G2E Asia canlı gösterisi, Temmuz 2023’te Makao’da yapılacak

Makao, bu yıl Asya’da kişisel bir Global Gaming Expo (G2E) kumarhane ticaret etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bu, kumarhanenin 2019 şovunu ve 2020-2022 sürümlerinin Covid-19 salgını nedeniyle iptal edilmesini takip eden ilk etkinliği olacak.

G2E Asya 2023:

Organizatörler duyurdu ki; G2E Asya marka ilk kez kurulacak Singapur içinde Marina Körfezi Kumlarıtarafından işletilen bir kumarhane tesisi Las Vegas Kumları Şirketi. Makao etkinliğe ev sahipliği yapmak için Temmuz ayı başlarında takip edecek “Asian IR Expo + G2E Asia 2023” 11-13 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Venedik Makao tarafından idare edilen Kumlar Çin srl, Las Vegas Sands dikeyi.

tarafından düzenlenen G2E Asya etkinliği Amerikan Oyun Derneği Ve Baston sergileriher yıl düzenlenen Makao 2007’den 2019’a. Koronavirüs salgını nedeniyle 2020 şovu üç kez ertelendi, ancak daha esnek Makao ve anakaraya ilişkin son haberlere kadar devam eden seyahat ve ticaret kısıtlamaları nedeniyle sonunda iptal edildi. Çinyurt dışından gelişlerde ilgili kontroller.

Oyun ve ekonomi odaklı etkinlikler:

GGRAsia’ya göreetkinliğin organizatörleri dedi Singapur etkinliği içindi “Oyun profesyonelleri ile ağ kuracak ve iş yapacak ve içerik oyun odaklı olacak.” gelince Makao rallisiorganizatörler açıkladı ile entegre tatil köylerine odaklanılacaktır. [the] oyunun ötesine uzanan genişletilmiş profil”. beyanı Amerikan Oyun Derneği Ve Baston sergileri yasa:

Duyuruda, “Bu, iş çeşitlendirmesini yönlendirmek ve Makao’nun son ekonomik gelişimine ilişkin uzman içgörüleri elde etmek için paha biçilmez bir platform olacak.” Singapur ve Makao’da devam eden etkinlikler, Asya’daki oyun ve oyun dışı sektörlerin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayabilir. Singapur’daki Mayıs etkinliği, küresel oyun etkinlikleri takvimine mükemmel bir şekilde uyuyor ve müşterilerimizin tüm büyük küresel oyun etkinliklerine katılma şeklindeki normal rutinlerine geri dönmelerine olanak tanıyor.”

İş çeşitlendirmesi için destek:

Organizatörler ayrıca Makao’daki Temmuz etkinliğinin “oyunların ötesinde turizm ve eğlence ürünlerini Makao’ya getirmek ve iş çeşitlendirmesini desteklemek.” Konferans ve ağ oluşturma faaliyetlerinin iki etkinlikle paralel olarak devam edeceğini öngördüler ve etkinlik hakkında daha fazla ayrıntı sundular. G2E Asya web sitesi detaylar geldikçe paylaşılacaktır.

Etkinlik, yeniden açılışı takip eder:

Bölgede 2019 sonrası ilk etkinlik 2022’de Singapur’da düzenlendi. Bir G2E Asya markası “Özel Sürüm: Singapur” Asya-Pasifik bölgesinde uzun süredir devam eden seyahat kısıtlamalarının sona erdiğinin müjdesi olarak American Gaming Association ve Reed Exhibitions tarafından da düzenlendi. Bu yıl, Makao kumar tesislerini başarıyla yeniden açmak ve ev sahipliği yapmak için beklemek için takip etti “Asya IR Fuarı + G2E Asya 2023” temmuz ayında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla