Bragg Gaming Group, İsviçre kumarhaneleriyle ortaklık kurdu

iGaming endüstrisinin popüler bir içerik sağlayıcısı olan Bragg Gaming Group, Bragg’in etkileyici kitaplığını İsviçreli operatörün çevrimiçi müşterilerinin kullanımına sunacak olan İsviçre Kumarhaneleri ile yaptığı son anlaşmanın ardından İsviçre’deki varlığını daha da genişletmeye hazırlanıyor.

Özel içerik:

şartlarında anlaşma, böbürlenmek seçilen başlıkların teslimatını organize edecek İsviçre kumarhaneleri‘çevrimiçi platform. Zorlu İsviçreli oyuncuların ihtiyaçlarına göre uyarlanan içerik, sağlayıcının denetime tabi İsviçre sanal bölgesindeki erişim alanını daha da genişletmesine yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda, operatörün pazar lideri konumunu güçlendirecek ve kendi pazarını genişletecektir. İsviçre Müşteri tabanı. 1970’den beri faaliyet gösteren dört kara tabanlı kumarhane ve 2019’da lanse edilen hızla büyüyen dijital marka ile, İsviçre kumarhaneleri hem kara tabanlı hem de çevrimiçi yayınlarda lider konumunu korumak için saygın geliştiriciyle ortaklığı kullanacak kumarhane yargı alanındaki işlemler.

Düzenli içerik ekleme:

İçerik sağlama sözleşmesi, ortakların İsviçre çevrimiçi pazarına ilişkin kapsamını sabitlemek için önümüzdeki dönemde düzenli olarak içerik eklenmesini sağlar. Böyle bir kapsam, şu anki popülaritesi ile desteklenmektedir. Bragg’s geliştiricinin genel büyüme stratejisinin önemli bir bileşeni olan yerel oyun topluluğu arasındaki portföy.

Daha fazla genişletme için setler:

Son ortaklık hakkında yorum yapan, Lara FalzonBragg Başkanı ve COO’su dedi ki: “İçeriğimizi başka bir İsviçreli operatörle başlatmak bizim için harika bir başarı ve Swiss Casinos, birinci sınıf, yüksek performanslı oyunlarımızla daha da fazla yerel oyuncuya ulaşmak için güçlü ve yerleşik bir platform sunuyor. 2023’te çok sayıda bölgeye yayılmaya hazırız ve olgunlaşan İsviçre pazarı, önde gelen ortaklarımızla yaptığımız işbirlikleri sayesinde gelecekte önemli bir rol oynayacak.”

Patrick Mastaiİsviçre Kumarhanelerinin çevrimiçi kumarhaneleri müdürü, katma: “Bragg’ın slot kitaplığı, çevrimiçi kumarhanemizde zaten iyi çalışıyor ve ilişkimizin başlangıcından çok memnunuz. Bragg’dan daha fazla içerik eklemeyi ve heyecan verici İsviçre pazarında her iki konumumuzu da tanıtmak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Satıcı bilgileri:

Bir iGaming teknoloji sağlayıcısı olarak Bragg Gaming Group, oyun özel ve benzersiz içeriğinin yanı sıra üst düzey teknolojik başarıları ile operatörler. Bragg Studios, en saygın kara tabanlı ve çevrimiçi operatörler tarafından genellikle yüksek performansları ve özel temaları nedeniyle tercih edilen, özenle hazırlanmış kumarhane oyunları sunar.

Bragg’in kapsamlı içeriği seçkin stüdyo ortakları tarafından entegre edilir ve Bragg’in uzak oyun sunucusu teknolojisi (Bragg RGS) üzerindeki B2B ortaklıkları aracılığıyla kullanıma sunulur. Stüdyo ayrıca çok sayıda önde gelen kumarhane ve spor markasını desteklemek için son teknoloji bir Oyuncu Hesabı Yönetim Platformu (Bragg PAM) geliştirdi. Bu ve diğer geliştirmeler tek bir arka ofisten yönetilir Bragg Oyun Grubu Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Latin Amerika’da birden fazla yargı alanında lisanslı ve faaliyet gösteren.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla