Blueprint Gaming’in en yeni slotunda vahşi doğaya katılın: Jungle Fortune

16 Şubat’ta Plan oyunumerkezli önde gelen slot geliştiricilerinden biri Birleşik Krallık, piyasaya sürülmüş orman temalı Jungle Fortune yuvası yuva oyunculara gorillerle eğlenirken ve ormanı tüm ihtişamıyla deneyimlerken vahşi bir oyun deneyimi sunuyor.

Olağanüstü görseller:

Oyunun ana teması, ismine sadık kalarak, orman, egzotik hayvanlar ve her yerde yeşil renktir. Arka plan, oyuncuların düşen yapraklar, büyük yeşil bitkiler ve egzotik kuşlar ile orman atmosferini hissetmelerini sağlar.

Kazanmak için oyuncular, yeni bir dinamik 6×4 ızgara üzerinde en soldaki makaradan başlayarak ardışık makaralarda gerekli sayıda eşleşen sembolden oluşan bir karışım oluşturmalıdır. Oyun, kazanmanın 4.096 yolunu içeriyor.

Düşük ücretli temel semboller 9, 10, J, Q, K ve A’dır, yüksek ücretli bonus sembolleri ise bukalemun, papağan, kaplan ve gorildir.

Oyunun oynaklığı, %96 veya %94’lük bir RTP ve oyuncunun bahsinin maksimum 50.000x’lik kazancıyla üst sınırda. Ücretli oyuncu spini, spin başına 40p/c ile 10$/eur arasında oynanabilir ve oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Vahşi sembol – Wilds’ın ana işi, ödeme yapan herhangi bir sembolün yerini almaktır. Ancak hepsi bu kadar değil; çünkü her Wild galibiyeti Wild Respins değiştiricisini etkinleştirir.

vahşi nefes – yukarıda bahsedildiği gibi, Wild’lardan birini içeren herhangi bir kazanç bu özelliği tetikleyecektir.

Kazanan sembolleri yerine kilitleyin ve Wild değeri artar.

Ancak, yeni bir kazanç artırıcı sembol belirirse, makaralar yeniden dönerek Wild çarpanını artırır. Bu, ödemeyi iyileştiren yeni semboller görünene kadar devam eder.

Wild Multiplier Free Spins – 3 veya daha fazla Scatter kombinasyonu bu özelliği etkinleştirir. Özellik sırasında 2, 3, 4 ve 5. makaraların üzerinde bir çarpan belirir. Bu çarklarda Wild sembolü belirirse, çarpan değerini ayrı ayrı +1 artırır ve tur devam ettiği sürece bu çarpan sıfırlanmaz.

Wild çarpan değerleri sınırlı değildir.

Bonus oluşturucu – bölgeye bağlı olarak, oyuncular bonus turuna giden yolu satın alma seçeneğine sahip olabilir. Bu özellik, oyuncuların 1x-10x’lik ilk Wild çarpanları ile 5-30 ücretsiz dönüş arasında seçim yapmasına olanak tanır. En düşük fiyatın 34 katı ve ödülün oyuncunun bahsinin 1.014 katı olduğu çeşitli kombinasyonlar vardır.

Lansmanla ilgili yorum yapan Blueprint Gaming’de Birleşik Krallık Kilit Müşteriler ve Pazarlama Direktörü Jo Purvis şunları söyledi: “Jungle Fortune, muhteşem bir oyun deneyimi yaratmak için özenle seçilmiş özelliklerle popüler bir temadan en iyi şekilde yararlanan başka bir oyundur.

“Bonus Builder’ın burada çıkışını görmekten gerçekten memnunuz – oyunculara slotlarından nasıl keyif alacakları konusunda biraz lisans veren başka bir özellik. Oyuncuların her sürümde büyük kazanma şansı olduğu gibi, yeni sürümlerimiz de hızla ve anında geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla