Evoplay, Endless Summer Network turnuvasını düzenleyecek

Ödüllü iGaming sağlayıcısı Evoplay, Endless Summer Network Turnuvasının önümüzdeki birkaç ay içinde düzenleneceğini duyurdu. Bildirdiği gibiilgi çekici turnuva, 13 Haziran – 22 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek üç kampanyaya bölünmüş 120.000 €’luk bir ödül havuzuna sahiptir.

Üç kampanyadan oluşan turnuva:

başlıklı ilk kampanya Denizde Günler çalıştırılacak şekilde ayarlandı 13 – 22 Haziran ve oyuncuları bir dizi çevrimiçi yaz etkinliğinin heyecanıyla tanıştıracak. ONLAR adaya kaçış kampanyanın çalışması planlandı 14 – 25 Temmuz oyunculara oyunun buğulu sıcaklığını hissettirmek için yaz ortası oyun rüyaları.

Bazı oyun hayalleri, bu ikinci turnuvanın sonunda kolayca gerçekleşebilir. Değilse, aksiyon dolu oyunun ufkunda ortaya çıkan başka bir fırsat var. Sonsuz Yaz Ağ Turnuvası. Aslında, son kampanya Güneşi öptü partisi Oyunculara istedikleri zaman kutlama yapma şansı vermek için 9 Ağustos’ta başlayacağı bildiriliyor 9 Ağustos ve 22 Ağustos.

Önemli Ödül Havuzu:

Turnuva, oyun tutkunlarının en sevdikleri oyunu oynarken tonlarca eğlenmeleri için birçok fırsat sunuyor. Evoplay turnuvanın üç kampanyası sırasında yuvalar. Ancak oyunun baştan çıkarıcı içeriğine sahip olanlar için eğlence garantilidir. 120.000€’luk olağanüstü ödül havuzu. Bu tür oyuncular emin olacak Hayat kolay yazın sıcak olduğunda ödüller de öyle.

Mevcut ana başlıklar:

Bu amaçla, sağlayıcı kendi en çok aranan başlıklar tüm işletme ortakları tarafından kullanılabilir. Rapora göre bu, oyuncuların giriş yapabilecekleri anlamına geliyor. Evoplay kitaplığı oynamak yuvalar Memnuniyetler Penaltı Vuruşları, Hot Triple Sevens, Patrick’s Magic Field, Fruit Super Novayanı sıra bazı yeni yayınlar da dahil olmak üzere Rio’nun sıcak geceleri VE Mega En Büyük Yakalama.

Evoplay fırlattığı bildirildi Sonsuz Yaz Ağ Turnuvası son iki yılda düzenlenen bir dizi benzer turnuvada başka bir taksit olarak. Sağlayıcının en son turnuvanın ilgi çekmesini beklediği bildiriliyor. kullanıcı sayısındaki artış oluşturmak için daha yüksek kullanım ve gelir seviyeleri.

Anahtar ölçümleri sağlayan yenilikçi yaklaşım:

Endless Summer Network turnuvaları hakkında yorum yapan, Evoplay CEO’su Ivan Kravchuk’un şu sözleri aktarıldı: “Evoplay, Yaz Ağ Turnuvası ile güneşi ortaya çıkarmaktan ve oyuncularına ve operatör ortaklarımıza geri vermekten mutluluk duyuyor. En iyi performans gösteren oyunlarımızda devam eden promosyonla, kesinlikle operatörler için önemli etkileşim ölçütlerini artıracak ve harika nakit ödüllerle oyuncuları cezbedecek.

Bildirildiği üzere turnuva, sağlayıcının birden fazla sonuçla sonuçlanan yenilikçi pazarlama yaklaşımının bir başka teyididir. EGR’ye basın VE SBC’ye basınÖrneğin 2022 Yılın Casino/Slot Geliştiricisi VE 2023 Mobilyada İnovasyon Ödülü bildirildiğine göre kabul ediyor Evoplay seçkin bir Avrupa içerik sağlayıcısı olarak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla