Andorra’daki Unnic kumarhanesi şu ana kadar 22.00 kişi tarafından ziyaret edildi

Andorra’nın ilk tamamen kurulmuş kumarhanesi olan Unnic, 4 Mart’ta açıldı. Görünüşe göre yerli halk ve turistler, ziyaretçi sayısından beklenenden daha fazla bir kumarhaneyi özlemişlerdir. beklentilerin ötesinde. İlk haftalarda yaklaşık 22.000 kişi bu dinlenme ve eğlence merkezini ziyaret etti.

Herkes için bir şeyler:

Kumarhane şehrin merkezinde yer almaktadır. Andorra-la-Vella, Prat de la Creu’da. Şu anda 200 kişiyi istihdam ediyor, bu nedenle ekonomi ve bölge sakinlerinin yaşam koşulları için harika.

Mülk kısa sürede popüler oldu ve yaklaşık 1000 kişi Her gün ziyaret edenlerin 900’ü orada yemek yiyor. Ancak açılış gecesinde konuklar fazlasıyla coşkuluydu: hatta 2.100 kişi %70’i Andorra olan Unnic’i ziyaret etti sakinlerve sadece %30’u turistler.

Unnic ile güçlerini birleştirdi Orenler grubu, önde gelen İspanyol operatörlerinden biri. Bundan fazla 25 milyon euro yeni kumarhaneye yatırım yapılmıştı. Tesis şu adreste yer almaktadır: 7.500 m2ve sahibi 150 kumar makinesi. Ayrıca orada yirmibir, pokerVE rulet slotları pek sevmeyenler için oyunlar.

İşleri daha da eğlenceli hale getirmek için uluslararasılar var poker turnuvaları, GösterilerVE olaylarTüm bunların ardından, en ünlü markaların yönetimindeki gastronomik bir alanda harika bir mutfak deneyimi. şef Dünyada. Eğer aç değilsen, kokteyl yapımcısı Javier de las Muelas (Dry Martini), hayatınızı hala deneyimleyebilmenizi sağlayacaktır. Unnic.

Joc SA, bir Andorra şirketi kumarhane için bir lisans alırken, diğer birçok başvuru sahibi almamıştır. Bunların arasında Genting, Cirsa, Avusturya Kumarhaneleri ve Partouche var, ancak düzenleyiciler her şeyi sakinlerin ellerine bırakmaya karar verdiler.

Yüksek beklentiler:

Kumarhanenin CEO’su Jocs Marc Martosumarım öyledir yaklaşık 250.000 misafir yıl boyunca kumarhaneyi ziyaret edecek. Birçoğu Fransa, İspanya ve Portekiz gibi komşu ülkelerden geliyor ama İngiltere ve Rusya’dan da turistler var.

marto dedi ki: “Farklı catering mekanları ile gastronomik bir teklifle, bir içki içip, iyi bir yemek veya içeceğin tadını çıkarabileceğiniz ve her zaman iyi bir atmosferde eğlenebileceğiniz, güzel zamanları paylaşabileceğiniz bir yer olma fikriyle doğdu. Gösteri, etkinlik, eğlence ve her türlü eğlence ürünleri. İkonik bir alan, yenilikçi ve benzersiz bir eğlence konsepti, yılın 365 günü boşverip eğlenmek için en iyi seçenek istedik. Yeni deneyimler yaşamak için bir yer.”

Josep Dos Santos bu yenisi kumarhane müdürü mekanın Gizlemeyen bundan memnun: “UNNIC bana olağanüstü bir fırsat sunuyor çünkü bu merkez Avrupa’nın referans noktalarından biri olmaya aday. Bu zorluğu gerçeğe dönüştürecek ve Andorra’yı en çok turist çeken bir yer haline getirmeye yardımcı olacak harika bir ekibimiz var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

MGM, siber saldırı nedeniyle günde 8,4 milyon dolara kadar zarar ediyor

MGM Resorts International’ın 19 Eylül 2023’te gerçekleşecek büyük bir etkinlikten kısa bir süre önce uğradığı siber saldırının ardından, bir oyun sektörü analisti şirketin beklenen sigorta taleplerini değerlendirdi ve şirketin çevrimiçi işlemlerine izinsiz girişin en büyük zarara mal olabileceğini tahmin etti. Seviye oyuncular ve eğlence operatörlerinin günlük geliri 8,4 milyon dolara ve saldırının her günü için […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı. Gizemli düşüş: Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla