Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü!

Yunan Tanrıları Bekliyor:

Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara üzerine yerleştirilmiştir. Zafere ulaşmak için oyuncunun yüzleşmesi gerekecek Kademeli bobinler ile Küme öder. Eşleşen kombinasyonlar en az beş sembol makaraya inmeniz gerekiyor ve kazanç sizin. Kümenin yatay veya dikey olarak oluşturulması fark etmez – yine de ödülü alacaksınız.

Oyuncu başarılı olduğunda küme oluşturma, Zeus ortaya çıkar ve meseleyi kendi eline alır. Makaralardan kaybolmasına neden olan şimşek işaretiyle kümeyi patlatmaya başlar. kapıyı açar yeni semboller Olympus Dağı’nın tepesinden düşen makaralarda belirir. Bu şelale yeni kümeler oluşturma şansını artırır.

Basamaklı başladığında, oyuncu üçe kadar çıkar Vahşi veya ayrıca Vahşi çarpanlar mevcut kazancınızı katlayabilir 15 kata kadar.

Ücretsiz döndürme:

Dört veya daha fazla ise Dağılım sembolleri temel oyun sırasında makaralarda belirirse, Free Spins turu tetiklenir. Bu tur, oyuncuyu Olimpos Dağı’nın zirvesine daha da yaklaştırır. Bu tur elde etmeye yol açabilir 25’e kadar ücretsiz oyun, bu da oyunun kazanma potansiyelini büyük ölçüde artırabilir. Bu ücretsiz dönüşleri potansiyel olarak fantastik bir çarpan takip edebilir. 100x’e kadar temel bahis ve elde edilirse, bu zafer, oyuncuyu gerçekten Olympus’un zirvesine çıkarabilir.

Makara üzerinde üç veya daha fazla Scatter sembolü belirirse, bonus turu hala aktifse, oyuncu şu şekilde beş bedava dönüş alır: ek bir ödül.

Moritz Blume, şirketinde Ürün Direktörü Oyunlar patlıyordedi ki: “Oyuncular tanrıların gücünü kendileri için deneyimlemek istiyorlarsa, bu slot onlar için. Power of Olympus’ta oyuncular, daha fazla kaskad oluşturmaya ve kombo kazanmaya yardımcı olmak için şimşeğe komuta ederken Zeus’la birlikte çalışıyor. Aynı zamanda makaralara vahşi semboller ve çarpanlar koyması, büyük kazanç potansiyelini bir sonraki seviyeye taşıyor. Bu, tüm oyuncuların tercihlerine uyacak mekanikler, özellikler ve bonuslar içeren çok çeşitli temaları kapsayan, büyüyen slot portföyümüze harika bir ektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla