ABD Mahkemesi, Okada Manila’nın artık 26 Capital ile herhangi bir anlaşması olmadığına karar verdi

Delaware hakimi 7 Eylül 2023’te, Filipinler’in en büyük kumarhanesi olan Okada Manila’nın, Jason Ader’in sahibi olduğu ABD merkezli 26 Capital Acquisition Corp. Amerika Birleşik Devletleri ile özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) birleşme anlaşmasını tamamlamak zorunda olmadığına karar verdi. Reuters’in bildirdiği gibi.

Okada Manila’nın anlaşmayı tamamlaması gerekmiyor

Rektör Yardımcısı Travis Laster öyle söylediği bildirildi Okada ManilaJaponya’nın Universal Entertainment Corp’un sahibi Okada Manila iştirakinin 2021 birleşme anlaşmasını tamamlamak zorunda değildi 26 Sermaye ikincisi anlaşmanın kapatılmasını talep ederek “geri ödenmemesi gereken bir davranışta bulunmuştur”. Bildirildiği üzere Laster, 26 Capital’in daha sonraki bir aşamada değerlendirilmek üzere tazminat talep etme seçeneğini bıraktı.

Okada Manila kuruluşlarına karşı suçlamalar

Birleşme davaları öne çıktı Delaware Birleşme anlaşmalarının taraflarca tamamlanması amacıyla mahkemeler sıklıkla karara bağlanmıştır. Jason Ader Okada Manila kuruluşlarına karşı dava açtı Tiger Resort Asia Ltd, Tiger Resort, Eğlence ve Eğlence Ltd, UE Resorts International Inc, VE Tiger Fusion Alt A.Ş. Projesi İçinde Delaware Kançılarya Mahkemesi Şubat 2023’te ihlal iddiası Birleşme işleminden kaynaklanan sözleşmeden doğan yükümlülükler.

Okada Manila anlaşmayı feshetti

Okada Manila Varlıkları birleşme anlaşmasının 30 Haziran 2023’te feshedildiği bildirildi. IAG tarafından bildirildiği üzere Okada Manila kuruluşları, fesih işleminin aşağıdakilerin sonucu olduğunu belirtti: “Dava sırasında keşfedilen, 26 Capital’in birleşme anlaşmasına ilişkin çeşitli esaslı ihlalleri ve hileli davranışları….”

Karşıt bir karar Filipin Yüksek Mahkemesinin kararını ihlal edebilir

Delaware mahkemesinin anlaşmayı kapatma emrini açıkladığı bildirildi ihlal edebilir Nisan 2022 Filipin Yargıtay’ın emri O Universal Entertainment Corp’un kurucusu Kazuo OkadaOkada Manila’nın CEO’su pozisyonuna geri dönüyor. IAG şunları düşünüyor Filipin Yüksek Mahkemesi’nin emri tartışmalıancak Şansölye Yardımcısı Laster anlaşmayı feshetme kararının kabul edileceğini söyledi suiistimali ödüllendirmekReuters’in haberine göre.

275 milyon dolar “Evrensel’i Yanıltmaya Yönelik Komplo.”

Şansölye yardımcısının, Okada Manila kuruluşunun sahiplerinin Hiç bilgilendirilmedim anlaşma için onların danışmanı Alex Eisman, kurucusu Zama Capital hedge fonudaha fazlasına sahipti %60 mülkiyet. Capital’in 26 bağlı kuruluşundan birinde. Bildirildiği üzere Laster bunu açıkladı Eisman ilgilenirdi yatırım faaliyetleri açısından faydalı olacağı için kumarhane ile bir anlaşma düzenlemek. Rektör Yardımcısı anlaşmayı şu şekilde nitelendirdi: “düşük top anlaşması” ve Eisman’ın 26 Capital ile olan işbirliğinin temsil ettiği göz önüne alındığında “Universal’i yanıltmaya yönelik bir komplo,Reuters’e göre.

Capital veya Okada Manila’nın 26 temsilcisinden hiçbiri Okada Manila kumarhane birleşme anlaşması davasındaki karar hakkında yorum yapmadı. Anlaşma sonuçlanmış olsaydı, bildirildiğine göre 275 milyon dolar Filipin başkentinde 2016’dan beri faaliyet gösteren milyarlarca dolarlık kumarhane tesisi için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Inspired Entertainment ve Fanduel ortaklığını genişletiyor

New York merkezli lider B2B oyun sistemleri, çözümleri ve içerik sağlayıcısı Inspired Entertainment Inc., yine New York merkezli Kuzey Amerika’nın önde gelen iGaming şirketi FanDuel ile olan ittifakının genişlediğini duyurmaktan mutluluk duyuyor Inspired’ın resmi basın açıklamasına göre, Michigan, Pennsylvania, Ontario ve en son New Jersey gibi düzenlemeye tabi dört büyük Kuzey Amerika pazarındaki en iyi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker Lightning Bitcoin mevduatları büyük bir sorun

Everygame Poker, çeşitli slotlarda ücretsiz çevirmeler verme konusunda oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor! Bu sefer, 11-18 Eylül arasındaki önümüzdeki hafta boyunca, Lightning Bitcoin kullanarak para yatıran slot oyuncularını, iki Betsoft slotunda ek 30 bedava dönüşle ödüllendirecek. Bankayı al VE İkizler Joker. Ancak bahis şartı 30x ve maksimum para çekme miktarı 250$’dır. Ayrıca oyuncular 11 Eylül’den 17 […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla