BCLC 2022/2023 mali yılına ilişkin yıllık raporunu yayınladı

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) tarafından 31 Mart’ta sona eren 2022-2023 mali yılına ilişkin yıllık rapor yayınlandı ve sonuçlar muhteşem! Net kar rekora ulaştı ve piyango 1,636 milyar Kanada doları veya 1,199 milyar dolar kazandı.

Gelirleri kaydedin:

BC eyaleti aldı 1.624 milyar Kanada doları bu toplamdan ve federal hükümet de 12 milyon Kanada doları.

Yakın zamanda açılan bir kumarhane, Cascade Delta Kumarhanesitarafından yapılan açıklamaya göre net karını önemli ölçüde artırdı. BCLC. Artışın bir diğer nedeni Lotto 6/49 oyun geliştirmelerinin başarısının yanı sıra etkileyici Lotto Max jackpot lansmanı modellerinde yatmaktadır.Ayrıca üçüncü eyalet olan Saskatchewan’ı fetheden PlayNow.com’un genişlemesi de dikkate değerdir.

Bir önceki rekor 2018/2019 mali yılında kırılmıştı. 220 milyon dolar daha az yenisiyle karşılaştırıldığında.

Çalışanlar kazandı Bu yıl toplam 151.442 $çeşitli reklam, pazarlama ve tanıtım kampanyalarında toplam 39.879$ harcandı.

Önemli devlet mülkiyeti:

British Columbia’da tek ticari kumar sağlayıcısı BCLC’dir. Saniye Kumar Kontrol Yasasıbirincil görevi eyalet hükümeti altında ticari kumar oynamak ve yönetmektir.

1985 yılında kurulan Secondo kaynakçok uluslu şirket eyaleti getirdi 28 milyar dolardan fazla şu ana kadarki net gelir açısından. Bu nedenle önceliklerinden biri sorumlu oyunu teşvik etmektir. 4,5 milyon dolar bu amaçla kullanıldı. Ayrıca ildeki çeşitli sağlık girişimlerine de destek verildi. 147,2 milyon dolar. Ana nedenler arasında yeni hastanelerin finansmanı ve çeşitli tesislerin modernizasyonu yer alıyor. İlin sakinleri BCLC için önemlidir, bu nedenle 1,09 milyar dolar eğitime vurgu yaparak kamu programlarına ve hizmetlerine gitti. İlk Milletler hükümetleri de bundan faydalandı 113,6 milyon dolar.

CDC Oyun Raporları BCLC’nin yakın zamanda işbirliği yaptığını söylüyor Işık ve merak komisyonsuz teslim etmek Ruyi Bakara Kıtanın çeşitli pazarlarında oynuyorum. Oyun artık British Columbia’daki 14 kumarhanede oynanabiliyor.

Eyalet yasalarına göre şirketin, icra kurulu başkanının ve en çok maaş alan dört yöneticisinin maaşlarını açıklaması gerekiyor, dolayısıyla bu bilgi çevrimiçi olarak mevcut. Lynda CavanaughBCLC’nin eski başkanı ve CEO’su 2021/2022 mali yılında toplam 305.180 $ tazminat kazandı. Yeni başkan Pat Davis.

Komisyonlar Kumarhanelerden, bingo servis sağlayıcılarından ve topluluk oyun merkezlerinden alınan oyunlar halka açıktır.

Kanada kumar sahnesi oyuncular, son yıllarda genişlediğini ve pazarın dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen pazarlarından biri haline geldiğini belirtti. kalite ve çabave bu girişlerde gösterilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla