Aruze Gaming gönüllü iflas dilekçesini kabul etti

En popüler geliştiricilerden biri kumar eğlence çözümleri Dünyada, Aruz Oyun, bugünlerde bazı mali zorluklar yaşıyor. şirket teslim etti gönüllü iflas dilekçesi içinde nevada.

Bölüm 11’in Yararları:

Bölüm 11 arasında İflas Kodu ABD’de buna izin veriyor. Şirket başvurdu Amerika Birleşik Devletleri İflas MahkemesiNevada’daki kumarhanelerinden bahsediyor.

Aruze destek bulmaya çalışıyor finansal yeniden yapılandırma başka bir davanın sonucu olan haciz kararı nedeniyle. İlgili taraf şunlardan biriydi: Aruze hissedarlarıhangisi önemli ölçüde etkilenen şirket.

Ancak, kumarhaneler olmayacak Kilitlenmiş – devam edecekler Her zamanki gibi çalışmak ve bölüm 11’deki avantajlarınızı kullanın. Bu, işletmenin kendi ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacaktır. alacaklılar, müşteriler ve çalışanlar ve onu koru Haklar.

Küresel CEO Yugo Kinoshita, son olaylar hakkında yorum yaptı: “Bu dosyalama, kontrolümüz dışındaki dış etkenler nedeniyle uygulamak zorunda kaldığımız önemli bir iş stratejisiydi. Bu eylemle ilgili sonuçları tam olarak anlıyoruz, ancak Aruze için işimizin genel sağlığını korumanın en iyi yolunun bu olduğuna inanıyoruz. Bu yapılanmanın Aruze’nin sağlığına bir yansıması yok. Aruze’yi kumarhanenin temel direği olarak kurmak için kaydettiğimiz ilerlemeden gurur duyuyoruz. Bu eylemin markamızı, mirasımızı ve oyun grubumuzu koruyacağından çok eminiz. Bu süreçte ilerledikçe Aruze’nin daha da güçlü bir şirket olarak ortaya çıkacağına inanıyoruz.”

Küresel pazarda lider:

Kumar eğlence çözümleri oluşturulan Oyun Odaları gerçekten başka bir şeydir – şirket tüm dünyanın en iyisive içeriklerini tasarlama, geliştirme ve sunma biçimleri birçok pazarda tanınmaktadır. Onların içeriği avangart, kaliteli, modern ve benzersizkapsamak güncellenmiş teknolojiler ve tasarımlar. Geliştiriciler içerik hazırlar oyuncu sağlamak için çalışmak mümkün olan en iyi oyun deneyimi.

Şirketin çözümleri genellikle eğlenceli, kaliteli ve benzersiz masa oyunları iyi bilinen ve sevilen geleneksel oyunları ve modern bükülmeleri birleştirir. coşkuyu artırmak oyun sırasında. En popüler oyunlardan biri Zarı kazanmak için yuvarlayın.

şirket kuruldu 40 yıl öncegeri gel 1983. Genişlediğinden beri 40 sayısı onun numarası gibi görünüyor. yaklaşık 40 ülke Dünya çapında. Aruze şu lisanslara sahiptir: 200’den fazla düzenlenmiş pazarson teknoloji temalı slot oyun ve içerik çözümleri hepsinde başarılı. Kapsamlı ortak ağı katma değer sağlayarak, şirketi tüm dünyanın en iyisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla