Cordish, yeniden geliştirmeden önce Diamond Jacks kumarhanesini satın alacak

4 Nisan’da Foundation Gaming Group, yeni MississippiBossier City’deki eski Diamond Jacks Casino’nun sahipleri, LouisianaLouisiana Oyun Komisyonundan onay aldı satışa devam uzun süredir kapalı olan Diamond Jacks kumarhanesinin, büyük bir ulusal konukseverlik, eğlence ve oyun şirketi olan Maryland merkezli Cordish Company’ye devredilmesi.

Ancak bu yeni satış, kumarhanenin resmi olarak yeniden açılmasını 2025 yılına kadar erteleyecek.

Mülk satışı:

Louisiana Oyun Komisyonu, mülkün satış sürecini sürdürme talebini görüşmek üzere Salı günü Foundation Gaming ile özel bir toplantı düzenledi ve yukarıda bahsedildiği gibi onayı aldıklarında Foundation Gaming için her şey yolunda gitti.

Bu notta, Louisiana Oyun Komisyonu Başkanı Ronnie Johns şunları söyledi: “Nihai ürün, Vakfın emellerini ve esasen sahipsiz mülkte yapılan yenilemeleri aşacak.”

Toplantıdan sonra Johns, USA Today Network’e şunları söyledi: “Projeyi birkaç ay geciktirecek, ancak onu büyük ölçüde iyileştirecek.”

Kumarhanenin yeniden geliştirilmesi:

Yeniden eğitim sürecine gelince, Arkadaşça Şirket, planlarını 17 Nisan’da yapılacak bir sonraki komite toplantısında komiteye ve kamuoyuna sunacak.

Bu bağlamda, destek mektupları gönderen Johns, Bossier Şehri Belediye Başkanı Tommy Chandler ve Bossier Parish Polis Jürisi şunları söyledi: “Nihai ürünü iyileştirecek yeni gelişmeler beni heyecanlandırıyor.”

Sürekli sahip değişikliği:

Foundation Gaming’den önce mülkün sahibi şuydu: Pasifik YarımadasıAralık 2022’de kumarhaneyi resmi olarak Foundation Gaming’e satan ve o zamanlar 200 milyon dolarlık bir proje olan bir yeniden geliştirme için her şeyi ayarlayan.

Bununla birlikte, kumarhane, önceki sahibi Peninsula Pacific’in dediği nedeniyle 2020 baharından beri resmi olarak kapatıldı. “beklenmedik etki” COVID-19 salgını ve mülk o zamandan beri tamamen terk edildi.

Ancak Peninsula, kumarhaneyi asla yeniden açmayı planlamadı. Slidell yakınlarındaki St. Tammany Parish’te 325 milyon dolarlık bir kumarhane-tatil yeri projesi inşa etmek için lisansını kullanmak amacıyla her şeyini yatırdı. Ancak seçmenlerin ezici çoğunluğu öneriyi reddetti.

Johns bu konuda şunları söyledi: Yarımada mülkü St. Tammany’ye gitmek için satın aldı. Bu işe yaramayınca, kurtardılar.

İtibaren:

Bossier şehrinde bulunan, Louisiana, Elmas Vale kumarhanesi Shreveport-Bossier pazarında açılan ilk şirket oldu ve 1994 yılında Isle of Capri’de faaliyete geçti.

Daha önce açıldığında, 22 canlı masa içeren yaklaşık 30.000 fit kare oyun alanına sahipti. barbut, yirmibir, ruletMississippi Stud, Three Card Poker ve daha fazlası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla