Betsoft Gaming, Mr. Vegas 2: Big Money Tower™’ı yayınladı

iGaming endüstrisi için yenilikçi içerik sağlayıcısı olan Betsoft Gaming, Bay Vegas 2: Büyük Para Kulesi™ oyuncuları efsanevi karakterin yeni maceralarına katılmaya ve çekici Las Vegas deneyiminin keyfini çıkarmaya davet etmek için en popüler oyunlarından birinin devamı niteliğindeki slot oyunu.

Aksiyon Dolu:

Bay Vegas 2: Büyük Para Kulesi™ aksiyonu beş makarada sunar ve 60 adede kadar ödeme hattı ve aşağıdakiler gibi eksiksiz bir özellik paketi sunar: Yığılmış Gizem Sembolleri, Ücretsiz Döndürmeler, Rulet Çarkı Wild’ları, Alım Bonusu ve Büyük Para Kulesi Las Vegas şehir merkezinde kazançlı bir sanal tur vaat ediyor. Bay Vegas kumarhaneleri ve zarları, elmasları ve kumarhane çipi sembollerini ve ikonik neonları ziyaret ederek kendini evinde gibi hissediyor Vegas imza yaymak.

Oyun sırasında, Yığılmış gizemin sembolü her dönüşten önce rastgele bir sembolle değiştirilebilir ve ayrıca Vahşi aynı sembol oyun boyunca aynı pozisyonu koruduğu için her dönüşte kazanma potansiyelini artırmak. Wild sembolleri, çoğu sembolün yerine geçmek için makaralarda rastgele belirir.

VIP oyun odası:

Güneş Nevada çölünde bir yere battığında, Bay Vegas’a girerken onu takip edenleri çağırmak için Las Vegas Strip’in üzerine ısıdan başka bir şey yaymaz. Ücretsiz döndürme İçinde Büyük para kulesi taksit. En az üç olduğunda Dağılımlar göründüğünde çark, Mr. Vegas hayranlarının oyunu döndürme fırsatını artırmak için döner. nevada altınla kumlayın ve kullanın Vahşi Bonus kışkırtıcı simyadan en iyi şekilde yararlanmaya çalışmak için.

yapışkan vahşiler onlar da ödüllendirmek için oradalar 10 bedava dönüş ve tur boyunca yerinde kalarak birden fazla kazanma fırsatı sağlayın. Genişleyen vahşi alanlar teklif 12 bedava dönüş ve her biri ölçüm aletine birer Ücretsiz Döndürme ekleyerek ek Wild’larla birlikte bir Ücretsiz Döndürme verir. Nihayet, rastgele wild’lar teklif 15 bedava dönüş ve bazı büyük kazançların olasılığı. Konunun özüne inmek için sabırsız olanlar için, özellikleri satın al sağlar doğrudan erişim bedava dönüşler için.

En üste çık:

Ancak slot en çok övünür Büyük para kulesi semboller – Bronz, gümüş ve altın – oyuncuları büyük nakit ödüller ve zam ile lüks kumarhane ortamına getirmek çarpan. Skor tablosunun en üstünde bitiren oyuncular Altın Kule kazanma şansı olabilir bahsin 1.000 katı nihai ödeme. Mr Vegas 2: Büyük Para Kulesi™ varsayılan RTP’si %96,08 olan oldukça değişken bir slottur. 2601.66x maksimum kazanç.

En son sürüm hakkında yorum yapmak, Anastasia Bauerhesap yöneticisi, Betsoft Oyun, dedi ki: ”Bay. Vegas 2: Big Money Tower™, oyuncuların gerçekten sahip olabileceği bir slot oyunudur. Birçok farklı özellik ve kazanma fırsatı, oyunun tutarlı bir şekilde aksiyon ve etkileşim sunmasını sağlar. Oyuncular, ilk olarak 2012’de Mr. Vegas™’ta buldukları yüksek bahisli kumarhane atmosferiyle bağlantıya bayılacaklar. Bu sefer daha kişiselleştirilmiş bir deneyim, oyuncuların daha da büyük kazançlar için kendi yollarını belirlemelerini sağlıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla