Evolution, yeni canlı oyun programı Funky Time’ı yayınladı

Evrim yeni korkak zaman canlı yarışma programı başladı ve dünyanın her yerinden kulüp tutkunları fazlasıyla heyecanlı! Fantastik bonuslar ve çarpanlarla harmanlanan 70’lerin titreşimleri kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Partiyi başlatalım:

Destansı lansmanından sonra Çılgın zamanşirket bir tane daha başlatmaya karar verdi canlı oyun şovuve bu sevgiliden beri en büyüğü Çılgın zaman.

Bu yüzden bir kez daha hoş geldiniz Disko! Atmosfer şuna benzer: 70’lerve tam deneyim için, Evrim acayip vuruşlar, en iyi hareketlerinizi sergilemek için bir dans pisti dahil her şeyin icabına baktı ve çarpanlaroyunun her aşamasında tüm ruh halini iyileştirecek.

Çarkı çevirelim! DigiWheel para çarkı ana oyunda bekler ve oyuncuya izin verir rastgele çarpanlar her turda Rakamlar, harfler ve hatta bonus oyunlarda ödülü artırmaya yardımcı olabilir.

Tekerlek çok büyük, 64 farklı segmentkelimeleri göstermek için eşleştirildi OYNAMAK, İŞLEVVE ZAMAN. Oyunculara yardımcı olacak 1 numaralar ve bonus oyun bölümleri de vardır. kazan.

Anında kazanç Çark 1 numarada veya bir harf üzerinde durursa oyuncular tarafından kullanılabilir. Çark herhangi bir bonus segmentinde durursa, dört bonus oyun Etkinleştirildi. Bonus turunda, oyuncu şansını deneyebilir. Game Bar, Stayin’ Alive, Disco veya VIP Disco. VIP Disco’ya girmek, çarpanları almanızı garanti eder.

Disko veya VIP disko etkinleştirilirse, fantastik Bay Korkak karakter oyuncuyu dans pistinde bekliyor. Görev toplamaktır mümkün olduğu kadar çok çarpanbu arada dans pistinde kalmaya çalışıyor.

Hit oyunun yaratılmasının arkasındaki dev ekip:

Todd Haushalter, Evolution’da Baş Ürün Sorumlusudedi ki: “Evolution’da Dream Catcher ile Game Show canlı oyun kategorisini icat ettik ve o zamandan beri arkamıza bakmadık. Birçoğu kendi canlı şovlarımız olan son beş yılın en iyi 10 yeni oyununun çoğunu yarattık ve Funky Time’ın da benzer bir başarı elde edeceğinden eminiz. Elektronik bir LED merkezi olan büyük bir dikey çıkrık olan DigiWheel’i ilk gördüğümde, bunun etrafında inşa edilecek harika bir oyun şovu olduğunu biliyordum. Sonra ekip ve ben bu oyunun ne olabileceği üzerine beyin fırtınası yapmaya başladık ve Funky Time ile çok özel bir şeyin peşinde olduğumuzu biliyorduk.

büyük takım yaklaşık 100 kişi başlatmak için önemli bir görevi vardı korkak zaman. Haushalter, bunun en pahalı ve karmaşık şirketin şimdiye kadar üzerinde çalıştığı oyun, ama kesinlikle En eğlenceli Ayrıca.

Bazı yerlerde bu oyun şirketin başarılı versiyonuna benziyor. Çılgın zaman – ama aynı zamanda, bu iki oyun tamamen farklı.

Bitmiş Haushalter: “Umarım oyuncular da bizim yapmaktan keyif aldığımız kadar keyif alır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla