Bragg Gaming Group, İsviçre kumarhaneleriyle ortaklık kurdu

iGaming endüstrisinin popüler bir içerik sağlayıcısı olan Bragg Gaming Group, Bragg’in etkileyici kitaplığını İsviçreli operatörün çevrimiçi müşterilerinin kullanımına sunacak olan İsviçre Kumarhaneleri ile yaptığı son anlaşmanın ardından İsviçre’deki varlığını daha da genişletmeye hazırlanıyor.

Özel içerik:

şartlarında anlaşma, böbürlenmek seçilen başlıkların teslimatını organize edecek İsviçre kumarhaneleri‘çevrimiçi platform. Zorlu İsviçreli oyuncuların ihtiyaçlarına göre uyarlanan içerik, sağlayıcının denetime tabi İsviçre sanal bölgesindeki erişim alanını daha da genişletmesine yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda, operatörün pazar lideri konumunu güçlendirecek ve kendi pazarını genişletecektir. İsviçre Müşteri tabanı. 1970’den beri faaliyet gösteren dört kara tabanlı kumarhane ve 2019’da lanse edilen hızla büyüyen dijital marka ile, İsviçre kumarhaneleri hem kara tabanlı hem de çevrimiçi yayınlarda lider konumunu korumak için saygın geliştiriciyle ortaklığı kullanacak kumarhane yargı alanındaki işlemler.

Düzenli içerik ekleme:

İçerik sağlama sözleşmesi, ortakların İsviçre çevrimiçi pazarına ilişkin kapsamını sabitlemek için önümüzdeki dönemde düzenli olarak içerik eklenmesini sağlar. Böyle bir kapsam, şu anki popülaritesi ile desteklenmektedir. Bragg’s geliştiricinin genel büyüme stratejisinin önemli bir bileşeni olan yerel oyun topluluğu arasındaki portföy.

Daha fazla genişletme için setler:

Son ortaklık hakkında yorum yapan, Lara FalzonBragg Başkanı ve COO’su dedi ki: “İçeriğimizi başka bir İsviçreli operatörle başlatmak bizim için harika bir başarı ve Swiss Casinos, birinci sınıf, yüksek performanslı oyunlarımızla daha da fazla yerel oyuncuya ulaşmak için güçlü ve yerleşik bir platform sunuyor. 2023’te çok sayıda bölgeye yayılmaya hazırız ve olgunlaşan İsviçre pazarı, önde gelen ortaklarımızla yaptığımız işbirlikleri sayesinde gelecekte önemli bir rol oynayacak.”

Patrick Mastaiİsviçre Kumarhanelerinin çevrimiçi kumarhaneleri müdürü, katma: “Bragg’ın slot kitaplığı, çevrimiçi kumarhanemizde zaten iyi çalışıyor ve ilişkimizin başlangıcından çok memnunuz. Bragg’dan daha fazla içerik eklemeyi ve heyecan verici İsviçre pazarında her iki konumumuzu da tanıtmak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Satıcı bilgileri:

Bir iGaming teknoloji sağlayıcısı olarak Bragg Gaming Group, oyun özel ve benzersiz içeriğinin yanı sıra üst düzey teknolojik başarıları ile operatörler. Bragg Studios, en saygın kara tabanlı ve çevrimiçi operatörler tarafından genellikle yüksek performansları ve özel temaları nedeniyle tercih edilen, özenle hazırlanmış kumarhane oyunları sunar.

Bragg’in kapsamlı içeriği seçkin stüdyo ortakları tarafından entegre edilir ve Bragg’in uzak oyun sunucusu teknolojisi (Bragg RGS) üzerindeki B2B ortaklıkları aracılığıyla kullanıma sunulur. Stüdyo ayrıca çok sayıda önde gelen kumarhane ve spor markasını desteklemek için son teknoloji bir Oyuncu Hesabı Yönetim Platformu (Bragg PAM) geliştirdi. Bu ve diğer geliştirmeler tek bir arka ofisten yönetilir Bragg Oyun Grubu Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Latin Amerika’da birden fazla yargı alanında lisanslı ve faaliyet gösteren.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla