Birleşik Krallık pazarı için Global And Metropolitan Gaming Alliance’ı hedefleyin

1 Haziran’da, devlet piyangoları ve diğer piyango operatörlerine B2G ve B2B teknolojisi ve hizmetleri sağlayıcısı olan NeoGames SA, tanınmış iGaming iştiraki Aspire Global’in kazançlı bir anlaşma imzaladı İngiltere merkezli Metropolitan Gaming ve yeni çevrimiçi kumarhanesi ile. Anlaşma, Aspire Global’in tüm iGaming çözümleri paketinin Metropolitan çevrimiçi oyun platformuna resmi entegrasyonunu içeriyor.

Ortaklığın hedefleri:

Bu işbirliği ile, Malta merkezli Aspire Global, dünyadaki varlığını genişletmeyi umuyor Birleşik Krallık Metropolitan Gaming’e endüstri lideri PAM, yönetilen hizmetler ve kumarhane toplama çözümü de dahil olmak üzere eksiksiz ve güvenli çevrimiçi çözümüyle yeni piyasaya sürülen dijital teklifini sunarak en son içeriğini yepyeni bir kitleye tanıtın. Ayrıca şirket, operatörün çevrimiçi bir kanala geçişini destekleyecek ve tüm sitenin sorunsuz çalışmasını sağlayacak şirketin PAM’si olan Aspire Core’u da onlara sağlayacak.

Ek olarak, Aspire Global’in kumarhane toplama çözümü tarafından desteklenen Parisli operatörün, önde gelen küresel sağlayıcılardan bir dizi oyunun entegrasyonu da dahil olmak üzere, resmi olarak piyasaya çıkar çıkmaz yüksek kaliteli bir içerik sunumu sunmasına izin verdi.

Aspire Global CEO’su Antoine Bonello, ortaklık hakkında şunları söyledi: “Karada yerleşik operatörler için tekliflerini çeşitlendirmek ve oyuncular için eksiksiz bir çevrimiçi deneyimi entegre etmek için bundan daha uygun bir zaman olmamıştı. Çevrimiçi dünyaya ilk adımlarını atan İngiltere’nin önde gelen markası Metropolitan Gaming’e birinci sınıf ürün ve çözümlerimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz. Ürün grubumuzun gücünü sergilemeye devam ettiğimiz ve markaların çevrimiçi alanda bir etki yaratmasına yardımcı olduğumuz için bu bizim için heyecan verici bir lansman.”

Bunun yerine Metropolitan Gaming, Aspire Hizmetleri aracılığıyla şirketin müşterileriyle sürdürdüğü operasyonel ilişkileri izleyebilecek ve daha fazla verimlilik elde etmek için özel olarak hazırlanmış araçların kullanımını sağlayacak.

Metropolitan Gaming CEO’su Michael Silberling şunları ekledi: “Yeni çevrimiçi teklifimizin lansmanı bizim için bir dönüm noktası ve Aspire Global’in desteği inanılmaz derecede önemli. İşimizi geliştirirken ve birinci sınıf bir çevrimiçi teklif sunmaya odaklanırken, tescilli çevrimiçi çözümünün sunulmasının yeni ve ilgi çekici deneyimler getirmeye devam edeceğine güvenimiz tam.”

İtibaren:

Tel Aviv, İsrail merkezli, NeoGame SA teknoloji odaklı bir şirket ve düzenlemeye tabi piyangolar ve oyun operatörleri için iLottery ve iGaming çözümlerinin ve hizmetlerinin uluslararası lideridir. 2014 yılında kurulmuş ve resmi olarak faaliyete geçmiştir.

Merkezi Silema, Malta’da bulunan Aspire Global, iGaming çözümlerinin lider bir B2B sağlayıcısıdır. 2005 yılında kurulmuş ve resmi olarak piyasaya sürülmüştür.

merkezli LondraBirleşik Krallık, Metropolitan Gaming, Birleşik Krallık, Mısır ve Mısır’da on bir kumarhane işleten bir İngiliz oyun devidir. Güney Afrika. 1981’de kuruldu ve resmi olarak lanse edildi. Ayrıca, Metropolitan Gaming Online’ın resmi çıkışı, dijital kumarhane ortamına geçiş yapan operatör için önemli bir adımı temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla