3 Oaks: Dragon Wealth’in yeni slotunda eski Çin hakkında daha fazlasını öğrenin

9 Mart’ta, Man Adası, Douglas merkezli hızla büyüyen bir iGaming distribütörü olan 3 Oaks Gaming, ürün yelpazesindeki bir başka taksit olan Dragon Wealth’i piyasaya sürdü. çevrimiçi slotlar heyecan verici Tut ve Kazan oyun mekaniği ile geliştirilmiştir.

Sağlayıcının önceki Beklet ve Kazan isabetleri şunları içerir: güneş ışığı prensesi, yapışkan domuzcuk VE Yeşil Biber.

Bu en son slot, oyuncuları Uzak Doğu’ya seyahat etmeye, antik çağları keşfetmeye davet ediyor. Çince kültür ve destansı bir maceraya katılın.

Olağanüstü görseller:

Adından da anlaşılacağı gibi, oyunun ana teması Asya kültürü, özellikle Çin kültürüdür. Oyunun kırmızı arka planı ağaçları, Çin dağlarının silüetlerini ve tarihi pagoda binalarını gösteriyor.

Kazanmak için oyuncular, sembollerden birinin yanında görünen en az 3 eşleşen sembolden oluşan bir per oluşturmalıdır. 25 kazanan hat yeni, dinamik 5×4 ızgara.

Düşük değerli temel semboller AJ kart sıralamalarıdır, yüksek değerli bonus sembolleri ise kurbağalar, aslanlar, ağaçlar ve artan bir altın sikke sırasıdır. 5 yüksek veya düşük değerli sembolün kombinasyonu sayılır 2x’ten 8x’e bir oyuncunun bahsi.

Ancak, vardır Vahşidemek ki ejderhalar, ve oyunun anahtar sembolleridir. Ayrıca, kazanma kombinasyonlarında herhangi bir normal sembolün yerine geçebilirler. Ayrıca, kombinasyonları buna değer 15 kata kadar bir oyuncunun bahsi.

Oyunun oynaklığı, ortalama değerin altında, yüksek uçta %95,61 RTP ve maksimum galibiyet 5.000x bir oyuncunun bahsi. Oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Tutun ve Respin Özelliğini Kazanın – Bu oyunun en önemli özelliğidir. Onlara erişmek için oyuncuların nakit sembollere, yani altın paralara ihtiyacı vardır. Her zaman arasında rastgele bahis çarpanı değerleri gösterirler. 0,5x’ten 15x’e, ve aynı anda 6 veya daha fazla iniş yapılırsa özellik tetiklenir.

Aktivasyonun ardından oyuncular, yalnızca bonus sembolleri VE çarpanlar mevcuttur ve oyuncuların başlamak için 3 Respins ile ödüllendirildiği yer.

Başlar başlamaz, tetikleyici semboller kilitlenir ve tüm bonus sembolleri yapışkan yanıtlar sırasında. Makaralarda yeni bir sembol belirdiğinde, özellik devam ederken konumunu korur ve dönüş sayısını 3’e sıfırlar.

Bu, çarpan sembollerinin toplanmasına ve üzerine düştükleri ilgili makaranın üstündeki sayaca eklenmesine neden olur. Çarpan sembolü değerleri arasında değişir 2x’ten 10x’e ve özelliğin sonunda o makaradaki herhangi bir nakit değere eklenir.

Nakit değerlere ek olarak, bazı bonus sembolleri bir ödül verebilir. 4 büyük ikramiye Örneğin Mini, Küçük, daha büyük VE bin dolar ayrı ayrı geçerli 20x50x, 100x ve 5.000x hisse.

Free Spins: Aynı dönüş sırasında makaralara inen 3 veya daha fazla Scatter kombinasyonu bu özelliği tetikler. Bir turun başında, oyuncular 15’e kadar bedava dönüştemel oyunda olduğu gibi çalışır.

Ancak, büyük bir fark var – Vahşilerin artık çarpanları var ve sayıları, özelliği tetikleyen Scatter sayısına bağlıdır.

  • 3 Scatter – 2x Çarpan Wild;
  • 4 Scatter – 3x Çarpan Wild;
  • 5 Dağılım – 5 Wild çarpanı.

Lansman hakkında yorum yapan Genel Müdür Sebastian Damian, 3 Oaks Gaming, dedi: Ejderhanın Zenginliği popüler Tut ve Kazan mekaniğimizi alıp oyunculara büyük kazançlar sağlayabilecek devasa çarpanlarla onu önemli ölçüde artırdığımızı görüyor.

“Her oyunun yeni yenilik ve daldırma unsurları eklemesi portföyümüzün ayırt edici özelliğidir ve Dragon Wealth başka bir yıldız örneğidir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla