Aruze Gaming America’nın ana ofisi Ağustos’ta kapanacak

Las Vegas merkezli bir kumarhane ekipmanı üreticisi olan Aruze Gaming America’nın, eyalete sunduğu bir rapora göre, Las Vegas’taki genel merkezini önümüzdeki ay kapatacağı ve 100 çalışanını işten çıkaracağı kısa süre önce ortaya çıktı.

Kararın nedenleri:

Karar, şirketin Bölüm 11 iflas koruması başvurusunda bulunmasından altı ay sonra geldi ve bu süre zarfında şirket şunları söyledi: “Dosyalama, kontrolümüz (bizim) dışındaki dış faktörler nedeniyle finansal olarak yeniden yapılandırma çabalarımızın bir parçasıydı.” Ayrıca, bir alıntı yaptı “Aruze’nin hissedarı aleyhine ayrı bir karardan kaynaklanan Aruze aleyhine haciz kararı.”

Ocak ayında yayınlanan yukarıda belirtilen haciz emri, Steve Wynn’e karşı 2018’de kapanan yıllarca süren bir davada Kazuo Okada’yı şahsen temsil eden Chicago ve Denver merkezli bir hukuk firması olan Bartlit Beck LLP’ye olan 27,4 milyon dolarlık borçla ilgilidir. şirketin tek hissedarı ve önceki yatırımcısı Okada tarafından kurulan Universal Entertainment Corp. Wynn tatil köyleri. Ayrıca müsadere kararı, “Mahkeme belgelerine göre Okada, hukuk firmasına 50 milyon dolarlık bir başarı ücreti ödememişti. Bu nedenle, karar şunu belirledi: “Barlit Beck, Okada’ya olan şirket kredilerini tahsil edebilirdi.”

“Aruze’nin, yaklaşık 20,8 milyon dolar değerinde banka kredileri olan başka teminatlı alacaklıları var” iflas mahkemesi dosyalarına göre. O sırada iflas başvurusu sırasındaki en büyük teminatsız talep, bir müsadere kararıydı, ancak 1,6 milyon dolar veya daha az olan birkaç başka talep de listelenmişti.

Kapatma kısa süre içinde yürürlüğe girecek:

ONLAR kapatma Nevada İstihdam, Eğitim ve Rehabilitasyon Departmanından gelen gerekli bildirime göre 18 Ağustos’ta yürürlüğe girecek. Diğer bazı ayrıntılara hemen erişilebiliyordu. Ancak şirket yetkilileri, yayın tarihi itibariyle kapatmayla ilgili ek sorulara yanıt vermedi.

Aruze’nin ABD genel merkezi, 215 Çevre Yolu yakınlarındaki Decatur Bulvarı’nda depoların bulunduğu bir iş parkında bulunuyor, ancak burada ne tür şirket operasyonlarının yapıldığı bilinmiyor.

İtibaren:

Aruze Gaming’in odalarında yaratılan oyun eğlencesi çözümleri gerçekten başka bir şey: şirket dünyanın en iyilerinden biri ve içeriklerini tasarlama, geliştirme ve üretme biçimleri birçok pazarda kabul görüyor. İçerikleri son teknoloji, kaliteli, modern ve özgün olup, güncel teknolojileri ve tasarımları içermektedir. Geliştiriciler, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak için çalışarak içeriği oynatıcıyı düşünerek hazırlar.

Şirketin çözümleri eğlenceli, kaliteli ve benzersiz olma eğilimindedir: masa oyunları, iyi bilinen ve sevilen geleneksel oyunlar ile oyun sırasında heyecanı artıran modern sürprizleri birleştirir. En popüler oyunlardan biri Zarı kazanmak için yuvarlayın.

Şirket 40 yıl önce, 1983’te kuruldu. Dünya çapında yaklaşık 40 ülkeye yayıldığı için numarası 40 oldu. Aruze, 200’den fazla düzenlemeye tabi pazar için lisansa sahiptir ve son teknoloji temalı slot oyunu ve içerik çözümleri, hepsinde başarılıdır. Kapsamlı ortak ağı değer katarak şirketi dünyanın en iyilerinden biri haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla