Apollo, IGT’nin oyun ve dijital bölümlerini satın alabilir

Strip’teki Venetian ve Palazzo otellerinin arkasındaki işletmeci olan Apollo Global Management, tekliflerine slot makinelerini dahil etmeyi yeniden düşünebilir.

En iyi alternatif:

Özel sermaye şirketi şu anda sahip olduğu ünlü küresel dijital ve oyun bölümlerini satın alan kişi olabilir Uluslararası oyun teknolojisi.

Satın alma işleminin tahmini fiyatı 4 milyar dolarama gidebilir 5 milyar dolara kadarUzmanlara göre.

Zaten haziran ayında, ünlü İtalyan slot ve oyun ekipmanı üreticisi, aradığını açıklamıştı. olası stratejik alternatifler popüler bölümleri için, ancak seçenekler bilinmiyordu. Şirket daha sonra satış, birleşme, bölünme veya yeniden geliştirme gibi çeşitli seçenekleri değerlendirdi.

IGT’nin idari başkanı Marco SalaHaziran ayında konuyla ilgili şu yorumu yaptı: “Geçtiğimiz üç yılda IGT, temel ürün dikeyleri etrafında yeniden organize olarak, temel olmayan varlıklardan para kazanarak, yapısal maliyetleri azaltarak ve kredi profilini önemli ölçüde iyileştirerek stratejik odağını keskinleştirdi. IGT’nin pazar lideri işlerinin ve çeşitlendirilmiş nakit akışı profilinin asıl değerinin şu anda hisse fiyatlarımıza yansıtılmadığına ve IGT hissedar değerini artırabilecek fırsatları değerlendirme zamanının geldiğine inanıyoruz”.

Küresel oyun bölümü aşağıdakiler gibi çeşitli önemli konuları içermektedir: oyun donanımı, yazılımı ve gerekli tüm lisanslar. Dijital bölüm, iGaming sistemlerini ve çeşitli dijital platformların yanı sıra spor bahisleri teknolojisini ve gelişmiş hizmetleri içermektedir.

A Günlüğü inceleyin ne IGT ne de Apollo temsilcilerinin bu iddialar hakkında yorum yapmak istemediği raporlar satın alma.

Slot makineleriyle ikinci tur:

Bu Apollo’nun oyuna ilk gelişi değil slot makinesi üreticileri. Daha önce, bu satın alma işleminden önce şirketin sahibi olduğu PlayAGS’nin %22’siLas Vegas’ın ünlü oyun üreticisi. Ancak geçen yılın sonlarında şirket bunu yapmaya karar verdi. hisselerini satmak neredeyse on yıllık mülkiyetin ardından.

Barry Jonas, Truist Securities analisti, araştırma yaptı ve 15 Eylül’de bununla ilgili bir not yayınladı. IGT’nin yaklaşan stratejik incelemeyle ilgili herhangi bir güncelleme paylaşmadığını söyledi. Dedi ki “aynı anda birden fazla işlem çalışıyor”, ve bu satın almanın duyurulması ile gizem çözülmüş gibi görünüyor.

IGT’nin yenilikçi çözümlerigelişmiş, modern hizmet ve yaratıcı içerikle birlikte şirketi sektör liderlerinden biri haline getirdi. yeni slot makinelerinin üretimi VE yeni standartlar belirlemek endüstride.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla