Everygame Poker ücretsiz dönüşlerle oyuncularını şaşırtıyor

Her poker oyunu hayranlarını birkaç sürprizle şaşırtmaya karar verdi. Ücretsiz döndürme bu hafta boyunca, 13-27 Mart.

Bu ek dönüşlerle dört oyun oynanabilir – ikisi yenidir Çin slot oyunları oyuncular arasında hızla popüler hale gelen, Şansı sınırla VE altın ejderin cehennemive ikisi popüler oyunlar Betsoft cüzdanı, Şans Vahşileri VE Ayaz kalın.

Everygame Poker’den sürprizler söz konusu olduğunda hepsi bu kadar değil: hepsi yirmibir oyuncular gidebilecekleri harika ödüller kazanabilecekler. 500$’a kadar belirlenmiş blackjack elleri alırlarsa.

Heyecan verici slot oyunları:

İlk yuva, Şansı sınırlakutlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Çin yeni Yılı Şubatta. Kazanma şansı harika – oradalar Kazanmanın 1024 yolu her turda. Ne zaman bonus özelliği etkinleştirilir, altın tavşanlar makaralarda görünebilir, bu da daha düşük ödeme yapan sembollerin yerini daha yüksek ödeme yapan sembollerin almasına neden olur.

Bir diğer Çin temalı oyun VE altın ejderin cehennemi. gibi birçok ilginç özelliğe sahiptir. Vahşi itmeler bu bir Hold & Win bonus özelliği. Ayrıca orada Gizemli semboller yığılmış her makarada bulunur ve makara dönüşü oynandıktan sonra herhangi bir rastgele sembolle değiştirilebilir. ejderha Vahşive eğitime yol açabilir tam bir Vahşi Makara merkezi silindirde durursa. Bu makara, parçası olduğu kazançları çoğaltır 10x’e kadar. Ücretsiz dönüşler şu şekilde tetiklenebilir: Bonus sembolleri.

Şans Vahşileri oyunculara hatırlatan bir oyundur. geleneksel bir kumarhane oyunu. içerir Genişleyen vahşi alanlar bu da ücretsiz dönüşlerin tetiklenmesine ve ayrıca Maymun Çanta Dağılımı oyunculara verdikleri 500 jetona kadar derhal. Üç veya daha fazla toplanırsa, ödeme şu kadardır: $500 dolar konumları ne olursa olsun verilir.

Bir kış masalı Ayaz kalın oyuncuları gerçekte olduğu mutlu bir kardan adamın dünyasına götürür Vahşi. Sırasıyla bir makarada çeşitli yerleri kaplayan – birden beşe kadar farklı boyutlarda olabilir. Eğer kardan adam olursa zaferin bir parçasıaşağıdakiler için makarada kalır iki tur. Dostluk da var neşeli Ren geyiği olarak yaymakbuna değebilecek bir nakit ödeme almanıza yardımcı olabilir 100$’a kadar. ben de aktif edebilirim 20’ye kadar bedava dönüş.

Ücretsiz döndürme:

Bounding Luck’ta 30 bedava dönüş

dk. depozito: 25 $

Kupon kodu: LUCK30

Golden Dragon Inferno’da 60 bedava dönüş

dk. depozito: 35 $

Kupon Kodu: BLAZE60

Wilds of Fortune’da 80 bedava dönüş

dk. depozito: 50 $

Kupon kodu: WOF80

Stay Frosty’de 100 bedava dönüş

dk. depozito: 100 $

Kupon kodu: IGLOO100

Blackjack İkramiyeleri:

Oyuncular alacak kadar şanslıysa Uygun blackjack, Küçük SüitVEYA Büyük Süit 21’leronlara bir ödül verebilir 500$’a kadar Blackjack Jackpot bonusu.

Oyuncular şanslarını deneyebilirler. teğet sekmesi Oyunlar: Blackjack 21, Çift çıkarmaVE Mükemmel Çift.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla