Dreamscape, Rio kumarhanesini ve otelini tamamen yeniliyor

Geçenlerde açıklandı ki Rio Otel ve Kumarhane yıl sonunda komple yenileme sürecinden geçecektir. Casino operasyonlarının Caesars’tan mevcut sahibi Dreamscape’e geçişinin tamamlanmasının ardından yeniden yapılanma gerçekleşecek.

Büyük işler ve mülkün yeni ihtişamı:

İçinde yer alacak işçilerin önünde çok büyük bir iş var. yenileme çalışmaları. Var 2.500 oda ikramlara ihtiyaç duyanların yanı sıra devasa kumarhane katı ve toplantı ve kongre alanı 220.000 metrekarelik mülkün üzerinde oturuyor. Buna ek olarak havuz başı ve genel tatil alanları da yenilenecektir. yepyeni yiyecek ve içecek seçenekleri tesise eklenecektir.

Rio Tamamen Süit Otel ve Kumarhane çok sayıda ziyaretçi tarafından popüler olması, bu nedenle iki endüstri devinin ilgisini çekmesi, Sezar eğlencesi VE Rüya peyzaj şirketleri.

Caesars kumarhaneyi hâlâ işletiyor ama bu uzun sürmüyor. Sonrasında satış 2019’da gerçekleşen kumarhane ve otelin Dreamscape Şirketlerine devredilmesinin ardından iki taraf, Caesars’ın mülkü işletmeye devam edeceği konusunda anlaştı. mülk için satıldı 516,3 milyon dolarVE kiralama bilgileri anlaşmaya dahil edildi.

Ancak Dreamscape görünüşünü değiştirdi planlar ve yapmaya karar verdim operasyonu devralmak off-Strip tatil beldesinin 2023’ün son çeyreğive bu nedenle mülkü yenilemek istediler. Tadilat çalışmaları sırasında, Dreamscape Ortakları Projede Fettle, Gianpiero, Gaglione Interior Design, Lifescapes International ve Marnell Architecture yer alacak. Bu şirketler arasında mimarlık ve tasarımın en ünlü devleri Las Vegas’ın en ünlü yerlerinde zaten çalışmış olan.

Marnell Şirket, Rio’nun orijinal görünümünü oluşturmaktan sorumlu olduğu ve ayrıca şehirdeki diğer birçok mülk üzerinde çalıştığı için proje lideri olacak. Bellagio Las Vegas VE Park MGM’nin Eataly yemek salonu.

İddialı planlar:

Yenileme çalışmalarının temel amacı, mülkün sahip olduğu lüksü ve sınıfı ifade etmek olacaktır. Araba yolu, araba yolları ve tüm havuz alanı, manzarayı değiştirmek ve popüler noktaların görünümünü iyileştirmek için tamamen yeniden tasarlanacak.

Dreamscape’in kurucusu Eric Birnbaumdedi ki: “Rio, yirmi yılı aşkın bir süredir Las Vegas’ta ikonik bir mülk olmuştur ve mülk vizyonumuzu hayata geçirmek için böylesine yetenekli ve deneyimli bir ekiple çalışmaktan heyecan duyuyoruz. İster mimari ister tasarım öğesi olsun, gemiye kattığımız yetenekle misafirlerimiz için yeni ve farklı bir deneyim yaratacağımızdan eminiz.

Yenilemeler ve yönetim değişikliği hakkında, örneğin tatil yerinin hala ait olup olmadığı gibi hala cevaplanmamış sorular var. Sezar Ödülleri Dreamscape operasyonları devraldıktan sonra program.

Kesin olan bir şey var: kumarhane kapalı olmayacak yenileme çalışmaları sırasında. Yetkililer, mülkün tamamının açık kalacağını söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor. Ortaklık hedefleri: […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Eylül 2023’te Makao oyun pazarında rekor düşüş

Finans firması JP Morgan, Macau kumar sektörünün bu ayın ilk on gününde elde ettiği brüt oyun geliri seviyelerine ve aynı dönemi karakterize eden şiddetli hava koşullarına dayanarak, Eylül 2023’ün şu ana kadar “unutulacak bir ay” olacağını tahmin ediyor: olası piyasa sonuçları endişe vericidir. Daha düşük günlük gelir: Asya Oyun Özeti (AGB), JP Morgan’ın son verilerine […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla