Bozo Cats – Playson’ın en yeni slot oyunu

Bazı insanlar tapmak onlar ve diğerleri Korku. Ancak, kabul etmek zorundasın kediler onlar arasında en şirin türler Dünyada. playson bu söze kesinlikle katılıyorum o zaman şirket kahramanları tüylü dostlarımız olan oyunu yayınlamaya karar verdi.

Bu popüler dijital eğlence sağlayıcısı yakın zamanda piyasaya sürüldü yeni bir 3×5 slot oyunu Bu, kedi severlerin etrafı çevrili bir şekilde kaliteli zaman geçirmelerini sağlar. en sevdikleri hayvanlar.

Kazanan bir yolda tüylü arkadaşlar:

bozo kedileri sevimli kedilerden çok daha fazlasını içeriyorlar – var birçok ilginç özellikÖrneğin Etkileşimli ücretsiz dönüşler mod. Ancak asıl özelliği, yapışkan vahşileroyunu kim oynayacak aynı zamanda ilginç!

Hepimiz kedilerin dokuz canı olduğunu biliyoruz – ve bu kadar baz oyunun konusu için Dışarı çıktım, sokaklarda kayboldum, arıyorum altın dağılım sembolleri VE vahşiler başarmalarına yardımcı olmak için büyük ödüller.

Diğer oyunlar gibi Playson’ın etkileyici portföyü, bozo kedileri ayrıca sahip olmak heyecan verici özellikler bu da oyunu unutulmaz kılacak. Bunlardan biri kesinlikle Ücretsiz döndürme bahsi karakteristik. Etkinleştirildiğinde, oyuncu bahis yapabilir ve sonuç alabilir en fazla beş güncelleme. Ödülü almak için aralarında seçim yapmaları gerekiyor. üç madeni para – ikisi gibi yükseltmeleri ödüllendirecek üç ek bedava dönüş, iki Yapışkan VahşiVE 2x çarpan bu çoğalacak Vahşi semboller. Eğer o kadar şanslı değilsen ve seç yanlış madeni paraen başa dön temel oyunve tüm ilerlemeniz yürürlükten kaldırıldı.

Altın dağılım sembolü etkinleştirebilir en fazla üç güncelleme. Mavi ve altın dağılım sembolleri temel oyun sırasında ulaşılabilir ve bunlardan üçü makaraya düşerse, bedava dönüşler dönüş etkinleştirilir.

Altın Dağılımları daha fazla fayda sağlarlar – sağlarlar yapışkan vahşilerbu da oyuncuyu potansiyel olarak yönlendirecek büyük zaferler.

Klasik ve modernin birleşimi:

Oyunda bunlardan bazıları var klasik özelliklerama zenginleştirilmişler modern araçlar ve katlanmışsonra oyun oluşturulur tipik bir Playson formatı bu da şirketi ünlü yapar.

Tamas Kusztos, Ticaretten Sorumlu Başkan playsondedi ki: “Bozo Cats, portföyümüze heyecan verici bir katkı ve bu slotun büyük bir başarı olacağına inanıyoruz.

“Ünlü Free Spins mekaniği her zaman bir oyuncunun favorisidir ve bu moda dramatik bir şekilde dahil olan etkileşimli bir Kumar seçeneğiyle ona bir değişiklik ekledik.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla