Blueprint Gaming, Viking Fury™ Spinfinity™ yuvasını piyasaya sürdü

iGaming endüstrisi için popüler bir içerik sağlayıcısı olan Blueprint Gaming, Viking Öfkesi™ Spinfinity™ popüler mekaniği ve temaları yükseltmek ve oyuncu deneyimini yükseltmek için slot oyunu, European Gaming’in bildirdiği gibi.

Popüler Tema:

Sağlayıcı popüler olana ışık tutuyor viking teması genellikle tehditkar ve şiddetli motiflerle sunulur. Karamsar savaşçıları fetihlerinde ateşleyen gök gürültüsü ve şimşekle örtülü benzer temaların aksine, Viking Öfkesi™ Spinfinity™ parlak ve eğlenceli bir estetik sunuyor ve sevimli Vikingleri hazine arayışlarında takip ediyor.

Tema, çizgi roman karakterinden ilham almış gibi görünüyor. Korkunç Hacer, geçmişte çok popüler olan, kudretli Viking liderini, komik maceraları efsanevi hale gelen eğlenceli bir karakter olarak sunan. Bu kez Vikingler, makara maceraları ve kendinizin yönlendirilmesine izin verin tamamen yeni Spinfinity™ tunerler bazı büyük zaferler elde etmek ve belki de Hägar’ın rutinini takip ederlerse hazineyi evlerine, eşlerine geri getirmek için.

Çalışkan Spinfinity Mekaniği:

Oyun boyunca ayarlanır 6×5 paneli ve en azından ilk kazançları sunar sekiz karşılık gelen semboller ekranın herhangi bir yerinde görünür. Ayrıca, bu eşleştirme kombinasyonları, kazanma potansiyelini daha da artıran mekaniği etkinleştirir. ONLAR Runik pusula Bu özellik, eski Norman alfabesini rehber olarak kullanarak Vikinglerin yol boyunca yön bulmasına yardımcı olmak için var.

İşlev, pusulanın gösterdiği yöne bağlı olarak tüm silindir setinin yanlara, yukarı veya aşağı hareket etmesine neden olur. Yeni bir galibiyet verilirse, oyuncu çalışkan tarafından desteklenen bir sonraki adıma ilerleyecektir. Spinfinity™ mekaniği, bu, daha fazla kazanç verilmeyene kadar devam edecektir.

50.000x Maks Kazanma Potansiyeli:

Slotta ayrıca özellikler çarpanlar gücünü kullanmak için rastgele etkinleştirildi Spinfinity™ gösterilen oyun sırasında kazanılan değeri biriktirmek için Kazanç çarpanı paneli. gizemli semboller kazanma fırsatını artırmak için de oradalar. Ücretsiz Döndürmeler Viking Fury özellik, bonus turunu tetiklemek için dört veya daha fazla bonus sembolü sunar. Son olarak, oyun oynarken çok fazla eğlence ve maksimum kazanma potansiyeli sunar. Oyuncunun bahis miktarının 50.000 katı olağanüstü bir oyun deneyimi sağlamak için.

Tedarikçi Taahhüdü:

Jo Purvis, Blueprint Gaming’de Kilit Müşteriler ve Birleşik Krallık Pazarlama Direktörü dedi ki: “Popüler bir tema aldık ve eşit derecede popüler bir oyun stili kullanan bir oyun yarattık ve bu sürümle onu gerçekten yükselttik. Yeni Spinfinity™ mekaniğinin eklenmesi oyuna yepyeni bir boyut kazandırıyor ve dağınık kazanç hayranları bir ziyafet için bekliyor. Yeniliğe ve sürekli gelişen oynanışa ve özgünlüğe olan bağlılığımızı vurgulayan başka bir oyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla