Flint Arcade basıldı, para ve arabalar alındı

Michigan Başsavcılığı ve Michigan Oyun Kontrol Kurulu (MGCB), ayrıntılı ve dikkatli bir şekilde yürütülen soruşturmanın ardından 23 Ağustos akşamı Flint’teki The Flint Arcade’e baskın düzenledi.

Baskın:

Michigan Eyalet Polisi, Genesee İlçesi Şerif Ofisi ve Flint Polis Departmanının yardımıyla 3301 Corunna Yolu adresindeki mülk arandı. O dönemde 48 bilgisayara, iki oyun makinesine ve yasadışı kumar faaliyetleri sırasında çalındığından şüphelenilen 13.260 dolar paraya el konuldu. Ele geçirilen makineler şu amaçlarla kullanıldı: slot tarzı oyunlarve muhtemelen yasa dışı kumar faaliyetleri üzerlerine kaydedilmiştir.

MGCB’nin genel müdürü Henry WilliamsDedi ki: “Kumarhaneler ve yasa dışı kumar, topluluklar için hem sosyal hem de ekonomik açıdan önemli riskler oluşturuyor. Çoğunlukla suç faaliyetlerini çekebildiklerinden ve müşterileri yerel ekonomiye olumlu katkıda bulunan meşru işletmelerden uzaklaştırabildiklerinden, müşterilerin dolandırıcılık planlarının kurbanı olmasını önlemek ve onları olası zararlardan korumak için bu tür operasyonların kapatılması çok önemlidir.”

Aynı hikaye, başka bir kumarhane:

Bu, mülkün arandığı ilk sefer değil. Bir yıl önce Michigan Başsavcısı, şu iddialar nedeniyle bir arama emri çıkarmıştı: Hücre kasasıTesisin eski işletmesi olan , yasa dışı kumarla uğraşıyordu. Aramada 43 bilgisayara ve 2.572,48 dolar kazanılan paraya el konuldu. Baskından sonra Hücresel Kasa kapatıldı.

Aynı mülkte yeni kumarhanenin açılmasının ardından bölge sakinleri endişelendi ve bilinmeyen bir kişi, kumarhanenin kumarhane olduğunu iddia ederek MGCB ile temasa geçti. vitrin ve sadece ismin değiştiğini. Müşteriler daha önce olduğu gibi slot tarzı oyun makinelerinde oynama fırsatına sahipti.

Saniye Michigan Ceza Kanunukumarın her türü vardır yasak. Bununla birlikte, bazı istisnalara izin verilmektedir, ancak yalnızca kanunen izin verilen istisnalara izin verilmektedir ve Flint bunu yapmaz. Eyalet yasalarına göre, sahip olun ve işletin yasa dışı oyun makineleri hem cezai suçlamalarla hem de mali cezalarla sonuçlanabilir.

Williams bunun hakkında yorum yaptı: “MGCB, Michigan vatandaşları için daha güvenli ve daha şeffaf bir oyun ortamı yaratmak amacıyla ilgili düzenleyici kurumlarla birlikte çalışmaya kararlıdır. Ajans, eyalet çapındaki toplulukların kumar için kullanılan oyun makinelerini mağazalardan, benzin istasyonlarından ve marketlerden kaldırmasına yardımcı olmaya kararlıdır ve bölge sakinlerini öneri için bizi aramaya teşvik ediyoruz.

İhlallerden suçlu bulunan şirketler hak sahibidir tatmin etmek yetkililer bunu yapmaya karar vermeden önce kanunla ekipmanlarına ve paralarına el koymak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla