Aruze Gaming America’nın ana ofisi Ağustos’ta kapanacak

Las Vegas merkezli bir kumarhane ekipmanı üreticisi olan Aruze Gaming America’nın, eyalete sunduğu bir rapora göre, Las Vegas’taki genel merkezini önümüzdeki ay kapatacağı ve 100 çalışanını işten çıkaracağı kısa süre önce ortaya çıktı.

Kararın nedenleri:

Karar, şirketin Bölüm 11 iflas koruması başvurusunda bulunmasından altı ay sonra geldi ve bu süre zarfında şirket şunları söyledi: “Dosyalama, kontrolümüz (bizim) dışındaki dış faktörler nedeniyle finansal olarak yeniden yapılandırma çabalarımızın bir parçasıydı.” Ayrıca, bir alıntı yaptı “Aruze’nin hissedarı aleyhine ayrı bir karardan kaynaklanan Aruze aleyhine haciz kararı.”

Ocak ayında yayınlanan yukarıda belirtilen haciz emri, Steve Wynn’e karşı 2018’de kapanan yıllarca süren bir davada Kazuo Okada’yı şahsen temsil eden Chicago ve Denver merkezli bir hukuk firması olan Bartlit Beck LLP’ye olan 27,4 milyon dolarlık borçla ilgilidir. şirketin tek hissedarı ve önceki yatırımcısı Okada tarafından kurulan Universal Entertainment Corp. Wynn tatil köyleri. Ayrıca müsadere kararı, “Mahkeme belgelerine göre Okada, hukuk firmasına 50 milyon dolarlık bir başarı ücreti ödememişti. Bu nedenle, karar şunu belirledi: “Barlit Beck, Okada’ya olan şirket kredilerini tahsil edebilirdi.”

“Aruze’nin, yaklaşık 20,8 milyon dolar değerinde banka kredileri olan başka teminatlı alacaklıları var” iflas mahkemesi dosyalarına göre. O sırada iflas başvurusu sırasındaki en büyük teminatsız talep, bir müsadere kararıydı, ancak 1,6 milyon dolar veya daha az olan birkaç başka talep de listelenmişti.

Kapatma kısa süre içinde yürürlüğe girecek:

ONLAR kapatma Nevada İstihdam, Eğitim ve Rehabilitasyon Departmanından gelen gerekli bildirime göre 18 Ağustos’ta yürürlüğe girecek. Diğer bazı ayrıntılara hemen erişilebiliyordu. Ancak şirket yetkilileri, yayın tarihi itibariyle kapatmayla ilgili ek sorulara yanıt vermedi.

Aruze’nin ABD genel merkezi, 215 Çevre Yolu yakınlarındaki Decatur Bulvarı’nda depoların bulunduğu bir iş parkında bulunuyor, ancak burada ne tür şirket operasyonlarının yapıldığı bilinmiyor.

İtibaren:

Aruze Gaming’in odalarında yaratılan oyun eğlencesi çözümleri gerçekten başka bir şey: şirket dünyanın en iyilerinden biri ve içeriklerini tasarlama, geliştirme ve üretme biçimleri birçok pazarda kabul görüyor. İçerikleri son teknoloji, kaliteli, modern ve özgün olup, güncel teknolojileri ve tasarımları içermektedir. Geliştiriciler, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak için çalışarak içeriği oynatıcıyı düşünerek hazırlar.

Şirketin çözümleri eğlenceli, kaliteli ve benzersiz olma eğilimindedir: masa oyunları, iyi bilinen ve sevilen geleneksel oyunlar ile oyun sırasında heyecanı artıran modern sürprizleri birleştirir. En popüler oyunlardan biri Zarı kazanmak için yuvarlayın.

Şirket 40 yıl önce, 1983’te kuruldu. Dünya çapında yaklaşık 40 ülkeye yayıldığı için numarası 40 oldu. Aruze, 200’den fazla düzenlemeye tabi pazar için lisansa sahiptir ve son teknoloji temalı slot oyunu ve içerik çözümleri, hepsinde başarılıdır. Kapsamlı ortak ağı değer katarak şirketi dünyanın en iyilerinden biri haline getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı. Gizemli düşüş: Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker 18 – 25 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında bedava çevirmeler sunuyor

Yoğun Horizon Poker Ağı’nın önde gelen poker operatörlerinden biri olan Everygame Poker, 18 – 25 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında ücretsiz döndürme kampanyasını yürütmek için Betsoft’un iki çekici slotunu kullanacak. Büyüler ve hazineler VE Ormancılar Yuvaları para yatıran tüm oyuncularla oynarsınız. Mastercard ile para yatıranlar, kendilerine 30 ekstra freespin verilecek ve 30 ek kazanma şansından yararlanacaklar. […]

Daha fazla