G2E Asia canlı gösterisi, Temmuz 2023’te Makao’da yapılacak

Makao, bu yıl Asya’da kişisel bir Global Gaming Expo (G2E) kumarhane ticaret etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bu, kumarhanenin 2019 şovunu ve 2020-2022 sürümlerinin Covid-19 salgını nedeniyle iptal edilmesini takip eden ilk etkinliği olacak.

G2E Asya 2023:

Organizatörler duyurdu ki; G2E Asya marka ilk kez kurulacak Singapur içinde Marina Körfezi Kumlarıtarafından işletilen bir kumarhane tesisi Las Vegas Kumları Şirketi. Makao etkinliğe ev sahipliği yapmak için Temmuz ayı başlarında takip edecek “Asian IR Expo + G2E Asia 2023” 11-13 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Venedik Makao tarafından idare edilen Kumlar Çin srl, Las Vegas Sands dikeyi.

tarafından düzenlenen G2E Asya etkinliği Amerikan Oyun Derneği Ve Baston sergileriher yıl düzenlenen Makao 2007’den 2019’a. Koronavirüs salgını nedeniyle 2020 şovu üç kez ertelendi, ancak daha esnek Makao ve anakaraya ilişkin son haberlere kadar devam eden seyahat ve ticaret kısıtlamaları nedeniyle sonunda iptal edildi. Çinyurt dışından gelişlerde ilgili kontroller.

Oyun ve ekonomi odaklı etkinlikler:

GGRAsia’ya göreetkinliğin organizatörleri dedi Singapur etkinliği içindi “Oyun profesyonelleri ile ağ kuracak ve iş yapacak ve içerik oyun odaklı olacak.” gelince Makao rallisiorganizatörler açıkladı ile entegre tatil köylerine odaklanılacaktır. [the] oyunun ötesine uzanan genişletilmiş profil”. beyanı Amerikan Oyun Derneği Ve Baston sergileri yasa:

Duyuruda, “Bu, iş çeşitlendirmesini yönlendirmek ve Makao’nun son ekonomik gelişimine ilişkin uzman içgörüleri elde etmek için paha biçilmez bir platform olacak.” Singapur ve Makao’da devam eden etkinlikler, Asya’daki oyun ve oyun dışı sektörlerin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayabilir. Singapur’daki Mayıs etkinliği, küresel oyun etkinlikleri takvimine mükemmel bir şekilde uyuyor ve müşterilerimizin tüm büyük küresel oyun etkinliklerine katılma şeklindeki normal rutinlerine geri dönmelerine olanak tanıyor.”

İş çeşitlendirmesi için destek:

Organizatörler ayrıca Makao’daki Temmuz etkinliğinin “oyunların ötesinde turizm ve eğlence ürünlerini Makao’ya getirmek ve iş çeşitlendirmesini desteklemek.” Konferans ve ağ oluşturma faaliyetlerinin iki etkinlikle paralel olarak devam edeceğini öngördüler ve etkinlik hakkında daha fazla ayrıntı sundular. G2E Asya web sitesi detaylar geldikçe paylaşılacaktır.

Etkinlik, yeniden açılışı takip eder:

Bölgede 2019 sonrası ilk etkinlik 2022’de Singapur’da düzenlendi. Bir G2E Asya markası “Özel Sürüm: Singapur” Asya-Pasifik bölgesinde uzun süredir devam eden seyahat kısıtlamalarının sona erdiğinin müjdesi olarak American Gaming Association ve Reed Exhibitions tarafından da düzenlendi. Bu yıl, Makao kumar tesislerini başarıyla yeniden açmak ve ev sahipliği yapmak için beklemek için takip etti “Asya IR Fuarı + G2E Asya 2023” temmuz ayında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla