Games Global’in WowPot ikramiyesi 30 milyon € kazandıracak

Tanınmış içerik sağlayıcısı iGaming Games Global’in artan jackpot oyunu WowPot™, 30 milyon Euro’luk yeni potansiyel dünya rekoru kazancı elde etti. Dünyanın dört bir yanındaki birçok müşteriye dağıtılan ikramiye, ödeme limitini Nisan 2021’de Games Global’in artan Mega Moolah ikramiyesi tarafından belirlenen 19,4 milyon Euro’luk önceki rekorun üzerine çıkarmaya devam etti.

Sektör çok heyecanlı çünkü kazanan yakında büyük ödülü alabilir. Şirket övünür ki ilerici Vay potu en büyük tohumlamaya sahiptir 2 milyon euro Büyüyen çevrimiçi slot serisinin kazanma potansiyelini nefes kesici yüksekliklere yükseltmeye başladığı seviye.

Dünyanın en büyük ikramiyesi:

Games Global, maksimum kazanma potansiyelinin yalan olabileceğini söylüyor hayal edilemez sınırlar çünkü oyuncu sayısına ve oynanan toplamlara bağlıdır. Her halükarda, ikramiye yakın zamanda vuruldu rekor kazanma potansiyeli yerler Vay potu tahtında dünyanın en büyük çevrimiçi ikramiyesi.

Prestijli Kütüphane:

ONLAR büyük ikramiye dahil Oyunlar Küresel kitaplığı dönüm noktası gibi oyuncuların en sevdiği ilerlemecilerin sayısı MegaMoolah™şu anki kazanan rekorunu kıran 19.4 milyon avro Nisan 2021’de ve ayrıca yalnızca Ontario’da bulunan Maple Moolah™ ve en yeni Kral Milyonlar™ yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor, bildirildiğine göre iki kat daha muhtemel muhteşem zaferler için. İkramiyenin önde 1 milyon € ve perspektif olarak 2 milyon € ödülleri var maksimum kazancı aşmak ilk iki ilericiden.

Büyük Ödemeler:

30 milyon avroluk potansiyelin taşıyıcısı Mega Moolah gibi Vay potu zaten bazı büyük kazançlar verdi. Nisan 2021’de, ikramiye maksimum ikramiyeyi verdi. 17.5 milyon euro AÇIK Atem WowPot™ kitabı Nisan 2021 ayını zamanı olarak işaretlemek için iki büyük galibiyet bütün dünyada.

30 milyon € kazanma potansiyeli:

Oyunların Mücevheri Global megamoolah toplu ödeme yaparak bu ay tepki gösterdi. 5.7 milyon avro 17 Haziran 2023’te. Galibiyet dokuzuncu oldu küresel oyunlar ödeme aşan Son 12 ayda 1 milyon euro. Fakat, Vay Potu™ ikramiye bu arada tırmanmaya devam ederek devasa dönüm noktasına ulaştı. 20 milyon euro Şubat 2023’te. Aşamalı ikramiye rastgele tetiklenecek şekilde ayarlandığından, açıktır ki Vay Potu™ havai fişekleri başlatabilir yakın zamanda.

Eşi benzeri görülmemiş ikramiye potansiyeli hakkında yorum yapan, Games Global Baş Ürün Sorumlusu Andrew Booth şunları söyledi: “WowPot™ dünya çapında sektörü ve oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor ve bunun için 30 milyon sebep var! İkramiye dünyadaki en yüksek 20 milyon Euro’yu geçtiğinden beri aylardır artan ivme ve heyecanı gördük. İşte WowPot™’un başka bir tarihi anındayız ve buna inanamıyoruz! Yakında bir şanslı oyuncunun bu büyük ikramiyeyi yakaladığını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

City Of Emporia, yepyeni Rosie’s Gaming Emporium’a ev sahipliği yapacak

Kentucky merkezli önde gelen eğlence, oyun ve at yarışı şirketi Churchil Downs Incorporated (CDI), Virginia’nın bir şehri olan Emporia’da bulunan en son Rosie’s Gaming Emporium’un resmi açılışını duyurdu. Ek olarak yeni oyun tesisi, 25 Eylül’de resmi büyük açılışla Rosie’nin Virginia’daki yedinci oyun merkezi olma özelliğini taşıyor. Yeni oyun yapısının düzeni: Rosie’nin Mağazası Şirket yöneticilerine göre […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Macau’nun GGR’si Eylül ayının ilk 24 gününde 12 milyar MOP’a ulaştı

JP Morgan’ın vurguladığı gibi, bu yıl Eylül ayının ilk 24 günü boyunca, Macau’nun brüt oyun geliri (GGR), yaklaşık 12 milyar MOP veya yaklaşık 1,49 milyar $, 500 milyon MOP veya yaklaşık 62 milyar $, yani günde yaklaşık 0,1 milyon dolar olarak hesaplandı. New York merkezli bir yatırım bankası. Kumarhanelerin geçici olarak kapatılmasının nedeni olarak süper […]

Daha fazla