ASEAN Oyun Zirvesi Mart 2023’te Manila’da yapılacak

Yıllık bölgesel oyun konferansı ASEAN Gaming Summit’in organizatörü Asia Gaming Brief, konferansın 21-23 Mart 2023 tarihlerinde Filipinler’deki Manila Marriott Hotel’de düzenleneceğini duyurdu.

Öne çıkan katılımcılar:

Konferansın Filipinler’den ve tüm Asya kıtasından üst düzey oyun yöneticilerini bir araya getireceği ve sektör içgörüleri ve trendleri hakkında konuşmaya davet edilen 50’den fazla uzmanın bir araya geleceği bildiriliyor. Etkinlik ayrıca, yeni nesil karasal ve sanal endüstri varlıklarını sergileyen, bölgenin önde gelen yüzlerce operatörüne, düzenleyicisine ve tedarikçisine ev sahipliği yapacak.

Bugüne kadarki en büyük ASEAN zirvesi:

organizatöre görebu yılki etkinlik en büyüğü olacak ASEAN Oyunları Zirvesi bugüne kadar. Asia Gaming Brief’in Genel Müdürü Louis Perera dedi ki: “AGB ekibi, Filipinler’deki ASEAN Oyun Zirvesi’nin bir başka baskısına ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyor.”

Pereira ekledi: “Büyük Asya ülkeleri COVID kısıtlamalarını kaldırdıktan sonra şimdi sektöre Manila’da merakla beklenen etkinliğini getirmeye hazırlanıyoruz. Hazırlanan tüm oturumlar, Asya’daki en büyük oyun yetki alanlarından birinde büyümeyi yeniden ateşlemeyi hedefliyor. Asya’daki oyun endüstrisiyle yeniden bağlantı kurmak isteyen herkesi bir kez daha karşılamayı dört gözle bekliyoruz.”

Pazar analizi ve unutulmaz bir deneyim sağlayın:

Zirve, Asya hakkında fikir verecek oyun endüstrisinin yanı sıra gelecekteki endüstri beklentileri ve pazar eğilimleri hakkında bir tartışma. Ayrıca çevrimiçi teklifin, pazarlama ve veri koruma önlemlerinin kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmesini içerecek ve piyasa katılımcıları arasında bağlantı kurmak için benzersiz bir fırsat sunacak. Eksiksiz ASEAN konferans programı mevcuttur Burada.

“Sanayinin desteğiyle”, devam etti Pereira,ASEAN, 2017’deki başlangıcından bu yana Manila’daki önde gelen oyun konferansı haline geldi.” Ayrıca şunları söyledi: “Bu yıl, bölgedeki endüstri büyümesiyle paralel olarak, sunmak için daha büyük kapasiteli bir serginin yanı sıra mükemmel bir konuşmacı dizisi sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. unutulmaz bir deneyim devredin.”

Güçlü bir endüstri toparlanması için sabırsızlanıyoruz:

Asia Gaming Brief Genel Müdürü Vicky Chan dedi ki: “Bu yıl, özellikle anakara Çin’in COVID sınırlarını kaldırmasının ardından, Asya’nın oyun sektöründe güçlü bir toparlanma bekleniyor. Çeşitli pazarlarda da toparlanma belirtileri görüldü ve ben ASEAN’ın tüm katılımcılara gerçek değer sunacağına ikna oldum”.

Özel bir konuşmacı dizisi:

ASEAN Oyun Zirvesi, 21-23 Mart 2023 tarihleri ​​arasında düzenlenecektir. Manila sektördeki bazı önemli oyuncuların konuşmacılarını öne çıkarmak için. gibi yöneticileri dinlemek için bir fırsat olacaktır. Hann Resorts’un CEO’su, Daesik HanVE Gio PisanoJade Entertainment and Gaming Technologies’in kurucusu ve CEO’sumisafirler ve uzmanların yanı sıra FilipinlerMakao, Vietnam, Tayland, Birleşik Arap Emirliklerive önemli oyun pazarlarını ve pazar gelişmelerini kapsayan diğerleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla