Everygame Poker, 1 Mayıs’tan 8 Mayıs’a kadar ücretsiz dönüşler sunuyor

Horizon Poker Network’ün önde gelen poker operatörü Everygame Poker, 1 Mayıs – 8 Mayıs tarihleri ​​arasında ücretsiz dönüşler sunacak ve oyunculara Betsoft tarafından desteklenen dört heyecan verici oyunda ücretsiz dönüşler verecek. Para yatıran tüm oyuncular, Betsoft oyunlarında ücretsiz dönüş alma fırsatına sahip olacak Venüs’e Dönüş, Tay Çiçekleri, Zen Meyvesi, VE Biber Pop. Ek olarak operatör, kripto para birimi (LiteCoin veya Bitcoin Cash) yatıran oyuncuları 20 ek ücretsiz döndürme ile ödüllendirecek. Para yatıran tüm oyuncular, 250$’a kadar kazanmak için ücretsiz çevirmelerle bahis oynayabilir.

Mevcut Başlıklar:

Venüs’e geri dönelim uzay temalı oyun oyuncuların bazı dünya dışı ödemeleri kazanması için verimli fırsatlar sunabilen bazı güçlü yabancı yabani bitkileri içerir. ONLAR Roket sembolleri onlar da etkinleştirmek için oradalar 10 bedava dönüş ve yapışkan uyaran Vahşi asteroitler. Dört Roket sembolü göründüğünde, dahil edilecek bedava dönüşler tetiklenir vahşi çarpan ve oyunun kazanma potansiyelini artırın.

Tayland çiçekleri ile egzotik bir fantazidir. Yapışkan yabani nilüfer çiçeği oyuncuları her seferinde ödüllendirilecek bir orman macerasına götürmek Büyük fil anons etmek için trompet sembolü anında 100$ değerinde bir Scatter ödülü ve teslimat kadar 20 bedava dönüş.

meyve zeni huzuru ve dinginliği yansıtmak ve oyuncuları farklı bir oyun hissi yaşamaya davet etmek için kiraz bahçesi ortamında kurulur, ancak Vahşi Makaralar boyunca genişlemek, kiraz çiçeği dallarından bazı fantastik kazanma fırsatları ortaya çıktıkça daha sakin oyuncuların heyecanını artıracaktır.

Acı biber ilham alan bir slot oyunudur. Meksika gelenekleri ve kutlamalar. Bu nedenle, domates, soğan, sarımsak ve biber sembolleri, öfkeli tarafı sürekli bir kargaşa içinde hararetlendirir. basamaklı semboller kazanan kombinasyonlar oluşturma şansını artırmak için birbirinin yerine geçmek.

B2B ortaklığı aracılığıyla sağlanan bu oyuncuların en sevdiği oyunlar Her poker oyunu VE BetSoft Bitcoin Cash ve LiteCoin yatıran oyuncular için ek 20 bedava dönüş ve hızlı ve kolay para çekme ve işlem seçenekleri alacakları için özellikle kazançlı olabilir.

Ücretsiz döndürme:

Ücretsiz döndürmeler şu adresten edinilebilir: 1 Mayıs – 8 Mayıs 2023ve detayları aşağıdaki gibidir:

30 bedava dönüş Venüs’e geri dönelim (LiteCoin depozitosu ile 50), dk. 25 $ depozitoKupon kodu: UFOLITE.

60 bedava dönüş Tayland çiçekleri (LiteCoin depozitosu ile 80), dk. 50 $ depozito, Kupon kodu: PETALLITE.

30 bedava dönüş meyve zeni (Bitcoin Cash depozito ile 50), dk. 25 $ depozito, Kupon Kodu: ZENCASH

60 bedava dönüş acı biber (LiteCoin depozitosu ile 80), dk. 50 $ depozito, Kupon Kodu: POPCASH

Her oyun için başlatma gereksinimi 30X.

Yeni sürümler:

Everygame Poker yayınlayacak Yüce İkramiyeler 777 18 Mayıs 2023’teki oyun ve sıcak şanslı 7s Mat 25, 2023’te slot. Her iki başlık da Betsoft tarafından kanıtlanmış dağıtım şeması aracılığıyla sağlanacak ve Horizon Poker Network’teki oyunculara sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla