CT Interactive en iyi oyunlarını NetBet.it portföyüne ekliyor

İtalya merkezli büyük bir iGaming operatörü olan NetBet Italy, ana odak noktası slot oyunları geliştirmek olan Bulgar bir çevrimiçi yazılım sağlayıcısı olan CT Interactive ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Anlaşma, CT Interactive’in popüler slot oyunlarının NetBet İtalya platformuna resmi entegrasyonunu içeriyor.

Ayrıca, bu ittifak her iki şirket için de önemli bir adımı temsil ediyor ve nihai hedefleri iGaming endüstrisinin lideri olmak ve oyuncular için onları uzun vadede tatmin edecek unutulmaz bir oyun deneyimi yaratmak.

Ortaklığın hedefleri:

CT Interactive, bu ortaklıkla tam da bunu yapmayı umuyor. giriş ONLAR İtalyan düzenlenmiş pazarı ve en son içeriğini yepyeni bir kitleye tanıtın. NeBet İtalya platformunda barındırılacak içerik örnekleri şunlardır: 40 Mega slot, 20 yıldız partisi VE 40 hazine. Ayrıca, bu slotlar NetBet’in portföyünün yeni bir tarafını açacak, yani çeşitlilik ve derinlik doludaha fazla yol açan İtalyan çeşitli deneyimler yaşama fırsatı bulan oyuncular yuva istedikleri zaman oynarlar.

Öte yandan, NetBet Italia yeni popülaritenin tadını çıkarın portföyünü CT Interactive tarafından oluşturulan yüksek kaliteli içerikle birleştirmesinden gelir. tamamen kişiselleştirilmiş ve ısmarlama ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için, bu da gelecekte halihazırda yerleşik bir liderin bunu yapmasını bekleyebileceğimiz anlamına gelir. daha da güçlendirmek düzenlenmiş İtalyan pazarındaki varlığının yanı sıra liderlik konumu, e genişletmek onun cüzdanı. o da olacak oyuncu katılımını iyileştirin portföyüne oyuncuların NetBet Italia web sitesini açarak erişebilecekleri yeni yayınlanmamış içerik eklemek.

hakkında yorum yapmak Dernek, Claudia Giorgiovici, NetBet İtalya Halkla İlişkiler Müdürüdedi ki: “CT Interactive ile ortak olmaktan ve harika oyunlarını İtalya’daki oyuncularımıza getirmekten mutluluk duyuyoruz. Olağanüstü oyun deneyimleri sağlama konusundaki uzmanlıkları ve bağlılıkları, değerlerimizle mükemmel bir uyum içindedir. CT Interactive’in oyunlarının eklenmesiyle oyuncularımızın heyecan duyacağından ve bu ortaklığın büyük bir başarı olacağından eminiz.”

İtibaren:

Etkileşimli BT son birkaç yılda birçok endüstri ödülüyle onurlandırılan ve 2012’den beri kaliteli kumarhane ürünleri üreten lider bir iGaming geliştiricisidir. Mükemmellik taahhüdü, en son teknoloji ve oyuncu memnuniyeti ana odak noktamız olan şirket, devam ediyor. iGaming endüstrisinin geleceğini temsil ediyor.

Resmi olarak 2008 yılında kurulan, NetBet.it bu bir “BPG SRL tek kişilik sitesi”. İtalya’daki ilk çevrimiçi oyun şirketidir ve Gümrük ve Tekeller Dairesi (ADM) tarafından yetkilendirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor. Ortaklık hedefleri: […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Eylül 2023’te Makao oyun pazarında rekor düşüş

Finans firması JP Morgan, Macau kumar sektörünün bu ayın ilk on gününde elde ettiği brüt oyun geliri seviyelerine ve aynı dönemi karakterize eden şiddetli hava koşullarına dayanarak, Eylül 2023’ün şu ana kadar “unutulacak bir ay” olacağını tahmin ediyor: olası piyasa sonuçları endişe vericidir. Daha düşük günlük gelir: Asya Oyun Özeti (AGB), JP Morgan’ın son verilerine […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla