Armadillo Studios yeni slot Tiki Time Exotic Wilds’ı piyasaya sürdü

Yaz henüz bitmedi ve Armadillo Studios’un Exotic Wilds serisi onu biraz daha uzatıyor. Serinin dördüncü oyunu, Tiki Zamanı Egzotik Vahşileroyuncuları hayatlarının macerasında egzotik yerlere götürür.

Harika özelliklerle zenginleştirilmiş egzotik macera:

Bu 5×3 makara yuvaları 243 farklı kazanma yolu sunar. Egzotik bir tropik destinasyonda, mavi gökyüzü ve parıldayan güneşin altında oyuncular, çeşitli araçların yardımıyla en çılgın hayallerini gerçekleştirme şansına sahip olacaklar. heyecan verici özelliklerEgzotik Vahşiler, Çoğaltanlar, Bonus Ödül Potu, Ücretsiz Döndürmeler ve Madeni Para Toplayıcı dahil.

Üç tip vardır egzotik topraklar makaralarda görünebilir. Mor tiki 2x’ten 5x’e kadar çarpanları içerir, Tiki Yeşili oyuncuya 3x ila 7x çarpanları verir, e SüperTiki en büyük ödülle birlikte gelir: 5x ila 10x çarpanı. Wilds indiğinde, makara genişler ve oyuncuya rastgele bir çarpan verilir.

Volatilite seçenekleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç oynaklık seçeneği vardır, böylece her oyuncu tatmin olabilir: orta düzeyde oynaklık vardır çarpan artışıyüksek oynaklık Ekstra egzotikve aşırı oynaklık Aşırı egzotik.

söz konusu olduğunda Ücretsiz döndürme semboller, Free Spins turunu tetiklemek için en az üçünün makaralara inmesi gerekir. Yuvarlak bir içerir Dağılım jeton çarpanıbu da tur boyunca büyük kazançlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Bazı yetki alanları için, Bonus Satın Al seçenek mevcuttur, böylece oyuncular kolayca ücretsiz döndürme turuna geçebilirler.

Önceki sürümlerden sonra, Peri Fantastik Egzotik Wilds, Fortune Dragon Queen Egzotik VahşilerVE Mısır Kraliçesi Egzotik VahşilerBu oyun, popüler serinin dördüncü taksitidir.

Ama bu dizi işin sadece bir parçası Armadillo Stüdyoları kolları var. Son sürümlerinden bazıları, örneğin Aladdin’in Devrilme Sonları, Mitolojik Kargaşa Yüce Çizgiler, Ilık sıcak bal, dişi aslan Amanda Nunes ileünlü bir MMA savaşçısının yanı sıra John Daly çevir ve kazanhayranlar arasında hızla büyük bir hit oldu.

David Stoveld, Armadillo Studios’un COO’su, dedi: “Tiki Time Exotic Wilds, biraz bonus yaz eğlencesi için mükemmel bir zamanda geldi. Hawaii teması, onu bu tatil sezonunda gölgede, havuz kenarında veya deniz kenarında oynamak için ideal bir slot haline getiriyor.

Armadillo – bir başarı öyküsü:

Armadillo Studios, iddialı bir şirketin parçası olarak 2021’de Miami’de kuruldu. her matris herkesin en çılgın hayallerini gerçekleştiren heyecan verici ve büyüleyici slot oyunları sayesinde kısa sürede ABD pazarında bir lider haline geldi.

Armadillo’nun en büyük varlığı, bazılarını yaratmak için tüm çabalarını harcayan yetenekli insanlardan oluşan bir ekiptir. piyasadaki en iyi oyunlar. Stüdyo, benzersiz ve sıra dışı bir çevrimiçi oyun deneyimi yaratmanın yanı sıra, hayranların en sevdiği kara tabanlı oyunlardan bazılarını hayata geçirmek için büyük çaba harcıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor. Ortaklık hedefleri: […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Eylül 2023’te Makao oyun pazarında rekor düşüş

Finans firması JP Morgan, Macau kumar sektörünün bu ayın ilk on gününde elde ettiği brüt oyun geliri seviyelerine ve aynı dönemi karakterize eden şiddetli hava koşullarına dayanarak, Eylül 2023’ün şu ana kadar “unutulacak bir ay” olacağını tahmin ediyor: olası piyasa sonuçları endişe vericidir. Daha düşük günlük gelir: Asya Oyun Özeti (AGB), JP Morgan’ın son verilerine […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla