Filipin oyun gelirleri 2023’ün ilk çeyreğinde artmaya devam ediyor

Inside Asian Gaming, Filipin kumar endüstrisinin brüt oyun gelirlerinin 68,9 milyar Php’ye (1,24 milyar ABD Doları) yükseldiğini bildirdi. 2023’ün ilk çeyreğinde. Güçlü büyümenin, art arda yedinci çeyrekte işlem artışları bildiren ülkenin lisanslı kumarhane operatörleri tarafından yönetildiği bildirildi.

Kaynak, ulusal oyun düzenleyicisi PAGCOR tarafından 11 Mayıs’ta yayınlanan bilgileri aktarıyor. Düzenleyicinin genel bakışı, şu ülkelerdeki entegre tatil yerlerine odaklanacaktır: Eğlence şehri Manila ve Clark Freeport bölgesi ama dışlanmış PAGCOR özellikleri ayrı ayrı sunulmuştur.

Entegre tatil köyleri muazzam bir gelir artışı gördü:

Ancak, bu popüler tatil köyleri 54,2 milyar Php üretti (973 milyon dolar) 2023’ün ilk çeyreğinde brüt oyun gelirlerinde %80 daha yüksek seviye. geçen yılın aynı döneminde elde edilenle karşılaştırıldığında, e %5,7 önceki çeyreğe göre daha yüksek.

Eğlence şehri kompleksi merkezinde Manila evi Rüya Şehri ManilaNewport Dünya Tatil Köyleri, Okada Manila, VE Solaire Tatil Köyü. Bu mülkler toplam 45,4 milyar Php üretti (815 milyon dolar) 31 Mart’ta sona eren üç ayda brüt oyun gelirleri, artan endüstriyel trendi yansıtıyor ve %69 büyüme. her yıl.

Aynı şekilde, Clark Freeport kumarhane kompleksi oluşturulan %175 daha fazla gelir geçen yılın ilk çeyreğine kıyasla 8,29 milyar Php (149 milyon dolar) ile tatil yeri tek başına Php 421,6 milyon gelir elde ediyor (7,6 milyon dolar).

PAGCOR geçen yılın rakamını ikiye katladı:

Aşağıda faaliyet gösteren kumarhaneler PAGCOR çek 5,13 milyar Php artırdı (92 milyon dolar), önceki yılın ilk çeyreğinde görülen 2,62 milyar Php (47 milyon $) seviyesinin neredeyse iki katına tekabül eden birinci çeyrekteki brüt oyun gelirleri. Ayrıca, bu kuruluşlar tarafından elde edilen mali sonuç, 2022’nin dördüncü çeyreğinde ulaşılan 4,83 milyar Php (87 milyon ABD Doları) seviyesinden 5 milyon ABD Doları veya %5,7 daha yüksekti.

Sektör toplamı 1,24 milyar doları buldu:

Kaynağa göre, Hz. toplam oyun geliri Manila Entertainment City, Clark Freeport Zone ve taşınan PAGCOR mülklerindeki entegre tesislerden üretilmiştir 68,9 milyar Php veya 1,24 milyar ABD Doları için Filipin 2023’ün 1. Çeyreğinde oyun endüstrisi. Daha önce belirtildiği gibi, bu çeyrek, sektör için art arda yedinci çeyrek gelir artışına işaret ediyor ve 2021’in ortalarında başlayan trendi sürdürüyor.

Filipinler’deki oyun endüstrisi, 2021’den beri pandemiyle ilgili kısıtlamalar uluslararası girişlere izin verecek şekilde hafiflemeye başladığından beri genişliyor. Inside Asian Gaming’in hatırladığı gibi, bu gelişler Şubat 2022’de başladı ve ardından hükümetin tüm kısıtlamaları kademeli olarak kaldırma ve Nisan 2022’de ülkedeki tüm kapasiteleri yeniden açma kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Birleşik Krallık pazarı için Global And Metropolitan Gaming Alliance’ı hedefleyin

1 Haziran’da, devlet piyangoları ve diğer piyango operatörlerine B2G ve B2B teknolojisi ve hizmetleri sağlayıcısı olan NeoGames SA, tanınmış iGaming iştiraki Aspire Global’in kazançlı bir anlaşma imzaladı İngiltere merkezli Metropolitan Gaming ve yeni çevrimiçi kumarhanesi ile. Anlaşma, Aspire Global’in tüm iGaming çözümleri paketinin Metropolitan çevrimiçi oyun platformuna resmi entegrasyonunu içeriyor. Ortaklığın hedefleri: Bu işbirliği ile, […]

Daha fazla