Games Global’in WowPot ikramiyesi 30 milyon € kazandıracak

Tanınmış içerik sağlayıcısı iGaming Games Global’in artan jackpot oyunu WowPot™, 30 milyon Euro’luk yeni potansiyel dünya rekoru kazancı elde etti. Dünyanın dört bir yanındaki birçok müşteriye dağıtılan ikramiye, ödeme limitini Nisan 2021’de Games Global’in artan Mega Moolah ikramiyesi tarafından belirlenen 19,4 milyon Euro’luk önceki rekorun üzerine çıkarmaya devam etti.

Sektör çok heyecanlı çünkü kazanan yakında büyük ödülü alabilir. Şirket övünür ki ilerici Vay potu en büyük tohumlamaya sahiptir 2 milyon euro Büyüyen çevrimiçi slot serisinin kazanma potansiyelini nefes kesici yüksekliklere yükseltmeye başladığı seviye.

Dünyanın en büyük ikramiyesi:

Games Global, maksimum kazanma potansiyelinin yalan olabileceğini söylüyor hayal edilemez sınırlar çünkü oyuncu sayısına ve oynanan toplamlara bağlıdır. Her halükarda, ikramiye yakın zamanda vuruldu rekor kazanma potansiyeli yerler Vay potu tahtında dünyanın en büyük çevrimiçi ikramiyesi.

Prestijli Kütüphane:

ONLAR büyük ikramiye dahil Oyunlar Küresel kitaplığı dönüm noktası gibi oyuncuların en sevdiği ilerlemecilerin sayısı MegaMoolah™şu anki kazanan rekorunu kıran 19.4 milyon avro Nisan 2021’de ve ayrıca yalnızca Ontario’da bulunan Maple Moolah™ ve en yeni Kral Milyonlar™ yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor, bildirildiğine göre iki kat daha muhtemel muhteşem zaferler için. İkramiyenin önde 1 milyon € ve perspektif olarak 2 milyon € ödülleri var maksimum kazancı aşmak ilk iki ilericiden.

Büyük Ödemeler:

30 milyon avroluk potansiyelin taşıyıcısı Mega Moolah gibi Vay potu zaten bazı büyük kazançlar verdi. Nisan 2021’de, ikramiye maksimum ikramiyeyi verdi. 17.5 milyon euro AÇIK Atem WowPot™ kitabı Nisan 2021 ayını zamanı olarak işaretlemek için iki büyük galibiyet bütün dünyada.

30 milyon € kazanma potansiyeli:

Oyunların Mücevheri Global megamoolah toplu ödeme yaparak bu ay tepki gösterdi. 5.7 milyon avro 17 Haziran 2023’te. Galibiyet dokuzuncu oldu küresel oyunlar ödeme aşan Son 12 ayda 1 milyon euro. Fakat, Vay Potu™ ikramiye bu arada tırmanmaya devam ederek devasa dönüm noktasına ulaştı. 20 milyon euro Şubat 2023’te. Aşamalı ikramiye rastgele tetiklenecek şekilde ayarlandığından, açıktır ki Vay Potu™ havai fişekleri başlatabilir yakın zamanda.

Eşi benzeri görülmemiş ikramiye potansiyeli hakkında yorum yapan, Games Global Baş Ürün Sorumlusu Andrew Booth şunları söyledi: “WowPot™ dünya çapında sektörü ve oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor ve bunun için 30 milyon sebep var! İkramiye dünyadaki en yüksek 20 milyon Euro’yu geçtiğinden beri aylardır artan ivme ve heyecanı gördük. İşte WowPot™’un başka bir tarihi anındayız ve buna inanamıyoruz! Yakında bir şanslı oyuncunun bu büyük ikramiyeyi yakaladığını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla