Flint Arcade basıldı, para ve arabalar alındı

Michigan Başsavcılığı ve Michigan Oyun Kontrol Kurulu (MGCB), ayrıntılı ve dikkatli bir şekilde yürütülen soruşturmanın ardından 23 Ağustos akşamı Flint’teki The Flint Arcade’e baskın düzenledi.

Baskın:

Michigan Eyalet Polisi, Genesee İlçesi Şerif Ofisi ve Flint Polis Departmanının yardımıyla 3301 Corunna Yolu adresindeki mülk arandı. O dönemde 48 bilgisayara, iki oyun makinesine ve yasadışı kumar faaliyetleri sırasında çalındığından şüphelenilen 13.260 dolar paraya el konuldu. Ele geçirilen makineler şu amaçlarla kullanıldı: slot tarzı oyunlarve muhtemelen yasa dışı kumar faaliyetleri üzerlerine kaydedilmiştir.

MGCB’nin genel müdürü Henry WilliamsDedi ki: “Kumarhaneler ve yasa dışı kumar, topluluklar için hem sosyal hem de ekonomik açıdan önemli riskler oluşturuyor. Çoğunlukla suç faaliyetlerini çekebildiklerinden ve müşterileri yerel ekonomiye olumlu katkıda bulunan meşru işletmelerden uzaklaştırabildiklerinden, müşterilerin dolandırıcılık planlarının kurbanı olmasını önlemek ve onları olası zararlardan korumak için bu tür operasyonların kapatılması çok önemlidir.”

Aynı hikaye, başka bir kumarhane:

Bu, mülkün arandığı ilk sefer değil. Bir yıl önce Michigan Başsavcısı, şu iddialar nedeniyle bir arama emri çıkarmıştı: Hücre kasasıTesisin eski işletmesi olan , yasa dışı kumarla uğraşıyordu. Aramada 43 bilgisayara ve 2.572,48 dolar kazanılan paraya el konuldu. Baskından sonra Hücresel Kasa kapatıldı.

Aynı mülkte yeni kumarhanenin açılmasının ardından bölge sakinleri endişelendi ve bilinmeyen bir kişi, kumarhanenin kumarhane olduğunu iddia ederek MGCB ile temasa geçti. vitrin ve sadece ismin değiştiğini. Müşteriler daha önce olduğu gibi slot tarzı oyun makinelerinde oynama fırsatına sahipti.

Saniye Michigan Ceza Kanunukumarın her türü vardır yasak. Bununla birlikte, bazı istisnalara izin verilmektedir, ancak yalnızca kanunen izin verilen istisnalara izin verilmektedir ve Flint bunu yapmaz. Eyalet yasalarına göre, sahip olun ve işletin yasa dışı oyun makineleri hem cezai suçlamalarla hem de mali cezalarla sonuçlanabilir.

Williams bunun hakkında yorum yaptı: “MGCB, Michigan vatandaşları için daha güvenli ve daha şeffaf bir oyun ortamı yaratmak amacıyla ilgili düzenleyici kurumlarla birlikte çalışmaya kararlıdır. Ajans, eyalet çapındaki toplulukların kumar için kullanılan oyun makinelerini mağazalardan, benzin istasyonlarından ve marketlerden kaldırmasına yardımcı olmaya kararlıdır ve bölge sakinlerini öneri için bizi aramaya teşvik ediyoruz.

İhlallerden suçlu bulunan şirketler hak sahibidir tatmin etmek yetkililer bunu yapmaya karar vermeden önce kanunla ekipmanlarına ve paralarına el koymak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Macau, acele ve operatörler arasındaki işbirliğini sınırlıyor

Makao hükümeti, 2024’ten itibaren şehirdeki lisanslı gösterilerin ve oyun tanıtımcılarının sayısını sınırlıyor. Makao’daki tüm kumarhane operatörlerinin yakın zamanda yayınlanan lisanslı tanıtımcılar listesine uyması gerekecek. Junket’ler için yeni koşullar: Kumar Denetleme ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı Makao’nun kumarhane düzenleyicisi (DICJ) haberi yayınladı ve onlara göre orada olacak 50 destekçi operatörlerle işbirliği yapabilecek. Yerel birimler Sands Çin Ltd […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Hükümet, Osaka’nın ilk IR’sine ilişkin revize edilmiş planları onayladı

Tarafından bildirildiği gibi Asya Oyunlarının İçinde VE GGRAsiaMGM Resorts ve Osaka Eyaleti konsorsiyumu tarafından oluşturulan, Osaka’nın ilk entegre tatil köyünün (IR) inşasına yönelik idari sözleşme, Japonya’nın merkezi hükümeti tarafından resmi olarak onaylandı. Ayrıca bu sözleşme, bu ayın sonlarında resmi olarak imzalanacak resmi bir sözleşmenin de önünü açıyor. Onay: Resmi doğrulama 22 Eylül’de açıklandı. Tetsuo SaitoMadde […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Singapur polisi 1,8 milyar dolara el koydu ve on kişiyi tutukladı

Singapur’un en büyük kara para aklama davası, şehirde 400 polis memurunun eş zamanlı baskınında 10 kişiyi tutukladıktan sonra yaklaşık 2,4 milyar S$ (1,76 milyar $) değerinde varlığa el konulmasıyla sonuçlandı. Ağustos 2023’teki polis baskını: Reuters’in haberine göre polis gözaltına aldı 15 Ağustos 2023 76 milyon dolardan fazla nakit, 38 milyon dolardan fazla kripto para, 68 […]

Daha fazla