Gaming Corps varlığını genişletmek için Estonya pazarına giriyor

Hızla büyüyen oyun geliştirme stüdyosu Gaming Corps, İsveçli geliştiricinin düzenlemelere tabi Avrupa pazarlarına genişlemesinde bir başka kilometre taşını işaretlemek için içeriğini Estonya pazarında piyasaya sürdü.

Çok yönlü içerik kitaplığı:


En son pazar girişi oyunların gövdesi Estonyalı oyuncuların Gaming Corps’un çok yönlü oyun içeriği kitaplığından faydalanmalarını sağlayacak çok çeşitli tür ve temalarda iddialı stüdyo tarafından geliştirildi. Bu nedenle Estonya lansmanı, stüdyonun en yeni sertifikalı oyunlarının benzersiz deneyimini getirecektir. Plinko, Aztek Bonus Plate, Öfkeli Zeus, VE penaltı şampiyonu, yanı sıra Gaming Corps portföyünden birinci sınıf değerli taşlar, Şanslı Jet 2 VE madeni para madencisi, Favori oyuncu salonu olma potansiyeli içeren bir salon. Başka bir kilometre taşını işaretlemek:Yukarıda belirtildiği gibi, en son genişletme sonuncuyu takip eder oyunların gövdesi pazarlarında önemli kilometre taşları CebelitarıkONLAR Hollanda, VE Yunanistan verilen faaliyet izinleri ile İsveççe Şimdi ivmeyi daha da genişletmek için kullanan tedarikçi Estonya ve Estonya oyun topluluğuna hızlı ve sorumlu hizmet sunun. Kural olarak, oyunların gövdesi oyun deneyimini ve oyuncuların yepyeni içerik sağlayıcıya olan güvenini artırmak için teklifini bu topluluğun gereksinimlerine göre uyarlayacaktır.
Yuvarlak portföy teklifi:

En son genişleme hakkında yorum yapmak, Gaming Corps’un CEO’su Juha Kauppinen, bildirildi dedi ki: “Çeşitli oyun grubumuzu Estonya pazarına sunabildiğim için gurur duyuyorum. Her türde sınırları zorlayan oyunlar üretmeye devam ederken bu, yolculuğumuzdaki bir sonraki büyük adımdır.

Kauppinen ekledi: “Müşterilerimizi yerelleştirilmiş oyuncu tercihleri ​​için en iyi içerikle destekleyerek, tüm aktif pazarlarımıza hitap eden kapsamlı bir oyun portföyü sunma hedefimize bağlı kalmaya devam ediyoruz. Büyümeye devam ederken bu hizmeti Estonya’da vermeyi dört gözle bekliyoruz.”

Sınırları Zorlamak:

Düzenlenmiş çeşitli pazarlara yapılan son genişleme, şirketin taahhüdünün kanıtıdır. Gaming Corps, adını oyun endüstrisinde inşa etti ve şimdi iGaming endüstrisinde büyümeye odaklandı. Saniye Avrupa oyunu, şirket, iGaming yazılım geliştirmeyi en seçici iGaming pazarlarının ve oyuncularının gereksinimlerini karşılayacak bir düzeye çıkarmak için sektördeki en iyi yeteneklerden bazılarını kendine çekmiştir. Satıcı, oyun deneyiminin ve oyun yetki alanlarının sınırlarını zorlamaya devam ederken, en son genişletme, Gaming Corps’tan gelen bir başka gönderi gibi geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla