Betsoft Gaming, Mr. Vegas 2: Big Money Tower™’ı yayınladı

iGaming endüstrisi için yenilikçi içerik sağlayıcısı olan Betsoft Gaming, Bay Vegas 2: Büyük Para Kulesi™ oyuncuları efsanevi karakterin yeni maceralarına katılmaya ve çekici Las Vegas deneyiminin keyfini çıkarmaya davet etmek için en popüler oyunlarından birinin devamı niteliğindeki slot oyunu.

Aksiyon Dolu:

Bay Vegas 2: Büyük Para Kulesi™ aksiyonu beş makarada sunar ve 60 adede kadar ödeme hattı ve aşağıdakiler gibi eksiksiz bir özellik paketi sunar: Yığılmış Gizem Sembolleri, Ücretsiz Döndürmeler, Rulet Çarkı Wild’ları, Alım Bonusu ve Büyük Para Kulesi Las Vegas şehir merkezinde kazançlı bir sanal tur vaat ediyor. Bay Vegas kumarhaneleri ve zarları, elmasları ve kumarhane çipi sembollerini ve ikonik neonları ziyaret ederek kendini evinde gibi hissediyor Vegas imza yaymak.

Oyun sırasında, Yığılmış gizemin sembolü her dönüşten önce rastgele bir sembolle değiştirilebilir ve ayrıca Vahşi aynı sembol oyun boyunca aynı pozisyonu koruduğu için her dönüşte kazanma potansiyelini artırmak. Wild sembolleri, çoğu sembolün yerine geçmek için makaralarda rastgele belirir.

VIP oyun odası:

Güneş Nevada çölünde bir yere battığında, Bay Vegas’a girerken onu takip edenleri çağırmak için Las Vegas Strip’in üzerine ısıdan başka bir şey yaymaz. Ücretsiz döndürme İçinde Büyük para kulesi taksit. En az üç olduğunda Dağılımlar göründüğünde çark, Mr. Vegas hayranlarının oyunu döndürme fırsatını artırmak için döner. nevada altınla kumlayın ve kullanın Vahşi Bonus kışkırtıcı simyadan en iyi şekilde yararlanmaya çalışmak için.

yapışkan vahşiler onlar da ödüllendirmek için oradalar 10 bedava dönüş ve tur boyunca yerinde kalarak birden fazla kazanma fırsatı sağlayın. Genişleyen vahşi alanlar teklif 12 bedava dönüş ve her biri ölçüm aletine birer Ücretsiz Döndürme ekleyerek ek Wild’larla birlikte bir Ücretsiz Döndürme verir. Nihayet, rastgele wild’lar teklif 15 bedava dönüş ve bazı büyük kazançların olasılığı. Konunun özüne inmek için sabırsız olanlar için, özellikleri satın al sağlar doğrudan erişim bedava dönüşler için.

En üste çık:

Ancak slot en çok övünür Büyük para kulesi semboller – Bronz, gümüş ve altın – oyuncuları büyük nakit ödüller ve zam ile lüks kumarhane ortamına getirmek çarpan. Skor tablosunun en üstünde bitiren oyuncular Altın Kule kazanma şansı olabilir bahsin 1.000 katı nihai ödeme. Mr Vegas 2: Büyük Para Kulesi™ varsayılan RTP’si %96,08 olan oldukça değişken bir slottur. 2601.66x maksimum kazanç.

En son sürüm hakkında yorum yapmak, Anastasia Bauerhesap yöneticisi, Betsoft Oyun, dedi ki: ”Bay. Vegas 2: Big Money Tower™, oyuncuların gerçekten sahip olabileceği bir slot oyunudur. Birçok farklı özellik ve kazanma fırsatı, oyunun tutarlı bir şekilde aksiyon ve etkileşim sunmasını sağlar. Oyuncular, ilk olarak 2012’de Mr. Vegas™’ta buldukları yüksek bahisli kumarhane atmosferiyle bağlantıya bayılacaklar. Bu sefer daha kişiselleştirilmiş bir deneyim, oyuncuların daha da büyük kazançlar için kendi yollarını belirlemelerini sağlıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla