Andorra’daki Unnic kumarhanesi şu ana kadar 22.00 kişi tarafından ziyaret edildi

Andorra’nın ilk tamamen kurulmuş kumarhanesi olan Unnic, 4 Mart’ta açıldı. Görünüşe göre yerli halk ve turistler, ziyaretçi sayısından beklenenden daha fazla bir kumarhaneyi özlemişlerdir. beklentilerin ötesinde. İlk haftalarda yaklaşık 22.000 kişi bu dinlenme ve eğlence merkezini ziyaret etti.

Herkes için bir şeyler:

Kumarhane şehrin merkezinde yer almaktadır. Andorra-la-Vella, Prat de la Creu’da. Şu anda 200 kişiyi istihdam ediyor, bu nedenle ekonomi ve bölge sakinlerinin yaşam koşulları için harika.

Mülk kısa sürede popüler oldu ve yaklaşık 1000 kişi Her gün ziyaret edenlerin 900’ü orada yemek yiyor. Ancak açılış gecesinde konuklar fazlasıyla coşkuluydu: hatta 2.100 kişi %70’i Andorra olan Unnic’i ziyaret etti sakinlerve sadece %30’u turistler.

Unnic ile güçlerini birleştirdi Orenler grubu, önde gelen İspanyol operatörlerinden biri. Bundan fazla 25 milyon euro yeni kumarhaneye yatırım yapılmıştı. Tesis şu adreste yer almaktadır: 7.500 m2ve sahibi 150 kumar makinesi. Ayrıca orada yirmibir, pokerVE rulet slotları pek sevmeyenler için oyunlar.

İşleri daha da eğlenceli hale getirmek için uluslararasılar var poker turnuvaları, GösterilerVE olaylarTüm bunların ardından, en ünlü markaların yönetimindeki gastronomik bir alanda harika bir mutfak deneyimi. şef Dünyada. Eğer aç değilsen, kokteyl yapımcısı Javier de las Muelas (Dry Martini), hayatınızı hala deneyimleyebilmenizi sağlayacaktır. Unnic.

Joc SA, bir Andorra şirketi kumarhane için bir lisans alırken, diğer birçok başvuru sahibi almamıştır. Bunların arasında Genting, Cirsa, Avusturya Kumarhaneleri ve Partouche var, ancak düzenleyiciler her şeyi sakinlerin ellerine bırakmaya karar verdiler.

Yüksek beklentiler:

Kumarhanenin CEO’su Jocs Marc Martosumarım öyledir yaklaşık 250.000 misafir yıl boyunca kumarhaneyi ziyaret edecek. Birçoğu Fransa, İspanya ve Portekiz gibi komşu ülkelerden geliyor ama İngiltere ve Rusya’dan da turistler var.

marto dedi ki: “Farklı catering mekanları ile gastronomik bir teklifle, bir içki içip, iyi bir yemek veya içeceğin tadını çıkarabileceğiniz ve her zaman iyi bir atmosferde eğlenebileceğiniz, güzel zamanları paylaşabileceğiniz bir yer olma fikriyle doğdu. Gösteri, etkinlik, eğlence ve her türlü eğlence ürünleri. İkonik bir alan, yenilikçi ve benzersiz bir eğlence konsepti, yılın 365 günü boşverip eğlenmek için en iyi seçenek istedik. Yeni deneyimler yaşamak için bir yer.”

Josep Dos Santos bu yenisi kumarhane müdürü mekanın Gizlemeyen bundan memnun: “UNNIC bana olağanüstü bir fırsat sunuyor çünkü bu merkez Avrupa’nın referans noktalarından biri olmaya aday. Bu zorluğu gerçeğe dönüştürecek ve Andorra’yı en çok turist çeken bir yer haline getirmeye yardımcı olacak harika bir ekibimiz var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Plays, Sticky Bees’i piyasaya sürdü ve Hollanda anlaşmasını uzattı

Global Olarak Tanınmış iGaming İçerik Sağlayıcısı, Pragmatic Play, Serbest bıraktı ONLAR Yapışkan Arılar™ sulu bir deneyime dönüşen popüler meyve sembollerini seven dünyanın her yerinden oyunculara daha fazla eğlence getirmek için slot oyunu. Slotun yeni sürümünün, oyuncuların bazı kazançlı ödüller vaat eden bal-tatlı bir deneyim yaşamaları için titizlikle hazırlanmış olduğu bildiriliyor. Popüler semboller: ONLAR yuva aracılığıyla […]

Daha fazla