Entain, HRMC cezası durumunda 585 milyon sterlinlik karşılık aldı

Yakın zamanda, büyük bir spor bahisleri, etkileşimli eğlence ve oyun şirketi olan Entain’in bir anlaşma sağladığı bildirildi. “Kraliyet Savcılık Servisi (CPS) ile Ertelenmiş Kovuşturma Anlaşması (DPA) konusunda devam eden müzakerelerle ilgili olarak 585 milyon sterlinlik tedarik.”

DPA müzakereleri:

Şirket daha önce bildirdi A Majestelerinin Gelir ve Gümrük (HRMC) soruşturması onun içinde şimdi eski türk şirketisırasında resmi olarak satılan 2017ve daha sonra olduğu ortaya çıktı “İçinde DPA müzakereleri ile PS uzantısı HMRC’nin devam eden soruşturmasını sonuçlandırmak için.

Ancak, DPA tartışmaları artık İlerlemek Entain’in bunun mümkün olduğunu düşündüğü aşamada bir anlaşmaya varmak HRMC soruşturmasını çözmek için “şirket ve grupla ilgili.” Aldığından beri çok kendinden emin hissediyor 585 milyon sterlinlik karşılık bir süre için tamamının ödenmesi beklenmektedir. 4 yıl Maddesi uyarınca iddia edilen suçlarla ilgili olarak 2010 tarihli Rüşvet Yasasının 7. Bölümü. Fakat söz konusu hüküm, vurmak şirketin alacağı varsayımı üzerine tam Kredi herhangi bir DPA’ya girmeden önce ve sonra soruşturmalarla kapsamlı işbirliği için.

DPA Konularına Yorum Yapma, Başkanı varsayalım, Barry Gibsondedi ki: “Bir şirket tarafından satılan bir işletmeyi içeren bu tarihi sorunun altına bir çizgi çekmek konusunda iyi bir ilerleme kaydettiğimiz için mutluyuz. eski yönetim ekibi Grubun neredeyse altı yıl önce. Bu süreç boyunca CPS ile yakın bir şekilde çalıştık ve kabul ettiler. kapsamlı işbirliğimiz. tamamlandıktan sonra iş modelimizin gözden geçirilmesi, strateji ve kültür son yıllarda, bugünün Entain hiç benzemiyor için GVC dün.”

Ayrıca, gibi DPA’nın tüm şartları ben hala bekliyorum adli doğrulamaEntain bunu öngördü “HRMC, 2023’ün dördüncü çeyreğinde onu arayacak.”

Rüşvet Yasasının 7. Bölümü:

Bu DPA, 2010 tarihli Rüşvet Yasası’nın 7. Bölümü kapsamında iddia edilen suçlarla bağlantılıdır. “şirketler yeterli prosedürleri uygulamaya koymalı şirketle ilişkili kişilerin kuruluşun iş çıkarları için rüşvet almasını engellemek.

Ancak Heyet, yukarıda bahsedilen DPA’nın “Yalnızca yukarıda belirtilen şirket ve grubu kapsar”bu, bazı bireylerin olabileceği anlamına gelir sanıkveya onlar tartışabilir Ayrı DPA’lar.

Şirketin yolsuzlukla mücadele politikalarını iyileştirmek için çalışın:

Bahsi geçen soruşturma başlar başlamaz, firma şiddetle savaştı yürüttüğü anlamında, içindeki her türlü yolsuzluğa karşı tam revizyon kendi yolsuzlukla mücadele prosedürleri ve politikaları. Ama hepsi bu kadar değil; kendini önemli ölçüde konsolide etmek için ne gerekiyorsa yaptı. onun daha geniş uyum programı ve ilgili kontroller

Daha ne, Entain Yönetim Kurulu bu konuyu sabırsızlıkla bekliyorum Türkçe iş, eski çalışanlar ve üçüncü taraf satıcılar nihayet çözülür. Bu nedenle, iş artık bitti 40 lisans farklı ülkeler ve şehirler için ve daha önce açıklandığı gibi, kendini tamamen işine adamıştır. sadece düzenlenmiş pazarlarda veya iç düzenlemenin neredeyse burada olduğunu görebileceği yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NetEnt, bağımlılık yaratan yeni slot oyunu Lost Relics 2’yi piyasaya sürdü

Önceki sürümünün büyük başarısından sonra, Kayıp emanetlerÜnlü sağlayıcı NetEnt, son versiyonunda oyuncularını bir kez daha büyük maceraya çıkarmaya karar verdi, Kayıp Emanetler 2. Ormanı keşfedin ve gizemli sandıkları bulun: Bilinmeyen dünyalara doğru yapılan bu yolculuk, heyecan verici özelliklerkimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak harika bir oyun deneyimi ile birlikte. Gizli sandıklar en cesurlar bekliyor; kendilerini test etmek […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

BCLC 2022/2023 mali yılına ilişkin yıllık raporunu yayınladı

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) tarafından 31 Mart’ta sona eren 2022-2023 mali yılına ilişkin yıllık rapor yayınlandı ve sonuçlar muhteşem! Net kar rekora ulaştı ve piyango 1,636 milyar Kanada doları veya 1,199 milyar dolar kazandı. Gelirleri kaydedin: BC eyaleti aldı 1.624 milyar Kanada doları bu toplamdan ve federal hükümet de 12 milyon Kanada doları. Yakın […]

Daha fazla