Betsson Group, İçerik Anlaşmasında R. Franco Group ile İşbirliği Yapıyor

Frank grubudijital bölünme, R.Franco Dijitalününü genişletme yolunda bir adım daha attı. MGA sertifikalı cüzdan. Şirket ile ortak oldu betson grububiri sektördeki en güvenilir işletim grupları.

Müşteriler için faydaları:

Ana İspanyol operatör, işi için önemli öneme sahip bir anlaşmayı ilk kez imzalamıyor. Son dönemde şirket, bir ortaklık anlaşması yaptı. birçok ünlü isim Avrupa çapında ve bu anlaşma şirketin en son başarı öyküsü.

R.Franco Dijital Betsson Group müşterilerine bazı başlıklar o oyuncular daha çok eğlennasıl Güney cadıları, Vakum kırıcılarVe Siborg 30L.

Yeni slot oyunları önümüzdeki aylarda çıkması beklenenler de listede yer alacak. Betsson’un teklifi.

Betsson onun için bilinir kaliteli ve benzersiz slotlar sunan. Başlıkları, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin favorisidir. Avrupa ve Latin Amerika.

Şirket aynı zamanda yaygın olarak bilinen harika müşteri hizmetleribu da popülaritesini artırıyor.

Bu güvenilir şirketle ortaklık yapmak, konumu güçlendirmek birçok alanda R. Franco Digital tarafından düzenlenmiş piyasalarAvrupa, Latin Amerika ve dünyadaki diğer yargı alanlarında daha fazla yayılmasına katkıda bulunmak.

Eğlence Makinesi Yapıcısından Lider iGaming Konumuna:

R.Franco grubu olarak yolculuğuna başladı. eğlence makineleri üreticisive sahip 50 yılı aşkın deneyim alan içerisinde. İçinde 2014şirket rotasını değiştirmeye ve uyum sağlamaya başladı yeni pazar beklentileri. işte o zaman dijital bölüm kuruldu – ve hızla genişledi çeşitli pazarlar. Dahası lider konum İspanya pazarında R. Franco Digital, Avrupa ve Latin Amerika’daki birçok pazarda mevcuttur.

Mario Benito, R. Franco Digital Çevrimiçi Satış Direktörü, dedi:R. Franco Digital’in Betsson ile yeni ortaklığı, büyümemizin bir başka kanıtı strateji. iGaming endüstrisinde uzun ve zengin bir geçmişe sahip olan böylesine prestijli bir ortakla anlaşma imzaladığımız için çok mutluyuz.”

“Yuva içeriğimizin dünya çapındaki operatörleri şaşırtmaya devam edeceğinden ve bunun bir başka başarılı işbirliğine işaret edeceğinden eminiz.”

Sarah Micallef, Betsson Group Oyun Operasyonları Başkanıekledi: “Birinci sınıf koleksiyonumuza harika bir portföy daha eklemekten mutluluk duyuyoruz. A. Franco Digital, slot kataloğumuzu taze ve heyecanlı tutmak için ideal bir ortaktır. İspanya’da şüphesiz tercih edilen tedarikçilerden biri olarak kabul edilen koleksiyonumuzdaki bu son eklemeden oyuncuların etkileneceğinden eminiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NetEnt, bağımlılık yaratan yeni slot oyunu Lost Relics 2’yi piyasaya sürdü

Önceki sürümünün büyük başarısından sonra, Kayıp emanetlerÜnlü sağlayıcı NetEnt, son versiyonunda oyuncularını bir kez daha büyük maceraya çıkarmaya karar verdi, Kayıp Emanetler 2. Ormanı keşfedin ve gizemli sandıkları bulun: Bilinmeyen dünyalara doğru yapılan bu yolculuk, heyecan verici özelliklerkimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak harika bir oyun deneyimi ile birlikte. Gizli sandıklar en cesurlar bekliyor; kendilerini test etmek […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

BCLC 2022/2023 mali yılına ilişkin yıllık raporunu yayınladı

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) tarafından 31 Mart’ta sona eren 2022-2023 mali yılına ilişkin yıllık rapor yayınlandı ve sonuçlar muhteşem! Net kar rekora ulaştı ve piyango 1,636 milyar Kanada doları veya 1,199 milyar dolar kazandı. Gelirleri kaydedin: BC eyaleti aldı 1.624 milyar Kanada doları bu toplamdan ve federal hükümet de 12 milyon Kanada doları. Yakın […]

Daha fazla