ABD Mahkemesi, Okada Manila’nın artık 26 Capital ile herhangi bir anlaşması olmadığına karar verdi

Delaware hakimi 7 Eylül 2023’te, Filipinler’in en büyük kumarhanesi olan Okada Manila’nın, Jason Ader’in sahibi olduğu ABD merkezli 26 Capital Acquisition Corp. Amerika Birleşik Devletleri ile özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) birleşme anlaşmasını tamamlamak zorunda olmadığına karar verdi. Reuters’in bildirdiği gibi.

Okada Manila’nın anlaşmayı tamamlaması gerekmiyor

Rektör Yardımcısı Travis Laster öyle söylediği bildirildi Okada ManilaJaponya’nın Universal Entertainment Corp’un sahibi Okada Manila iştirakinin 2021 birleşme anlaşmasını tamamlamak zorunda değildi 26 Sermaye ikincisi anlaşmanın kapatılmasını talep ederek “geri ödenmemesi gereken bir davranışta bulunmuştur”. Bildirildiği üzere Laster, 26 Capital’in daha sonraki bir aşamada değerlendirilmek üzere tazminat talep etme seçeneğini bıraktı.

Okada Manila kuruluşlarına karşı suçlamalar

Birleşme davaları öne çıktı Delaware Birleşme anlaşmalarının taraflarca tamamlanması amacıyla mahkemeler sıklıkla karara bağlanmıştır. Jason Ader Okada Manila kuruluşlarına karşı dava açtı Tiger Resort Asia Ltd, Tiger Resort, Eğlence ve Eğlence Ltd, UE Resorts International Inc, VE Tiger Fusion Alt A.Ş. Projesi İçinde Delaware Kançılarya Mahkemesi Şubat 2023’te ihlal iddiası Birleşme işleminden kaynaklanan sözleşmeden doğan yükümlülükler.

Okada Manila anlaşmayı feshetti

Okada Manila Varlıkları birleşme anlaşmasının 30 Haziran 2023’te feshedildiği bildirildi. IAG tarafından bildirildiği üzere Okada Manila kuruluşları, fesih işleminin aşağıdakilerin sonucu olduğunu belirtti: “Dava sırasında keşfedilen, 26 Capital’in birleşme anlaşmasına ilişkin çeşitli esaslı ihlalleri ve hileli davranışları….”

Karşıt bir karar Filipin Yüksek Mahkemesinin kararını ihlal edebilir

Delaware mahkemesinin anlaşmayı kapatma emrini açıkladığı bildirildi ihlal edebilir Nisan 2022 Filipin Yargıtay’ın emri O Universal Entertainment Corp’un kurucusu Kazuo OkadaOkada Manila’nın CEO’su pozisyonuna geri dönüyor. IAG şunları düşünüyor Filipin Yüksek Mahkemesi’nin emri tartışmalıancak Şansölye Yardımcısı Laster anlaşmayı feshetme kararının kabul edileceğini söyledi suiistimali ödüllendirmekReuters’in haberine göre.

275 milyon dolar “Evrensel’i Yanıltmaya Yönelik Komplo.”

Şansölye yardımcısının, Okada Manila kuruluşunun sahiplerinin Hiç bilgilendirilmedim anlaşma için onların danışmanı Alex Eisman, kurucusu Zama Capital hedge fonudaha fazlasına sahipti %60 mülkiyet. Capital’in 26 bağlı kuruluşundan birinde. Bildirildiği üzere Laster bunu açıkladı Eisman ilgilenirdi yatırım faaliyetleri açısından faydalı olacağı için kumarhane ile bir anlaşma düzenlemek. Rektör Yardımcısı anlaşmayı şu şekilde nitelendirdi: “düşük top anlaşması” ve Eisman’ın 26 Capital ile olan işbirliğinin temsil ettiği göz önüne alındığında “Universal’i yanıltmaya yönelik bir komplo,Reuters’e göre.

Capital veya Okada Manila’nın 26 temsilcisinden hiçbiri Okada Manila kumarhane birleşme anlaşması davasındaki karar hakkında yorum yapmadı. Anlaşma sonuçlanmış olsaydı, bildirildiğine göre 275 milyon dolar Filipin başkentinde 2016’dan beri faaliyet gösteren milyarlarca dolarlık kumarhane tesisi için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla