CT Interactive en iyi oyunlarını NetBet.it portföyüne ekliyor

İtalya merkezli büyük bir iGaming operatörü olan NetBet Italy, ana odak noktası slot oyunları geliştirmek olan Bulgar bir çevrimiçi yazılım sağlayıcısı olan CT Interactive ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Anlaşma, CT Interactive’in popüler slot oyunlarının NetBet İtalya platformuna resmi entegrasyonunu içeriyor.

Ayrıca, bu ittifak her iki şirket için de önemli bir adımı temsil ediyor ve nihai hedefleri iGaming endüstrisinin lideri olmak ve oyuncular için onları uzun vadede tatmin edecek unutulmaz bir oyun deneyimi yaratmak.

Ortaklığın hedefleri:

CT Interactive, bu ortaklıkla tam da bunu yapmayı umuyor. giriş ONLAR İtalyan düzenlenmiş pazarı ve en son içeriğini yepyeni bir kitleye tanıtın. NeBet İtalya platformunda barındırılacak içerik örnekleri şunlardır: 40 Mega slot, 20 yıldız partisi VE 40 hazine. Ayrıca, bu slotlar NetBet’in portföyünün yeni bir tarafını açacak, yani çeşitlilik ve derinlik doludaha fazla yol açan İtalyan çeşitli deneyimler yaşama fırsatı bulan oyuncular yuva istedikleri zaman oynarlar.

Öte yandan, NetBet Italia yeni popülaritenin tadını çıkarın portföyünü CT Interactive tarafından oluşturulan yüksek kaliteli içerikle birleştirmesinden gelir. tamamen kişiselleştirilmiş ve ısmarlama ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için, bu da gelecekte halihazırda yerleşik bir liderin bunu yapmasını bekleyebileceğimiz anlamına gelir. daha da güçlendirmek düzenlenmiş İtalyan pazarındaki varlığının yanı sıra liderlik konumu, e genişletmek onun cüzdanı. o da olacak oyuncu katılımını iyileştirin portföyüne oyuncuların NetBet Italia web sitesini açarak erişebilecekleri yeni yayınlanmamış içerik eklemek.

hakkında yorum yapmak Dernek, Claudia Giorgiovici, NetBet İtalya Halkla İlişkiler Müdürüdedi ki: “CT Interactive ile ortak olmaktan ve harika oyunlarını İtalya’daki oyuncularımıza getirmekten mutluluk duyuyoruz. Olağanüstü oyun deneyimleri sağlama konusundaki uzmanlıkları ve bağlılıkları, değerlerimizle mükemmel bir uyum içindedir. CT Interactive’in oyunlarının eklenmesiyle oyuncularımızın heyecan duyacağından ve bu ortaklığın büyük bir başarı olacağından eminiz.”

İtibaren:

Etkileşimli BT son birkaç yılda birçok endüstri ödülüyle onurlandırılan ve 2012’den beri kaliteli kumarhane ürünleri üreten lider bir iGaming geliştiricisidir. Mükemmellik taahhüdü, en son teknoloji ve oyuncu memnuniyeti ana odak noktamız olan şirket, devam ediyor. iGaming endüstrisinin geleceğini temsil ediyor.

Resmi olarak 2008 yılında kurulan, NetBet.it bu bir “BPG SRL tek kişilik sitesi”. İtalya’daki ilk çevrimiçi oyun şirketidir ve Gümrük ve Tekeller Dairesi (ADM) tarafından yetkilendirilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla