Blueprint Gaming, Viking Fury™ Spinfinity™ yuvasını piyasaya sürdü

iGaming endüstrisi için popüler bir içerik sağlayıcısı olan Blueprint Gaming, Viking Öfkesi™ Spinfinity™ popüler mekaniği ve temaları yükseltmek ve oyuncu deneyimini yükseltmek için slot oyunu, European Gaming’in bildirdiği gibi.

Popüler Tema:

Sağlayıcı popüler olana ışık tutuyor viking teması genellikle tehditkar ve şiddetli motiflerle sunulur. Karamsar savaşçıları fetihlerinde ateşleyen gök gürültüsü ve şimşekle örtülü benzer temaların aksine, Viking Öfkesi™ Spinfinity™ parlak ve eğlenceli bir estetik sunuyor ve sevimli Vikingleri hazine arayışlarında takip ediyor.

Tema, çizgi roman karakterinden ilham almış gibi görünüyor. Korkunç Hacer, geçmişte çok popüler olan, kudretli Viking liderini, komik maceraları efsanevi hale gelen eğlenceli bir karakter olarak sunan. Bu kez Vikingler, makara maceraları ve kendinizin yönlendirilmesine izin verin tamamen yeni Spinfinity™ tunerler bazı büyük zaferler elde etmek ve belki de Hägar’ın rutinini takip ederlerse hazineyi evlerine, eşlerine geri getirmek için.

Çalışkan Spinfinity Mekaniği:

Oyun boyunca ayarlanır 6×5 paneli ve en azından ilk kazançları sunar sekiz karşılık gelen semboller ekranın herhangi bir yerinde görünür. Ayrıca, bu eşleştirme kombinasyonları, kazanma potansiyelini daha da artıran mekaniği etkinleştirir. ONLAR Runik pusula Bu özellik, eski Norman alfabesini rehber olarak kullanarak Vikinglerin yol boyunca yön bulmasına yardımcı olmak için var.

İşlev, pusulanın gösterdiği yöne bağlı olarak tüm silindir setinin yanlara, yukarı veya aşağı hareket etmesine neden olur. Yeni bir galibiyet verilirse, oyuncu çalışkan tarafından desteklenen bir sonraki adıma ilerleyecektir. Spinfinity™ mekaniği, bu, daha fazla kazanç verilmeyene kadar devam edecektir.

50.000x Maks Kazanma Potansiyeli:

Slotta ayrıca özellikler çarpanlar gücünü kullanmak için rastgele etkinleştirildi Spinfinity™ gösterilen oyun sırasında kazanılan değeri biriktirmek için Kazanç çarpanı paneli. gizemli semboller kazanma fırsatını artırmak için de oradalar. Ücretsiz Döndürmeler Viking Fury özellik, bonus turunu tetiklemek için dört veya daha fazla bonus sembolü sunar. Son olarak, oyun oynarken çok fazla eğlence ve maksimum kazanma potansiyeli sunar. Oyuncunun bahis miktarının 50.000 katı olağanüstü bir oyun deneyimi sağlamak için.

Tedarikçi Taahhüdü:

Jo Purvis, Blueprint Gaming’de Kilit Müşteriler ve Birleşik Krallık Pazarlama Direktörü dedi ki: “Popüler bir tema aldık ve eşit derecede popüler bir oyun stili kullanan bir oyun yarattık ve bu sürümle onu gerçekten yükselttik. Yeni Spinfinity™ mekaniğinin eklenmesi oyuna yepyeni bir boyut kazandırıyor ve dağınık kazanç hayranları bir ziyafet için bekliyor. Yeniliğe ve sürekli gelişen oynanışa ve özgünlüğe olan bağlılığımızı vurgulayan başka bir oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla