Gaming Corps varlığını genişletmek için Estonya pazarına giriyor

Hızla büyüyen oyun geliştirme stüdyosu Gaming Corps, İsveçli geliştiricinin düzenlemelere tabi Avrupa pazarlarına genişlemesinde bir başka kilometre taşını işaretlemek için içeriğini Estonya pazarında piyasaya sürdü.

Çok yönlü içerik kitaplığı:


En son pazar girişi oyunların gövdesi Estonyalı oyuncuların Gaming Corps’un çok yönlü oyun içeriği kitaplığından faydalanmalarını sağlayacak çok çeşitli tür ve temalarda iddialı stüdyo tarafından geliştirildi. Bu nedenle Estonya lansmanı, stüdyonun en yeni sertifikalı oyunlarının benzersiz deneyimini getirecektir. Plinko, Aztek Bonus Plate, Öfkeli Zeus, VE penaltı şampiyonu, yanı sıra Gaming Corps portföyünden birinci sınıf değerli taşlar, Şanslı Jet 2 VE madeni para madencisi, Favori oyuncu salonu olma potansiyeli içeren bir salon. Başka bir kilometre taşını işaretlemek:Yukarıda belirtildiği gibi, en son genişletme sonuncuyu takip eder oyunların gövdesi pazarlarında önemli kilometre taşları CebelitarıkONLAR Hollanda, VE Yunanistan verilen faaliyet izinleri ile İsveççe Şimdi ivmeyi daha da genişletmek için kullanan tedarikçi Estonya ve Estonya oyun topluluğuna hızlı ve sorumlu hizmet sunun. Kural olarak, oyunların gövdesi oyun deneyimini ve oyuncuların yepyeni içerik sağlayıcıya olan güvenini artırmak için teklifini bu topluluğun gereksinimlerine göre uyarlayacaktır.
Yuvarlak portföy teklifi:

En son genişleme hakkında yorum yapmak, Gaming Corps’un CEO’su Juha Kauppinen, bildirildi dedi ki: “Çeşitli oyun grubumuzu Estonya pazarına sunabildiğim için gurur duyuyorum. Her türde sınırları zorlayan oyunlar üretmeye devam ederken bu, yolculuğumuzdaki bir sonraki büyük adımdır.

Kauppinen ekledi: “Müşterilerimizi yerelleştirilmiş oyuncu tercihleri ​​için en iyi içerikle destekleyerek, tüm aktif pazarlarımıza hitap eden kapsamlı bir oyun portföyü sunma hedefimize bağlı kalmaya devam ediyoruz. Büyümeye devam ederken bu hizmeti Estonya’da vermeyi dört gözle bekliyoruz.”

Sınırları Zorlamak:

Düzenlenmiş çeşitli pazarlara yapılan son genişleme, şirketin taahhüdünün kanıtıdır. Gaming Corps, adını oyun endüstrisinde inşa etti ve şimdi iGaming endüstrisinde büyümeye odaklandı. Saniye Avrupa oyunu, şirket, iGaming yazılım geliştirmeyi en seçici iGaming pazarlarının ve oyuncularının gereksinimlerini karşılayacak bir düzeye çıkarmak için sektördeki en iyi yeteneklerden bazılarını kendine çekmiştir. Satıcı, oyun deneyiminin ve oyun yetki alanlarının sınırlarını zorlamaya devam ederken, en son genişletme, Gaming Corps’tan gelen bir başka gönderi gibi geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla