Blueprint’ Gaming’den yeni Jackpot King çevrimiçi slotu

Okyanus çağırıyor ve bu çağrı karşı konulamaz. Oltalarınızı ve ağlarınızı hazırlayın ve harika ödüller yakalamanızı sağlayacak maceraya başlayın!

Blueprint Gaming, en son slot sürümünde okyanus macerasına atılmaya karar verdi. Nakit Ekstra Büyük Yakalama İkramiye Kralı için Crabbin’.

Hadi balığa gidelim:

Bunda balık tutma macerası, balık ve kabuklu deniz hayvanlarından büyük nakit ödüllere kadar pek çok şeyi yakalayabilirsiniz. Yani, zamanı şansını dene ve bir ahtapot veya karidesten daha iyi bir şey alın.

Oyunun estetiği keskin ve taze, yeni bir soluk soluyor popüler Blueprint portföyü. çok ilginç olanlar var özellikler VE mekanik bu, oyunu daha ilginç hale getirecek ve oyun kendi içinde büyüleyici.

Üç veya daha fazla ise Bonus sembolleri makaraların üzerine inin, Ücretsiz döndürme aktif olacaktır. balıkçı sembolleri vahşidirler ve ne zaman bir Istakoz VEYA yengeçkazançlar oyuncuya verilir.

Kabukluları büyütmek için dört balıkçı gerekir. Boyutları arttığında, oyuncuya daha fazlasını verir. beş bedava dönüş.

Balıkçı sembollerinin toplanması önemle tavsiye edilir, çünkü bunların yeterli sayıda olması oyuncuya bir değerinde bir kazanç garanti edebilir. 50x bahis.

Ova balıkçıları iyidir, ancak daha büyük bir av vardır. Balıkçılar gülümsemeye başlarsa, bu sizin için iyiye işarettir: sizde var altın çeşitli balıkçılarve Daha da büyük yakalayın ödüllendirilir. ifşa edersen bir ıstakoz kabısize gidebilecek bir koleksiyon çarpanı verilecek x10’a kadar.

En şanslı oyuncular için büyük ikramiye kazanma şansı vardır. artan jackpot sistemi oyuna dahildir.

Portföye harika bir ek:

Bu eğlenceli video slotu, İngiltere merkezli önde gelen oyun stüdyosunun en son üyesidir. Blueprint Oyun portföyü. Luck of the gibi yeni çıkanlar Irish Mystery Ways Fortune Play VE Fishin Frenzy daha da büyük yakalar şimdiden oyuncular arasında popüler hale geldi ve bu yeni oyun, Gauselmann Group’un yan kuruluşundan keyif alan oyunculara kesinlikle yeni ve heyecan verici bir şeyler getirecek. yuvalar ve topluluğa yeni oyuncular çekmek.

Jo Purvis, Kilit Müşteriler ve Birleşik Krallık Pazarlama Direktörü Oyun projesi dedi ki: “İster altın ister ıstakoz olsun, 2023 oyunlarımız devam ediyor ve Crabbin’ for Cash, yelken açmaktan heyecan duyduğumuz bir başka gişe rekorları kıran oyun. İşe yaradığını bildiklerimizi aldık ve onu, neşeli bir denizcilik temasına sahip, özelliklerle ve eğlenceyle dolu başka bir güzel animasyonlu oyuna entegre ettik.

Oyun şu anda İngiltere, Malta, Cebelitarık, Man Adası, Alderney, Danimarka ve İsveç’te oynanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla