Everygame Poker, Yeniden Yükleme Bonus Oyuncularında 10 ekstra dönüşe ev sahipliği yapıyor

Horizon Poker Network’ün amiral gemisi poker odası Everygame Poker, 28 Nisan’dan 30 Nisan’a kadar, slot oyuncularını Bestsoft’un Charms & Treasures adlı yeni slotunda size 250$’a kadar kazandırabilecek 10 bedava dönüşle ödüllendirecek.

Ancak, bu teklif yalnızca daha önce en az 1 para yatırmış olan oyuncular için geçerlidir. Oyuna giriş yaptıklarında otomatik olarak kredilendirilirler.

Oyun açıklaması dahil:

Resmi olarak 27 Nisan’da piyasaya sürülen Charms & Treasures, ekranın solunda yer alan gökkuşağının sonunda bir cüce cin ve onun büyük altın potunu içeren İrlanda temalı bir slot oyunudur. Oyun, yemyeşil çimenler ve çam ağaçlarıyla dolu doğal bir manzarada geçiyor.

İyimser müzik, oyunun ruh halini tamamlar.

Kazanmak için, oyuncunun dinamik 5×3 ızgarada en soldaki makaradan başlayarak 50 ödeme çizgisinden herhangi birinde 3 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturması gerekir.

Düşük değerli semboller kiraz, at nalı, balon ve kalp, orta değerler ay, 7 ve yeşil yıldız, yüksek değerli bonus sembolleri ise dört yapraklı yonca ve altın çömleğidir. Düşük değerli beş sembollü bir kombinasyon, bir oyuncunun bahsinin 0,4 katı ila 0,6 katı değerindedir, orta değerli beş sembollü bir kombinasyon için bir oyuncunun bahsinin 2 katına ve beş yüksek değerli bonus sembolü için bir oyuncunun bahsinin 8 katı ila 20 katına çıkar.

Ek olarak, onaylayan bir cüce cin olan bir Scatter sembolü vardır.

Oyun yüksek oynaklığa, spin başına bir oyuncunun bahsinin 1414 katı maksimum galibiyete ve varsayılan olarak %95,80’lik bir RTP ile 3 farklı RTP’ye sahiptir. Diğerleri: %94.03 ve %92.20.

Özellikler arasında Wild veya yazan gökkuşağı renkli kare vardır. “vahşi”. Scatter hariç her sembolün yerine geçerler ve tüm konumlara inerler. Ayrıca, bedava dönüşler sırasında devasa semboller olarak inebilirler.

Ek olarak, oyuncu 3 Dağılım kombinasyonu yaptığında tetiklenen bir ücretsiz döndürme bonus turu vardır. Tetiklendiğinde, oyuncu otomatik olarak 8 bedava dönüş alır.

Özellik sırasında, 2, 3 ve 4 numaralı makaralar, her dönüşte devasa bir sembolle birleşir. Devasa sembol, normal 3×3 sembollerle aynı boyuttadır ve 9 ayrı sembol olarak sayılır. Her sembol devasa olarak inebilir.

Bir oyuncunun dönüşü sırasında oyun, iki kat ödeyen aynı kazançlardan 5’ini içeren sol ve sağ kazançları ödüllendirir. Ayrıca, Scatter yalnızca devasa bir sembol olarak inebilir ve ona vurmak 3 ek dönüş kazandırır.

Ve son özellik, oyuncunun bahsin 74 katı karşılığında 8 bedava dönüş satın alabileceği Bonus Buy’dur.

İtibaren:

Everygame Poker’i sunar yuvalar ve tanınmış oyun sağlayıcılarının masa oyunları gibi BetSoft, çekirdekteğet ve Dünya maçı.

Oyuncularına unutulmaz bir deneyim yaşatmak için poker masaları da sunmaktadır ve incelemelere göre en güvenilir poker odalarından biridir.

18 Mayıs’ta gelen bir sonraki yeni oyun, çok elli bir oyun olan Supreme 777 Jackpots olacak. Blackjack’ler oyuncuların aynı anda 3 ele kadar oynayabildiği ve yan bahislerin 3 büyük ikramiyeden herhangi birini kazanabildiği oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Plays, Sticky Bees’i piyasaya sürdü ve Hollanda anlaşmasını uzattı

Global Olarak Tanınmış iGaming İçerik Sağlayıcısı, Pragmatic Play, Serbest bıraktı ONLAR Yapışkan Arılar™ sulu bir deneyime dönüşen popüler meyve sembollerini seven dünyanın her yerinden oyunculara daha fazla eğlence getirmek için slot oyunu. Slotun yeni sürümünün, oyuncuların bazı kazançlı ödüller vaat eden bal-tatlı bir deneyim yaşamaları için titizlikle hazırlanmış olduğu bildiriliyor. Popüler semboller: ONLAR yuva aracılığıyla […]

Daha fazla