Betsoft, Phở Sho™ adlı yeni slot sürümünü sunar

15 Haziran’da, Valletta, Malta merkezli yenilikçi bir iGaming geliştiricisi olan Betsoft, piyasaya sürülmüş Red Dragon™ serisinin bir başka bölümü olan Phở Sho™, pirinç eriştesi, et suyu, otlar ve bazı durumlarda dana eti içeren ve heyecan verici Bekle ve oyna mekaniği Win ile zenginleştirilmiş, narin bir çorba olan Vietnam yemeği Pho’ya odaklanıyor. Ek olarak, sağlayıcının önceki Tut ve Kazan isabetleri arasında Golden Dragon Inferno™ bulunmaktadır.

Bu yepyeni yuva oyuncuları Vietnam’ın gastronomik güzelliğini görmeye ve her lokmanın tadını çıkarmaya davet edin!

Keyifli bir görünüm:

Adına sadık olarak, oyunun ana teması yukarıda bahsedilen Pho Vietnam erişte çorbası yemeğidir. Oyun sokaklarda geçiyor. Vietnam, merkezde olduğu için ekranın çoğunu kaplayan yemeğin yapıldığı gezici bir durak ile. Ayrıca siyah silindirler ve elinde bir kase pho ve yemek çubukları tutan kırmızı takım elbiseli bir adam var. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Kazanmak için oyuncular, dinamik bir 5×4 ızgara üzerinde 40 ödeme çizgisinden herhangi birinde bitişik makaralarda 3 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan bir karışım oluşturmalıdır. Ancak, kazançlar soldaki ilk makaradan başlamalıdır.

Düşük ücretli temel semboller 10, J, Q, K ve A iken, yüksek ücretli bonus sembolleri kırmızı biber, soğan, misket limonu, et ve eriştedir. Beş düşük değerli bonus sembolünün bir kombinasyonu, 5x ile 7,5x arasında ödeme yaparak, beş yüksek değerli bonus sembolünün bir kombinasyonu için oyuncunun bahsini 10x ve 200x’e yükseltir; erişte, diğer tüm sembollerden 8 kat daha fazla verir.

Oyun yüksek oynaklığa, %96,20’lik bir varsayılan RTP’ye ve oyuncunun bahsinin maksimum 4.000x’lik kazancına sahiptir.

Yuva özellikleri:

Tut ve Kazan bonusları – Bonus sembolleri, yani madeni paralar, önce tüm konumlarda görünmelidir. Bundan sonra, oyuncunun bu özelliği etkinleştirmek için 6 veya daha fazlasını indirmesi gerekir. Ancak, oyuncu yukarıda belirtilen bonus sembolleri ile düzenli kazançlar elde edemez. Her bonus sembolünün değeri 1x ile 500x arasındadır ve bu özelliği tetiklemek için kullanılan tüm semboller konumlarında kilitlenirken, ızgaranın geri kalanı temizlenir.

Bu özellik tetiklenir tetiklenmez, oyuncu otomatik olarak 3 dönüş alır ve her pozisyonda bonus semboller veya boş alanlar alabilir. Bu nedenle, bir bonus sembolü belirirse, özelliğin sonuna kadar kalır ve spinler 3’e sıfırlanır. Oyuncunun spinleri biter bitmez veya ızgaradaki her konum sembollerle dolar dolmaz özellik sona erer.

Ayrıca bu özellik ortalama olarak her 282 turda bir tetikleniyor.

Vahşi sembol – Erişte adam olarak da bilinen Wild, kazançları tetiklemek için herhangi bir normal ödeme yapan sembolün yerine geçer.

Ücretsiz döndürme – bir pho tabağı olan bir Scatter, tüm makaralara inebilir. Bir döndürme sırasında 3, 4 veya 5 Scatter göründüğünde, 5, 7 veya 9 ücretsiz döndürme tetiklenir. Ancak oyuncu bu özellik sırasında Beklet & Kazan Bonusunu etkinleştirebilir. Ayrıca, oyuncunun spinleri biter bitmez özellik sona erer.

Ayrıca, Ücretsiz Döndürmeler ortalama olarak her 266 döndürmede bir tetiklenir. Bu özellik devam ederken, Hold & Win Bonus özelliği her 15 seferde bir tetiklenir.

Bonus satın alma – oyuncu yalnızca Free Spins özelliğini satın alabilir, ancak Hold & Win Bonusu yalnızca oyun içinde etkinleştirilebilir. Ek olarak, 5, 7 veya 9 bedava dönüş satın almak, bir oyuncunun bahis miktarının 90x, 126x ve 160x’ine mal olur.

Lansman hakkında yorum yapan Hesap Yönetimi Başkanı Anastasia Bauer, Betsoft oyunu, dedi ki: “Hold & Win bonus oyunu, tüm demografik yapılardan oyuncular arasında büyük bir hit olduğunu kanıtladı. Phở Sho™ bu özelliği çok güzel kullanıyor ama deneyime çok daha fazlasını katıyor. Ücretsiz dönüşleri dahil ederek, birbiriyle örtüşen özelliklerin yüksek olasılığı, Phở Sho™’yu kendi başına bir lige yerleştirir. Müşterilerimizden çok olumlu geri dönüşler bekliyoruz.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

City Of Emporia, yepyeni Rosie’s Gaming Emporium’a ev sahipliği yapacak

Kentucky merkezli önde gelen eğlence, oyun ve at yarışı şirketi Churchil Downs Incorporated (CDI), Virginia’nın bir şehri olan Emporia’da bulunan en son Rosie’s Gaming Emporium’un resmi açılışını duyurdu. Ek olarak yeni oyun tesisi, 25 Eylül’de resmi büyük açılışla Rosie’nin Virginia’daki yedinci oyun merkezi olma özelliğini taşıyor. Yeni oyun yapısının düzeni: Rosie’nin Mağazası Şirket yöneticilerine göre […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Macau’nun GGR’si Eylül ayının ilk 24 gününde 12 milyar MOP’a ulaştı

JP Morgan’ın vurguladığı gibi, bu yıl Eylül ayının ilk 24 günü boyunca, Macau’nun brüt oyun geliri (GGR), yaklaşık 12 milyar MOP veya yaklaşık 1,49 milyar $, 500 milyon MOP veya yaklaşık 62 milyar $, yani günde yaklaşık 0,1 milyon dolar olarak hesaplandı. New York merkezli bir yatırım bankası. Kumarhanelerin geçici olarak kapatılmasının nedeni olarak süper […]

Daha fazla