Everygame Poker, Yeniden Yükleme Bonus Oyuncularında 10 ekstra dönüşe ev sahipliği yapıyor

Horizon Poker Network’ün amiral gemisi poker odası Everygame Poker, 28 Nisan’dan 30 Nisan’a kadar, slot oyuncularını Bestsoft’un Charms & Treasures adlı yeni slotunda size 250$’a kadar kazandırabilecek 10 bedava dönüşle ödüllendirecek.

Ancak, bu teklif yalnızca daha önce en az 1 para yatırmış olan oyuncular için geçerlidir. Oyuna giriş yaptıklarında otomatik olarak kredilendirilirler.

Oyun açıklaması dahil:

Resmi olarak 27 Nisan’da piyasaya sürülen Charms & Treasures, ekranın solunda yer alan gökkuşağının sonunda bir cüce cin ve onun büyük altın potunu içeren İrlanda temalı bir slot oyunudur. Oyun, yemyeşil çimenler ve çam ağaçlarıyla dolu doğal bir manzarada geçiyor.

İyimser müzik, oyunun ruh halini tamamlar.

Kazanmak için, oyuncunun dinamik 5×3 ızgarada en soldaki makaradan başlayarak 50 ödeme çizgisinden herhangi birinde 3 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturması gerekir.

Düşük değerli semboller kiraz, at nalı, balon ve kalp, orta değerler ay, 7 ve yeşil yıldız, yüksek değerli bonus sembolleri ise dört yapraklı yonca ve altın çömleğidir. Düşük değerli beş sembollü bir kombinasyon, bir oyuncunun bahsinin 0,4 katı ila 0,6 katı değerindedir, orta değerli beş sembollü bir kombinasyon için bir oyuncunun bahsinin 2 katına ve beş yüksek değerli bonus sembolü için bir oyuncunun bahsinin 8 katı ila 20 katına çıkar.

Ek olarak, onaylayan bir cüce cin olan bir Scatter sembolü vardır.

Oyun yüksek oynaklığa, spin başına bir oyuncunun bahsinin 1414 katı maksimum galibiyete ve varsayılan olarak %95,80’lik bir RTP ile 3 farklı RTP’ye sahiptir. Diğerleri: %94.03 ve %92.20.

Özellikler arasında Wild veya yazan gökkuşağı renkli kare vardır. “vahşi”. Scatter hariç her sembolün yerine geçerler ve tüm konumlara inerler. Ayrıca, bedava dönüşler sırasında devasa semboller olarak inebilirler.

Ek olarak, oyuncu 3 Dağılım kombinasyonu yaptığında tetiklenen bir ücretsiz döndürme bonus turu vardır. Tetiklendiğinde, oyuncu otomatik olarak 8 bedava dönüş alır.

Özellik sırasında, 2, 3 ve 4 numaralı makaralar, her dönüşte devasa bir sembolle birleşir. Devasa sembol, normal 3×3 sembollerle aynı boyuttadır ve 9 ayrı sembol olarak sayılır. Her sembol devasa olarak inebilir.

Bir oyuncunun dönüşü sırasında oyun, iki kat ödeyen aynı kazançlardan 5’ini içeren sol ve sağ kazançları ödüllendirir. Ayrıca, Scatter yalnızca devasa bir sembol olarak inebilir ve ona vurmak 3 ek dönüş kazandırır.

Ve son özellik, oyuncunun bahsin 74 katı karşılığında 8 bedava dönüş satın alabileceği Bonus Buy’dur.

İtibaren:

Everygame Poker’i sunar yuvalar ve tanınmış oyun sağlayıcılarının masa oyunları gibi BetSoft, çekirdekteğet ve Dünya maçı.

Oyuncularına unutulmaz bir deneyim yaşatmak için poker masaları da sunmaktadır ve incelemelere göre en güvenilir poker odalarından biridir.

18 Mayıs’ta gelen bir sonraki yeni oyun, çok elli bir oyun olan Supreme 777 Jackpots olacak. Blackjack’ler oyuncuların aynı anda 3 ele kadar oynayabildiği ve yan bahislerin 3 büyük ikramiyeden herhangi birini kazanabildiği oyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla