Alabama’daki Victoryland Casino çalışanlarını işten çıkardı

Bu günlerde tek duyduğumuz işten çıkarmalar Twitter, Google ve Amazon’da. Ancak son zamanlarda birçok çalışanı işten çıkarmak zorunda kalanlar sadece onlar değil. Macon County Victoryland Kumarhanesi yüzlerce çalışanı işten çıkardı. Doktor Lewis Benefield, kumarhane başkanıkararın verilmesi gerektiğini çünkü mahkemenin kapatılmasına karar verdiğini söyledi. elektronik tombala.

Bingo yerine tarihi at yarışı:

Kumarhane bingoyu değiştirmeyi planlıyor tarihi at yarışı. Ayrıca, tazı yarışı hala teklife dahildir.

Alabama Yüksek Mahkemesi bu oyunların tombala olmadığına karar verdim ama yasa dışı slot makineleri. Bu, yetkililer ve kumarhane arasındaki uzun savaşı sona erdirdi. Son yıllarda, kumarhane bingo işlemleri kapatma ve yeniden açma birkaç kez, ama şimdilik süreçteki son söz o gibi görünüyor.

benfield dedi ki: “Geçmişte bazı insanların yaptıklarını yapıp ‘Hey, siktir git’ demeyeceğim. Tekrar sunacağız. Elektronik tombala teklif etmeyeceğim. Bunu tamamen yasa ve yasanın bana izin verdiği ölçüde ele alıyorum.

Kanunlar Alabama’da çok katıdırlar – neredeyse tüm kumar biçimleri yasak devlette, sadece birkaç istisna. At ve köpek yarışlarına da izin verilir düzenli tombalaama elektronik olan slotlara çok benzer, bu yüzden hala yasak.

kumarhanelerinde daha fazla, MontgomeryVe Wetumka, Creek Kızılderililerinin Poarch Grubu tekliflerinde hala elektronik tombala var. Luther Strange, eski başsavcıyasaklamak istedi ama federal mahkeme devlet olduğunu savunarak kabul etmedi. yetkisi yok üzerinde.

Her şey Alabama Yasama Meclisine bağlıdır:

Hala her türlü kumarın yasak olduğuna dair umut var. onaylı Alabama’da seçmenlerin sahip olacağı gibi son kelime olup olmadığı kararında Alabama Yasama Meclisi planı onaylayın. Anayasa değişikliği konulmuştur ve yasama dönemi için planlanmıştır. 7 Mart. Miktarını kimse bilmiyor destek plan alacak, ama Vali Kay Ivey seçmenlere bir şans verme kararını destekliyor görüşlerini ifade etmek konuyla ilgili.

Şimdiye kadar Alabama kumar teklifleri çok başarılı değillerdi. Sonlandırılmış 180 onlardan reddedildiler çünkü orada birçok rakip var. Bazıları nedeniyle piyango yönetmeliğine aykırıdır. ahlaki nedenlerve diğerleri bunun olacağını düşünüyor olumsuz bir etki çok sayıda hızlı zengin olma bileti satın alacak düşük gelirli insanlar hakkında.

Benefield, Jefferson County’deki elektronik tombala makinelerinin sayısına işaret ederek, hepsinin yasadışı. O dedi: “Hesaplamalarıma göre, Jefferson County’de yaklaşık 20.000 elektronik tombala makinesi var ve bence bunların hepsi yasa dışı. Yasal olduklarını düşünseydim, onları Birmingham Hipodromu’nda teklif ederdim ve etmiyorum. Jefferson County’de elektronik bingonun yasa dışı olduğunu düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla