Bozo Cats – Playson’ın en yeni slot oyunu

Bazı insanlar tapmak onlar ve diğerleri Korku. Ancak, kabul etmek zorundasın kediler onlar arasında en şirin türler Dünyada. playson bu söze kesinlikle katılıyorum o zaman şirket kahramanları tüylü dostlarımız olan oyunu yayınlamaya karar verdi.

Bu popüler dijital eğlence sağlayıcısı yakın zamanda piyasaya sürüldü yeni bir 3×5 slot oyunu Bu, kedi severlerin etrafı çevrili bir şekilde kaliteli zaman geçirmelerini sağlar. en sevdikleri hayvanlar.

Kazanan bir yolda tüylü arkadaşlar:

bozo kedileri sevimli kedilerden çok daha fazlasını içeriyorlar – var birçok ilginç özellikÖrneğin Etkileşimli ücretsiz dönüşler mod. Ancak asıl özelliği, yapışkan vahşileroyunu kim oynayacak aynı zamanda ilginç!

Hepimiz kedilerin dokuz canı olduğunu biliyoruz – ve bu kadar baz oyunun konusu için Dışarı çıktım, sokaklarda kayboldum, arıyorum altın dağılım sembolleri VE vahşiler başarmalarına yardımcı olmak için büyük ödüller.

Diğer oyunlar gibi Playson’ın etkileyici portföyü, bozo kedileri ayrıca sahip olmak heyecan verici özellikler bu da oyunu unutulmaz kılacak. Bunlardan biri kesinlikle Ücretsiz döndürme bahsi karakteristik. Etkinleştirildiğinde, oyuncu bahis yapabilir ve sonuç alabilir en fazla beş güncelleme. Ödülü almak için aralarında seçim yapmaları gerekiyor. üç madeni para – ikisi gibi yükseltmeleri ödüllendirecek üç ek bedava dönüş, iki Yapışkan VahşiVE 2x çarpan bu çoğalacak Vahşi semboller. Eğer o kadar şanslı değilsen ve seç yanlış madeni paraen başa dön temel oyunve tüm ilerlemeniz yürürlükten kaldırıldı.

Altın dağılım sembolü etkinleştirebilir en fazla üç güncelleme. Mavi ve altın dağılım sembolleri temel oyun sırasında ulaşılabilir ve bunlardan üçü makaraya düşerse, bedava dönüşler dönüş etkinleştirilir.

Altın Dağılımları daha fazla fayda sağlarlar – sağlarlar yapışkan vahşilerbu da oyuncuyu potansiyel olarak yönlendirecek büyük zaferler.

Klasik ve modernin birleşimi:

Oyunda bunlardan bazıları var klasik özelliklerama zenginleştirilmişler modern araçlar ve katlanmışsonra oyun oluşturulur tipik bir Playson formatı bu da şirketi ünlü yapar.

Tamas Kusztos, Ticaretten Sorumlu Başkan playsondedi ki: “Bozo Cats, portföyümüze heyecan verici bir katkı ve bu slotun büyük bir başarı olacağına inanıyoruz.

“Ünlü Free Spins mekaniği her zaman bir oyuncunun favorisidir ve bu moda dramatik bir şekilde dahil olan etkileşimli bir Kumar seçeneğiyle ona bir değişiklik ekledik.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla