Gaming Corps, Letonya pazarı için oyun lisansı aldı

Lisans onaylarının ardından, Hollanda, ispanya ve İsveç’in ana pazarı, hızla büyüyen kumarhane oyunu sağlayıcısı Gaming Corps şimdi Letonya’ya doğru genişliyor. Letonya Cumhuriyeti Piyango ve Kumar Denetleme Teftişi yakın zamanda geliştiricinin yargı alanındaki oyun lisansını onayladığından, Gaming Corps artık premium içeriğini Letonyalı oyunculara sunabilir. European Gaming’in bildirdiği gibi.

Hızlı Genişletme:

Letonya genişlemesi, tedarikçi için en büyük ayak izini işaret edecek, ancak aynı zamanda Letonyalı oyuncuların oyunların gövdesi çeşitli tür ve temalara sahip slot portföyü. Tedarikçinin bunu sigortalayacağı bildiriliyor KazaMadenler, Masa Oyunları ve Slotlaryanı sıra bir Plinko, yargı bölgesinden oyunculara ulaşın. Bunlar, örneğin, kanıtlanmış nitelikleri deneyimlemek için de memnuniyetle karşılanacaktır. Coin Miner, Penaltı Şampiyonu, Jet Lucky 2 ve Azgın Zeus.

Geniş Avrupa varlığı:

Video oyunlarında kıskanılacak bir geçmişi olan, oyunların gövdesi öyleydi gittikçe daha fazla konsantre iGaming endüstrisinde, dünya genelinde dağıtılan temsili bir premium casino oyunları portföyü ile artan sayı düzenlenmiş piyasaların Şirketin övündüğü bildirildi oyun lisansları düzenlenmiş pazarlar için hali hazırda elde edilmiş Malta, İsveçPortekiz, Romanya, İtalya, Hırvatistan, Bulgaristan, Hollanda, Yunanistan, Estonya ve Letonya.

Letonya genişlemesi:

Gaming Corps’un CEO’su Juha Kauppinenşöyle derdi: Düzenlenmiş pazarlardaki varlığımızı büyütmeye devam ederken, birinci sınıf kumarhane oyunlarımızı Letonya’daki oyunculara sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Kauppinen ekledi: “Müşterilerimizi yerelleştirilmiş oyuncu yönlendirmeleri için en iyi içerikle destekleyerek, tüm aktif pazarlarımıza hitap eden kapsamlı bir oyun portföyü sunarak itibar kazandık. Bizim için heyecan verici bir genişleme döneminde bunu yapmaya devam edeceğiz ve Gaming Corps ailesine daha fazla ortağı davet etmeyi dört gözle bekliyorum.”

Baccarat portföy çeşitliliğini destekler:

Kumarhane oyunları yelpazesindeki en son genişlemeyi desteklemek için, oyunların gövdesi kart oyununu yayınladı Bakara gibi başlıkların geniş kumarhane oyunu sunumuna şık bir oyun eklentisi sunmak için Azgın Zeus Madenleri, Coin Miner 2 ve Luke E. Fırsat VE servet kitabı slot oyunları. En son lansman, İsveçli tedarikçilerin daha fazla varlığıyla karakterize edilen tüm Avrupa yetki alanlarında dağıtılmak üzere Letonya pazarında önceden önizlenebilirdi.

Gaming Corps Operasyon Direktörü Alex Lorimer yorum yapardı: “Çeşitli bir oyun portföyü sunuyoruz ve oyuncuların oynamaktan keyif aldığını bildiğimiz bir şeye kendi yaklaşımımızı başlatmak, canlı bir kumarhanede yaşayabilecekleri aynı heyecanı ve eğlenceyi sağlamak bir ayrıcalık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla