Games Global, Şubat ayında heyecan verici slotlar sunacak

Geçen yıl içerik platformu Quickfire’ın yazılım geliştiricisinden satın alınmasının ardından mikro oyuniGaming endüstrisinin hızla büyüyen içerik sağlayıcısı Games Global, heyecan verici oyun içeriğinin Şubat ayında yayınlanacağını duyurdu. Man Adası merkezli şirket, şubat ayı için bir dizi heyecan verici slot oyunu başlatmak üzere önde gelen stüdyolardan oyun geliştirme uzmanlarıyla güçlerini birleştiriyor.

Sektörün kalbine girin:

Küresel Oyunlar yılında küresel iGaming sahnesinde operasyonlarını başlattı. Mayıs 2022 dağıtım işinin, oyunların fikri mülkiyetinin ve artan ikramiye ağının satın alınmasından sonra mikro oyun, endüstri standardını belirlemek için 1994 yılında ilk çevrimiçi kumarhaneyi başlatan yazılım geliştirme şirketi. Edinme etkinleştirildi küresel oyunlar “iGaming endüstrisinin kalbine” ulaşmak ve endüstriyi “sürekli olarak seviyelendirme” ve operatörlere birinci sınıf teknoloji sağlama fırsatı.

Üst düzey içerik:

Satıcı o zamandan beri lisans aldı Man Adası Kumar Denetleme Komisyonu ve Birleşik Krallık Kumar komisyonu sağlamak için düzenleyiciler içeriğin kesintisiz dağılımı Mayıs 2022’deki iddialı lansmanın ardından yasal düzenlemelere tabi tüm pazarlarda. O zamandan beri şirket, operatörlerde yer alan slot oyunlarını sürekli olarak üst düzey teknoloji ve tasarım.

Bu ayın sürümleri:

Sağlayıcı, bu ay yine kanıtlanmış stratejiyi izliyor. ile işbirliği yaptı Çalışmayı değiştir ayının ilk sayısında 9 altın rulet kupası, çok eğlenceli ama aynı zamanda bazı bonus özelliklerin yanı sıra 500x kazanma potansiyeli sunan klasik bir kumarhane oyunu. Games Global ayrıca teknolojik destekten de yararlandı. Servet Fabrikası Stüdyoları yayınlandığını duyurmak Wolf Blaze™ Megaways™ 7 Şubat’ta. Oyun çekici ve popüler tema ve tasarıma sahiptir Rolling Reels™ özellikli Megaways™ mekanik, dört ikramiye ödülü ve çok sayıda kazanma potansiyeli sunar.

İrlanda temalı video slotu Saksılar O’Riches karakterize Mega Mulah işbirliğiyle 2 Şubat’ta yayınlandı. Aurum İmza Stüdyoları. Sürüm, dört büyük ikramiye ödülünün yanı sıra ücretsiz dönüşleri tetikleyen ve kazançları çoğaltan dağılımlar ve vahşi sembollerle güncellenmiş bir video slot 2021’dir. Benzer şekilde, satıcı ile çalıştı Dürtü 8 Stüdyoları ile genişletilmiş portföye sahip olmak Crazy Digginz™ – Hepsi benim, heyecan verici 5×3 video slotları aksiyon ve kazandıran özelliklerle dolu.

Cesur Bağlılık:

Geçen yılki lansmanından bu yana, küresel oyunlar iGaming alanında hızla saygın bir oyuncu haline geldi. Sağlayıcı, taahhüdünden gurur duymaktadır. “iGaming’de cesur yeni bir çağ başlatıyoruz” bu taahhüdü, her ay sunulan kıskanılacak sayıda ve kalitede video slotları ile gösteriyor. Şubat ayında, şirket slotları da serbest bırakacak. kan için susuzluk (2 Şubat) itibaren demir testeresi oyunu, harika oynuyorum‘S Haydut (8 Şubat), Megaways Jack ve Sihirli Fasulye (23 Şubat) 1×2 Gaming’den, e altın çilek (9 Şubat) Booming Games tarafından, içerik dağıtım faaliyetlerinin canlı temposunu sürdürmek için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla