Dreams and Enjoy, Şili’deki birleşme planlarını durdurdu

Latin Amerika’nın tanınmış firmaları Dreams and Enjoy projeden vazgeçti birleştirmek uzun müzakerelerden sonra. Tek bir şirket olarak çalışmalarına son vermeyi kabul ettiler ve Şili Mali Piyasalar Komisyonu’na haber verdiler.

Pes etmek:

hayallerin sözcüsü dedi ki: “Taraflar, birleşme sözleşmesini hükümlerine göre feshetmeyi ve işleme devam etmemeyi kabul etmişlerdir.”

Eğlence kabul: “Taraflar işletme birleşmesi ile devam etmeme konusunda mutabık kalmış ve Birleşme Sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmişlerdir. Bilgilerin Enjoy’un varlıkları, yükümlülükleri veya sonuçları üzerindeki etkilerini belirlemek bugüne kadar mümkün değildir. Birleşmenin tamamlanması, sonuncusu 13 Temmuz 2023’e kadar yerine getirilmesi gereken bir dizi koşulun gerçekleşmesine bağlıydı”.

Enjoy, kıtada uzun bir geçmişe sahiptir. Şirket o zamandan beri var 48 yaşındave nihayet onların parlama ve olma zamanı geldi. önemli kahramanlardan biri Latin Amerika pazarında. Enjoy’un bir sonraki hedefi, çevrimiçi iş, özellikle Brezilya’da zaten var olan. Bir sonraki adım, çevrimiçi işi genişletmektir. Şilive şirket, bu proje üzerinde çalışmaya başlamak için yetkililerden onay bekliyor.

Sektördeki sorunlar:

Şili kumarhane endüstrisi son zamanlarda yakından inceleme altına alındı, bu da şirketlerin bunu yapmasının nedenlerinden biri. bölmek. tarafından da soruşturma açıldı. Ulusal ekonomi savcısı. Şili kumarhane endüstrisindeki teklif verme süreçleriyle ilgilidir ve aranan taraflar arasında yer almıştır. Enjoy’un başkanı Henry Comber. Enjoy’un kumarhanedeki ihale sürecinde iddia edilen zorlama ve koordinasyonu kanıtlamak için telefonu, bilgisayarı ve diğer tüm elektronik cihazları alındı.

Hayaller olması gerekiyordu büyük hissedar paylaşılan toplumda. sahip olurlardı %64 Şirketin, %58 Şili kara tabanlı kumarhaneler için lisans sayısı, e %76 sahip olan Şili’deki çevrimiçi kumarhanelerin 2019’dan beri GGR lisansı.

Sorunlara neden olacak birleşme:

rekabet kurumu Şili’de şirketler için bazı sorunlara neden oldu. Birleşirlerse bu iki şirketin alacağından endişe ediyorlardı. belediye kumarhanelerinin tam kontrolü söyledikleri ülkede Mali Ulusal Ekonomi (FNE). Ayrıca işin sorumluluğunu üstlenmek istediler. Santiago kumarhanesinin keyfini çıkarınbu da firmanın pazardaki sahipliğini azaltabilir.

Geçen yıl haziran ayında, FNE soruşturmak istedi. birleşmenin sonuçları tüketiciler ve diğer kumarhane operatörleri dahil olmak üzere tüm pazarda ve işte o zaman birleşme askıya alındı.

Dreams and Enjoy bunu denedi kararlarını savunmak geçen Kasım ayında birleşme kararı alınmış ve birleşme kararı alınmıştır. Ocak 2022. Ancak o zamandan beri bu konuda gözle görülür bir ilerleme olmadı ve sonunda bunu yapmaya karar verdiler. pes etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla