Blueprint Gaming’in en yeni slotunda vahşi doğaya katılın: Jungle Fortune

16 Şubat’ta Plan oyunumerkezli önde gelen slot geliştiricilerinden biri Birleşik Krallık, piyasaya sürülmüş orman temalı Jungle Fortune yuvası yuva oyunculara gorillerle eğlenirken ve ormanı tüm ihtişamıyla deneyimlerken vahşi bir oyun deneyimi sunuyor.

Olağanüstü görseller:

Oyunun ana teması, ismine sadık kalarak, orman, egzotik hayvanlar ve her yerde yeşil renktir. Arka plan, oyuncuların düşen yapraklar, büyük yeşil bitkiler ve egzotik kuşlar ile orman atmosferini hissetmelerini sağlar.

Kazanmak için oyuncular, yeni bir dinamik 6×4 ızgara üzerinde en soldaki makaradan başlayarak ardışık makaralarda gerekli sayıda eşleşen sembolden oluşan bir karışım oluşturmalıdır. Oyun, kazanmanın 4.096 yolunu içeriyor.

Düşük ücretli temel semboller 9, 10, J, Q, K ve A’dır, yüksek ücretli bonus sembolleri ise bukalemun, papağan, kaplan ve gorildir.

Oyunun oynaklığı, %96 veya %94’lük bir RTP ve oyuncunun bahsinin maksimum 50.000x’lik kazancıyla üst sınırda. Ücretli oyuncu spini, spin başına 40p/c ile 10$/eur arasında oynanabilir ve oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Vahşi sembol – Wilds’ın ana işi, ödeme yapan herhangi bir sembolün yerini almaktır. Ancak hepsi bu kadar değil; çünkü her Wild galibiyeti Wild Respins değiştiricisini etkinleştirir.

vahşi nefes – yukarıda bahsedildiği gibi, Wild’lardan birini içeren herhangi bir kazanç bu özelliği tetikleyecektir.

Kazanan sembolleri yerine kilitleyin ve Wild değeri artar.

Ancak, yeni bir kazanç artırıcı sembol belirirse, makaralar yeniden dönerek Wild çarpanını artırır. Bu, ödemeyi iyileştiren yeni semboller görünene kadar devam eder.

Wild Multiplier Free Spins – 3 veya daha fazla Scatter kombinasyonu bu özelliği etkinleştirir. Özellik sırasında 2, 3, 4 ve 5. makaraların üzerinde bir çarpan belirir. Bu çarklarda Wild sembolü belirirse, çarpan değerini ayrı ayrı +1 artırır ve tur devam ettiği sürece bu çarpan sıfırlanmaz.

Wild çarpan değerleri sınırlı değildir.

Bonus oluşturucu – bölgeye bağlı olarak, oyuncular bonus turuna giden yolu satın alma seçeneğine sahip olabilir. Bu özellik, oyuncuların 1x-10x’lik ilk Wild çarpanları ile 5-30 ücretsiz dönüş arasında seçim yapmasına olanak tanır. En düşük fiyatın 34 katı ve ödülün oyuncunun bahsinin 1.014 katı olduğu çeşitli kombinasyonlar vardır.

Lansmanla ilgili yorum yapan Blueprint Gaming’de Birleşik Krallık Kilit Müşteriler ve Pazarlama Direktörü Jo Purvis şunları söyledi: “Jungle Fortune, muhteşem bir oyun deneyimi yaratmak için özenle seçilmiş özelliklerle popüler bir temadan en iyi şekilde yararlanan başka bir oyundur.

“Bonus Builder’ın burada çıkışını görmekten gerçekten memnunuz – oyunculara slotlarından nasıl keyif alacakları konusunda biraz lisans veren başka bir özellik. Oyuncuların her sürümde büyük kazanma şansı olduğu gibi, yeni sürümlerimiz de hızla ve anında geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla