Evolution, yeni canlı oyun programı Funky Time’ı yayınladı

Evrim yeni korkak zaman canlı yarışma programı başladı ve dünyanın her yerinden kulüp tutkunları fazlasıyla heyecanlı! Fantastik bonuslar ve çarpanlarla harmanlanan 70’lerin titreşimleri kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Partiyi başlatalım:

Destansı lansmanından sonra Çılgın zamanşirket bir tane daha başlatmaya karar verdi canlı oyun şovuve bu sevgiliden beri en büyüğü Çılgın zaman.

Bu yüzden bir kez daha hoş geldiniz Disko! Atmosfer şuna benzer: 70’lerve tam deneyim için, Evrim acayip vuruşlar, en iyi hareketlerinizi sergilemek için bir dans pisti dahil her şeyin icabına baktı ve çarpanlaroyunun her aşamasında tüm ruh halini iyileştirecek.

Çarkı çevirelim! DigiWheel para çarkı ana oyunda bekler ve oyuncuya izin verir rastgele çarpanlar her turda Rakamlar, harfler ve hatta bonus oyunlarda ödülü artırmaya yardımcı olabilir.

Tekerlek çok büyük, 64 farklı segmentkelimeleri göstermek için eşleştirildi OYNAMAK, İŞLEVVE ZAMAN. Oyunculara yardımcı olacak 1 numaralar ve bonus oyun bölümleri de vardır. kazan.

Anında kazanç Çark 1 numarada veya bir harf üzerinde durursa oyuncular tarafından kullanılabilir. Çark herhangi bir bonus segmentinde durursa, dört bonus oyun Etkinleştirildi. Bonus turunda, oyuncu şansını deneyebilir. Game Bar, Stayin’ Alive, Disco veya VIP Disco. VIP Disco’ya girmek, çarpanları almanızı garanti eder.

Disko veya VIP disko etkinleştirilirse, fantastik Bay Korkak karakter oyuncuyu dans pistinde bekliyor. Görev toplamaktır mümkün olduğu kadar çok çarpanbu arada dans pistinde kalmaya çalışıyor.

Hit oyunun yaratılmasının arkasındaki dev ekip:

Todd Haushalter, Evolution’da Baş Ürün Sorumlusudedi ki: “Evolution’da Dream Catcher ile Game Show canlı oyun kategorisini icat ettik ve o zamandan beri arkamıza bakmadık. Birçoğu kendi canlı şovlarımız olan son beş yılın en iyi 10 yeni oyununun çoğunu yarattık ve Funky Time’ın da benzer bir başarı elde edeceğinden eminiz. Elektronik bir LED merkezi olan büyük bir dikey çıkrık olan DigiWheel’i ilk gördüğümde, bunun etrafında inşa edilecek harika bir oyun şovu olduğunu biliyordum. Sonra ekip ve ben bu oyunun ne olabileceği üzerine beyin fırtınası yapmaya başladık ve Funky Time ile çok özel bir şeyin peşinde olduğumuzu biliyorduk.

büyük takım yaklaşık 100 kişi başlatmak için önemli bir görevi vardı korkak zaman. Haushalter, bunun en pahalı ve karmaşık şirketin şimdiye kadar üzerinde çalıştığı oyun, ama kesinlikle En eğlenceli Ayrıca.

Bazı yerlerde bu oyun şirketin başarılı versiyonuna benziyor. Çılgın zaman – ama aynı zamanda, bu iki oyun tamamen farklı.

Bitmiş Haushalter: “Umarım oyuncular da bizim yapmaktan keyif aldığımız kadar keyif alır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla