Armadillo Studios yeni slot Tiki Time Exotic Wilds’ı piyasaya sürdü

Yaz henüz bitmedi ve Armadillo Studios’un Exotic Wilds serisi onu biraz daha uzatıyor. Serinin dördüncü oyunu, Tiki Zamanı Egzotik Vahşileroyuncuları hayatlarının macerasında egzotik yerlere götürür.

Harika özelliklerle zenginleştirilmiş egzotik macera:

Bu 5×3 makara yuvaları 243 farklı kazanma yolu sunar. Egzotik bir tropik destinasyonda, mavi gökyüzü ve parıldayan güneşin altında oyuncular, çeşitli araçların yardımıyla en çılgın hayallerini gerçekleştirme şansına sahip olacaklar. heyecan verici özelliklerEgzotik Vahşiler, Çoğaltanlar, Bonus Ödül Potu, Ücretsiz Döndürmeler ve Madeni Para Toplayıcı dahil.

Üç tip vardır egzotik topraklar makaralarda görünebilir. Mor tiki 2x’ten 5x’e kadar çarpanları içerir, Tiki Yeşili oyuncuya 3x ila 7x çarpanları verir, e SüperTiki en büyük ödülle birlikte gelir: 5x ila 10x çarpanı. Wilds indiğinde, makara genişler ve oyuncuya rastgele bir çarpan verilir.

Volatilite seçenekleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç oynaklık seçeneği vardır, böylece her oyuncu tatmin olabilir: orta düzeyde oynaklık vardır çarpan artışıyüksek oynaklık Ekstra egzotikve aşırı oynaklık Aşırı egzotik.

söz konusu olduğunda Ücretsiz döndürme semboller, Free Spins turunu tetiklemek için en az üçünün makaralara inmesi gerekir. Yuvarlak bir içerir Dağılım jeton çarpanıbu da tur boyunca büyük kazançlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Bazı yetki alanları için, Bonus Satın Al seçenek mevcuttur, böylece oyuncular kolayca ücretsiz döndürme turuna geçebilirler.

Önceki sürümlerden sonra, Peri Fantastik Egzotik Wilds, Fortune Dragon Queen Egzotik VahşilerVE Mısır Kraliçesi Egzotik VahşilerBu oyun, popüler serinin dördüncü taksitidir.

Ama bu dizi işin sadece bir parçası Armadillo Stüdyoları kolları var. Son sürümlerinden bazıları, örneğin Aladdin’in Devrilme Sonları, Mitolojik Kargaşa Yüce Çizgiler, Ilık sıcak bal, dişi aslan Amanda Nunes ileünlü bir MMA savaşçısının yanı sıra John Daly çevir ve kazanhayranlar arasında hızla büyük bir hit oldu.

David Stoveld, Armadillo Studios’un COO’su, dedi: “Tiki Time Exotic Wilds, biraz bonus yaz eğlencesi için mükemmel bir zamanda geldi. Hawaii teması, onu bu tatil sezonunda gölgede, havuz kenarında veya deniz kenarında oynamak için ideal bir slot haline getiriyor.

Armadillo – bir başarı öyküsü:

Armadillo Studios, iddialı bir şirketin parçası olarak 2021’de Miami’de kuruldu. her matris herkesin en çılgın hayallerini gerçekleştiren heyecan verici ve büyüleyici slot oyunları sayesinde kısa sürede ABD pazarında bir lider haline geldi.

Armadillo’nun en büyük varlığı, bazılarını yaratmak için tüm çabalarını harcayan yetenekli insanlardan oluşan bir ekiptir. piyasadaki en iyi oyunlar. Stüdyo, benzersiz ve sıra dışı bir çevrimiçi oyun deneyimi yaratmanın yanı sıra, hayranların en sevdiği kara tabanlı oyunlardan bazılarını hayata geçirmek için büyük çaba harcıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla