BCLC 2022/2023 mali yılına ilişkin yıllık raporunu yayınladı

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) tarafından 31 Mart’ta sona eren 2022-2023 mali yılına ilişkin yıllık rapor yayınlandı ve sonuçlar muhteşem! Net kar rekora ulaştı ve piyango 1,636 milyar Kanada doları veya 1,199 milyar dolar kazandı.

Gelirleri kaydedin:

BC eyaleti aldı 1.624 milyar Kanada doları bu toplamdan ve federal hükümet de 12 milyon Kanada doları.

Yakın zamanda açılan bir kumarhane, Cascade Delta Kumarhanesitarafından yapılan açıklamaya göre net karını önemli ölçüde artırdı. BCLC. Artışın bir diğer nedeni Lotto 6/49 oyun geliştirmelerinin başarısının yanı sıra etkileyici Lotto Max jackpot lansmanı modellerinde yatmaktadır.Ayrıca üçüncü eyalet olan Saskatchewan’ı fetheden PlayNow.com’un genişlemesi de dikkate değerdir.

Bir önceki rekor 2018/2019 mali yılında kırılmıştı. 220 milyon dolar daha az yenisiyle karşılaştırıldığında.

Çalışanlar kazandı Bu yıl toplam 151.442 $çeşitli reklam, pazarlama ve tanıtım kampanyalarında toplam 39.879$ harcandı.

Önemli devlet mülkiyeti:

British Columbia’da tek ticari kumar sağlayıcısı BCLC’dir. Saniye Kumar Kontrol Yasasıbirincil görevi eyalet hükümeti altında ticari kumar oynamak ve yönetmektir.

1985 yılında kurulan Secondo kaynakçok uluslu şirket eyaleti getirdi 28 milyar dolardan fazla şu ana kadarki net gelir açısından. Bu nedenle önceliklerinden biri sorumlu oyunu teşvik etmektir. 4,5 milyon dolar bu amaçla kullanıldı. Ayrıca ildeki çeşitli sağlık girişimlerine de destek verildi. 147,2 milyon dolar. Ana nedenler arasında yeni hastanelerin finansmanı ve çeşitli tesislerin modernizasyonu yer alıyor. İlin sakinleri BCLC için önemlidir, bu nedenle 1,09 milyar dolar eğitime vurgu yaparak kamu programlarına ve hizmetlerine gitti. İlk Milletler hükümetleri de bundan faydalandı 113,6 milyon dolar.

CDC Oyun Raporları BCLC’nin yakın zamanda işbirliği yaptığını söylüyor Işık ve merak komisyonsuz teslim etmek Ruyi Bakara Kıtanın çeşitli pazarlarında oynuyorum. Oyun artık British Columbia’daki 14 kumarhanede oynanabiliyor.

Eyalet yasalarına göre şirketin, icra kurulu başkanının ve en çok maaş alan dört yöneticisinin maaşlarını açıklaması gerekiyor, dolayısıyla bu bilgi çevrimiçi olarak mevcut. Lynda CavanaughBCLC’nin eski başkanı ve CEO’su 2021/2022 mali yılında toplam 305.180 $ tazminat kazandı. Yeni başkan Pat Davis.

Komisyonlar Kumarhanelerden, bingo servis sağlayıcılarından ve topluluk oyun merkezlerinden alınan oyunlar halka açıktır.

Kanada kumar sahnesi oyuncular, son yıllarda genişlediğini ve pazarın dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen pazarlarından biri haline geldiğini belirtti. kalite ve çabave bu girişlerde gösterilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Inspired Entertainment ve Fanduel ortaklığını genişletiyor

New York merkezli lider B2B oyun sistemleri, çözümleri ve içerik sağlayıcısı Inspired Entertainment Inc., yine New York merkezli Kuzey Amerika’nın önde gelen iGaming şirketi FanDuel ile olan ittifakının genişlediğini duyurmaktan mutluluk duyuyor Inspired’ın resmi basın açıklamasına göre, Michigan, Pennsylvania, Ontario ve en son New Jersey gibi düzenlemeye tabi dört büyük Kuzey Amerika pazarındaki en iyi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker Lightning Bitcoin mevduatları büyük bir sorun

Everygame Poker, çeşitli slotlarda ücretsiz çevirmeler verme konusunda oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor! Bu sefer, 11-18 Eylül arasındaki önümüzdeki hafta boyunca, Lightning Bitcoin kullanarak para yatıran slot oyuncularını, iki Betsoft slotunda ek 30 bedava dönüşle ödüllendirecek. Bankayı al VE İkizler Joker. Ancak bahis şartı 30x ve maksimum para çekme miktarı 250$’dır. Ayrıca oyuncular 11 Eylül’den 17 […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla