Everygame Pokers, 16 Haziran’dan 30 Haziran’a kadar 100’e kadar bedava dönüş sunuyor

26-30 Haziran tarihleri ​​arasında Everygame Poker, slot oyuncuları için süregelen ödüllerini bir kez daha sürdürmeye karar verdi, ancak bu sefer ödül, Betsoft’un en sevilen 4 slotunda 100’e kadar bedava dönüş. Bununla birlikte, 25$’lık bir para yatırmaları durumunda ödül onlar için mevcuttur, ancak tam olarak 100 bedava dönüş istiyorlarsa, 50$’lık para yatırmaları gerekecektir.

Ve hepsi bu değil; çünkü bu ücretsiz dönüşlerle oyuncular maksimum 250$ kazanabilir.

Dahil edilen oyunların açıklaması:

Resmi olarak 25 Mayıs’ta yayınlandı, sıcak şanslı 7s bu meyve temalı bir klasik yuva 7 ateşli, 7 kırmızı ve 7 mavi. Oyun, klasik şanslı 7’li slot makinelerinin bulunduğu klasik bir Vegas kumarhanesinde geçiyor. Oyun müzikleri oyunun atmosferini tamamlıyor.

Kazanmak için oyuncuların dinamik bir 5×4 ızgara üzerinde 5 eşleşen sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturması gerekir. Oyun orta ila yüksek oynaklığa sahiptir, ancak daha çok yüksek oynaklığa, %95,84’lük bir RTP’ye ve oyuncunun bahsinin maksimum 10.102 katı kazanmaya eğilimlidir.

Sembollere gelince, kiraz, erik, portakal, limon, yıldız, mavi 7, kırmızı 7, alevli 7, BAR, çift BAR ve üçlü BAR gibi klasik olanlardır. Ancak Coin Scatter ve Wild gibi iki özel sembol de vardır.

Oyun özelliklerle dolu olmasa da, mevcut özellikler benzersiz bir oyun deneyimi için yeterlidir. Kendilerini içeren tüm kazançları 3 kata kadar çarpan Wild’lar vardır. Ek olarak, Wild bir çarpan içerebilir. Kazanmaya birden fazla çarpan katılırsa, kazançlar 9 katına kadar artırılır. Wild çarpanları 5x’e yükseltilen ücretsiz döndürmeleri tetiklemek için oyuncunun 3 veya daha fazla Coin Scatters indirmesi gerekir. Ve son özellik, oyuncunun 8, 12 veya 20 bedava dönüş satın alabileceği Bonus Satın Alma’dır.

Altın Geçit Betsoft tarafından geliştirilen Vahşi Batı temalı bir slot oyunudur. Haydutlar, şerifler ve haydutlarla savaşan gizemli bir kovboy ile Vahşi Batı’da gerçek bir maceraya katılmak için oyuncuları cezbeder. 20 ödeme hattı sunan 5×3 ızgarada oynanır. Ayrıca oyun, %96,13’lük bir RTP ve bir oyuncunun bahsinin maksimum 4774 katı galibiyetiyle yüksek oynaklığa sahiptir.

Özellikler açısından, tüm makarayı kaplayacak şekilde uzanan bir Wild sembolü, yani yukarıda bahsedilen gizemli kahraman vardır. Ayrıca, makaralara 3 veya daha fazla Scatter gelirse, bunlar patlar ve yeni semboller yerlerine yerleşerek ücretsiz dönüşü etkinleştirir.

Genleşme 30 ödeme hattı sunan 5×4 ızgaraya sahip bilimkurgu temalı bir slot oyunudur. Oyun, makaraların sol tarafında gökyüzüne dönük teleskop ve sol üst köşede oyunun UFO logosu ile kırsalda geçiyor.

Oyun, %96.08’lik bir RTP ve bir oyuncunun bahsinin maksimum 2171 katı galibiyetiyle orta derecede oynaklığa sahiptir.

Buradaki özellikler, yollarındaki herhangi bir sembolü Wild’a dönüştürebilen Directional Wild’lar ve eşleşen sembollere dönüşebilen Mystery Stacked ve 15’e kadar bedava dönüş kazandıran Scatter’lardır. Bununla birlikte, ücretsiz döndürmeler sırasında, yönlü wild’lar iki farklı yöne ateş eder, bu da onların normal döndürmelere göre çok daha fazla wild oluşturmasına yol açar.

Rags to Witches, Betsoft’un Cadılar Bayramı için tam zamanında, 13 Ekim 2022’de resmi olarak piyasaya sürülen Cadılar Bayramı temalı slot oyunudur. Oyun 4 aşamalı jackpot sunar.

Özellikler açısından, 30x’e kadar kazanma çarpanı ile 10 bedava dönüş sağlayabilen Scatters vardır. Ek olarak oyuncular, her döndürmeden sonra görüntülenebilen özel bir ödül makarası çevirebilir. Ayrıca ana görevi, oyuncuların 4 artan jackpottan birini kazanmasına yardımcı olmaktır.

Bu konudaki promosyonun kesin detayları yuvalar Ben:

Hot Lucky 7’lerde 50 bedava dönüşdk. 25 $ yatır
Kupon kodu: LUCK50

Gold Canyon’da 60 bedava dönüşdk. 35 $ ​​yatır
Kupon kodu: YEEHAW60

Genişletmede 80 bedava dönüşdk. 40 $ yatır
Kupon kodu: EXPAND80

Rags to Witches’ta 100 bedava dönüşdk. 50 $ yatır
Kupon kodu: WITCH100

İtibaren:

Everygame Poker’i sunar yuvalar ve tanınmış oyun sağlayıcılarının masa oyunları gibi BetSoft, çekirdekteğet ve dünya maçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor. Ortaklık hedefleri: […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Eylül 2023’te Makao oyun pazarında rekor düşüş

Finans firması JP Morgan, Macau kumar sektörünün bu ayın ilk on gününde elde ettiği brüt oyun geliri seviyelerine ve aynı dönemi karakterize eden şiddetli hava koşullarına dayanarak, Eylül 2023’ün şu ana kadar “unutulacak bir ay” olacağını tahmin ediyor: olası piyasa sonuçları endişe vericidir. Daha düşük günlük gelir: Asya Oyun Özeti (AGB), JP Morgan’ın son verilerine […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla