Aruze Gaming gönüllü iflas dilekçesini kabul etti

En popüler geliştiricilerden biri kumar eğlence çözümleri Dünyada, Aruz Oyun, bugünlerde bazı mali zorluklar yaşıyor. şirket teslim etti gönüllü iflas dilekçesi içinde nevada.

Bölüm 11’in Yararları:

Bölüm 11 arasında İflas Kodu ABD’de buna izin veriyor. Şirket başvurdu Amerika Birleşik Devletleri İflas MahkemesiNevada’daki kumarhanelerinden bahsediyor.

Aruze destek bulmaya çalışıyor finansal yeniden yapılandırma başka bir davanın sonucu olan haciz kararı nedeniyle. İlgili taraf şunlardan biriydi: Aruze hissedarlarıhangisi önemli ölçüde etkilenen şirket.

Ancak, kumarhaneler olmayacak Kilitlenmiş – devam edecekler Her zamanki gibi çalışmak ve bölüm 11’deki avantajlarınızı kullanın. Bu, işletmenin kendi ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacaktır. alacaklılar, müşteriler ve çalışanlar ve onu koru Haklar.

Küresel CEO Yugo Kinoshita, son olaylar hakkında yorum yaptı: “Bu dosyalama, kontrolümüz dışındaki dış etkenler nedeniyle uygulamak zorunda kaldığımız önemli bir iş stratejisiydi. Bu eylemle ilgili sonuçları tam olarak anlıyoruz, ancak Aruze için işimizin genel sağlığını korumanın en iyi yolunun bu olduğuna inanıyoruz. Bu yapılanmanın Aruze’nin sağlığına bir yansıması yok. Aruze’yi kumarhanenin temel direği olarak kurmak için kaydettiğimiz ilerlemeden gurur duyuyoruz. Bu eylemin markamızı, mirasımızı ve oyun grubumuzu koruyacağından çok eminiz. Bu süreçte ilerledikçe Aruze’nin daha da güçlü bir şirket olarak ortaya çıkacağına inanıyoruz.”

Küresel pazarda lider:

Kumar eğlence çözümleri oluşturulan Oyun Odaları gerçekten başka bir şeydir – şirket tüm dünyanın en iyisive içeriklerini tasarlama, geliştirme ve sunma biçimleri birçok pazarda tanınmaktadır. Onların içeriği avangart, kaliteli, modern ve benzersizkapsamak güncellenmiş teknolojiler ve tasarımlar. Geliştiriciler içerik hazırlar oyuncu sağlamak için çalışmak mümkün olan en iyi oyun deneyimi.

Şirketin çözümleri genellikle eğlenceli, kaliteli ve benzersiz masa oyunları iyi bilinen ve sevilen geleneksel oyunları ve modern bükülmeleri birleştirir. coşkuyu artırmak oyun sırasında. En popüler oyunlardan biri Zarı kazanmak için yuvarlayın.

şirket kuruldu 40 yıl öncegeri gel 1983. Genişlediğinden beri 40 sayısı onun numarası gibi görünüyor. yaklaşık 40 ülke Dünya çapında. Aruze şu lisanslara sahiptir: 200’den fazla düzenlenmiş pazarson teknoloji temalı slot oyun ve içerik çözümleri hepsinde başarılı. Kapsamlı ortak ağı katma değer sağlayarak, şirketi tüm dünyanın en iyisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

MGM, siber saldırı nedeniyle günde 8,4 milyon dolara kadar zarar ediyor

MGM Resorts International’ın 19 Eylül 2023’te gerçekleşecek büyük bir etkinlikten kısa bir süre önce uğradığı siber saldırının ardından, bir oyun sektörü analisti şirketin beklenen sigorta taleplerini değerlendirdi ve şirketin çevrimiçi işlemlerine izinsiz girişin en büyük zarara mal olabileceğini tahmin etti. Seviye oyuncular ve eğlence operatörlerinin günlük geliri 8,4 milyon dolara ve saldırının her günü için […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı. Gizemli düşüş: Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla