ASEAN Oyun Zirvesi Mart 2023’te Manila’da yapılacak

Yıllık bölgesel oyun konferansı ASEAN Gaming Summit’in organizatörü Asia Gaming Brief, konferansın 21-23 Mart 2023 tarihlerinde Filipinler’deki Manila Marriott Hotel’de düzenleneceğini duyurdu.

Öne çıkan katılımcılar:

Konferansın Filipinler’den ve tüm Asya kıtasından üst düzey oyun yöneticilerini bir araya getireceği ve sektör içgörüleri ve trendleri hakkında konuşmaya davet edilen 50’den fazla uzmanın bir araya geleceği bildiriliyor. Etkinlik ayrıca, yeni nesil karasal ve sanal endüstri varlıklarını sergileyen, bölgenin önde gelen yüzlerce operatörüne, düzenleyicisine ve tedarikçisine ev sahipliği yapacak.

Bugüne kadarki en büyük ASEAN zirvesi:

organizatöre görebu yılki etkinlik en büyüğü olacak ASEAN Oyunları Zirvesi bugüne kadar. Asia Gaming Brief’in Genel Müdürü Louis Perera dedi ki: “AGB ekibi, Filipinler’deki ASEAN Oyun Zirvesi’nin bir başka baskısına ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyor.”

Pereira ekledi: “Büyük Asya ülkeleri COVID kısıtlamalarını kaldırdıktan sonra şimdi sektöre Manila’da merakla beklenen etkinliğini getirmeye hazırlanıyoruz. Hazırlanan tüm oturumlar, Asya’daki en büyük oyun yetki alanlarından birinde büyümeyi yeniden ateşlemeyi hedefliyor. Asya’daki oyun endüstrisiyle yeniden bağlantı kurmak isteyen herkesi bir kez daha karşılamayı dört gözle bekliyoruz.”

Pazar analizi ve unutulmaz bir deneyim sağlayın:

Zirve, Asya hakkında fikir verecek oyun endüstrisinin yanı sıra gelecekteki endüstri beklentileri ve pazar eğilimleri hakkında bir tartışma. Ayrıca çevrimiçi teklifin, pazarlama ve veri koruma önlemlerinin kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmesini içerecek ve piyasa katılımcıları arasında bağlantı kurmak için benzersiz bir fırsat sunacak. Eksiksiz ASEAN konferans programı mevcuttur Burada.

“Sanayinin desteğiyle”, devam etti Pereira,ASEAN, 2017’deki başlangıcından bu yana Manila’daki önde gelen oyun konferansı haline geldi.” Ayrıca şunları söyledi: “Bu yıl, bölgedeki endüstri büyümesiyle paralel olarak, sunmak için daha büyük kapasiteli bir serginin yanı sıra mükemmel bir konuşmacı dizisi sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. unutulmaz bir deneyim devredin.”

Güçlü bir endüstri toparlanması için sabırsızlanıyoruz:

Asia Gaming Brief Genel Müdürü Vicky Chan dedi ki: “Bu yıl, özellikle anakara Çin’in COVID sınırlarını kaldırmasının ardından, Asya’nın oyun sektöründe güçlü bir toparlanma bekleniyor. Çeşitli pazarlarda da toparlanma belirtileri görüldü ve ben ASEAN’ın tüm katılımcılara gerçek değer sunacağına ikna oldum”.

Özel bir konuşmacı dizisi:

ASEAN Oyun Zirvesi, 21-23 Mart 2023 tarihleri ​​arasında düzenlenecektir. Manila sektördeki bazı önemli oyuncuların konuşmacılarını öne çıkarmak için. gibi yöneticileri dinlemek için bir fırsat olacaktır. Hann Resorts’un CEO’su, Daesik HanVE Gio PisanoJade Entertainment and Gaming Technologies’in kurucusu ve CEO’sumisafirler ve uzmanların yanı sıra FilipinlerMakao, Vietnam, Tayland, Birleşik Arap Emirliklerive önemli oyun pazarlarını ve pazar gelişmelerini kapsayan diğerleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

HG, yeni bir sayı oyunu için Boomerang Digital ile iş birliği yapıyor

Anında kazandıran oyunlar ve sanal gerçeklik video oyunlarında Birleşik Krallık merkezli uzman Highlight Games Ltd. (HG), yenilikçi teknoloji markalarıyla tanınan Birleşik Krallık merkezli bir şirket olan Boomerang Digital ile resmi olarak bir ittifaka girdiğini açıklamaktan büyük heyecan duyuyor , “Loto Golleri” başlıklı yeni bir sayı oyununu resmi olarak başlatmak için. Yeni sayılar oyunu: Bu ittifakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

SOFTSWISS Londra’da Yılın Kripto Şirketi Seçildi

iGaming sektörünün önde gelen teknoloji sağlayıcılarından SOFTSWISS, yakın zamanda Londra’da düzenlenen Uluslararası Oyun Ödülleri’nde Yılın Kripto Şirketi seçildi. Deneyimli teknoloji şirketine üst üste ikinci kez verilen unvan, şirketin çok çeşitli sektör paydaşlarına düzenli olarak mükemmel oyun çözümleri sunma konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. Oyun Ödülleri Töreni: Dünya çapında tanınan oyunların tanıtımı amacıyla düzenlenen oyun ödül töreni […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

DrafKings eski yönetici Michael Hermalyn’e dava açtı

DraftKings’in önceki yöneticiyi resmen suçladığı bildirildi “Gizli bir plan” tarafından korunan federal davaya dayanarak, Fanatics’e gitmeden önce müşteri verilerini çalmak Ön büro sporları. Suçlama: A hukuk davası Sunulan Massachusetts 5 Şubat bunu belirtiyor Michael HermalynKısa bir süre önce Fanatics VIP’nin başkanlığına atanan kişi, yüksek hacimli bahisçileri hedef alıyordu, “çaldı çoğu DraftKings’in ticari açıdan en hassas […]

Daha fazla