AGCO, yasayı çiğnediği için üç operatöre para cezası verdi

Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu Yazı İşleri Müdürü (AGCO), üç operatöre para cezası verdi. Para cezası, operatörlerin oyun bütünlüğüyle ilgili İnternet oyun standartlarını ihlal etmesi nedeniyle verildi. AGCO, eyaletteki kumarbazları ve kumarbazları korumak istedi ve bu, üç tanınmış operatöre karşı dava açılmasına yol açtı.

Üç operatör standartları ihlal etti:

Bunchberry Limited, Mobile Incorporated Limited ve LeoVegas Gaming PLC Ontario halkına oyunları sundu AGCO VE Bağımsız Test Laboratuvarı (ITL) onaylamadılar, bu da ihlal etti Standartlar 4.08 ve 4.09.

Mobile Incorporated Limited ayrıca AGCO’nun veritabanında kayıtlı olmayan ve ihlale neden olan iki satıcı tarafından geliştirilen ürünler sunuyordu. Kural 1.22. şirket ödemek zorunda 30.000 $ para cezası Bu ihlaller nedeniyle. Firma, AGCO’nun son eylemlerine dahil olan üç operatör arasında en yüksek cezayı ödemek üzere.

LeoVegas, Ontario müşterilerine, AGCO yönetim kurulu yönergelerine uymayan ve 4.08 ve 4.09 standartlarını ihlal eden, onaylanmamış oyunlar sağladı. AGCO tarafından yayınlandı 25.000 dolar para cezasışirketin eylemleri nedeniyle ödemek zorunda olduğu.

Bunchberry Limited, Standart 4.08 ve 4.09’u ihlal ederek aynı ihlalleri gerçekleştirmiştir. Ayrıca yönetim kurulu yönergelerini ihlal ettiler ve mali ceza emri, şirketin ödemesi gerektiğini belirtiyor. 15.000 dolar para cezası bu ihlaller için

Vatandaşların korunması:

AGCO standartları belirliyor vatandaşları korumak için ve oyunculara verilebilecek zararı en aza indirir. AGCO’nun temel misyonu, açık ve kesin gereksinimler oluşturmak ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm yetkisiz işlemleri takip etmek ve yasaklamaktır: onaylanmamış oyunlar AGCO’nun.

Operatörler cezalandırıldı itiraz hakkı var Lisans Temyiz Mahkemesi (LAT)üyesi olan bağımsız bir kuruluştur. Ontario Mahkemeleri.

Tom Mungham, şirketin genel müdürü ve kayıt memuru AGCObu kararı yorumladı: “AGCO, tüm kayıtlı operatörlere sorumlu kumar, oyuncu koruması ve oyun bütünlüğü konusunda yüksek standartlar uygular ve Ontarians’ın çıkarları doğrultusunda faaliyetlerini izler. Düzenleyici çerçevemizin önemli bir özelliği, operatörlerin yalnızca kayıtlı oyun tedarikçilerinden alınan ve AGCO’ya kayıtlı bağımsız bir test laboratuvarı tarafından en yüksek oyun bütünlüğü standartlarını karşıladığı onaylanan oyunları sunmasını gerektirir. Kayıtlı sitelerde oynamayı seçen Ontaryalılar, sunulan oyunların bu gereklilikleri karşıladığına dair güvenceye ihtiyaç duyarlar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Plays, Sticky Bees’i piyasaya sürdü ve Hollanda anlaşmasını uzattı

Global Olarak Tanınmış iGaming İçerik Sağlayıcısı, Pragmatic Play, Serbest bıraktı ONLAR Yapışkan Arılar™ sulu bir deneyime dönüşen popüler meyve sembollerini seven dünyanın her yerinden oyunculara daha fazla eğlence getirmek için slot oyunu. Slotun yeni sürümünün, oyuncuların bazı kazançlı ödüller vaat eden bal-tatlı bir deneyim yaşamaları için titizlikle hazırlanmış olduğu bildiriliyor. Popüler semboller: ONLAR yuva aracılığıyla […]

Daha fazla