GAMMOMAT, B2B lisansını İsveç düzenleyicisinden aldı

Bugün, 19 Temmuz, Almanya’nın Berlin merkezli lider bağımsız slot yazılım geliştiricisi GAMOMAT, dağıtım kolu aracılığıyla İsveç düzenleyici kurumu Spelinspektionen’den en son B2B lisansını aldı.

Yeni B2B lisansı:

İle bu lisansiçerideki oyuncular İsveç GAMOMAT tarafından sunulan harika oyunları oynamaya devam edebilirsiniz. GAMOMAT’ın en popüler çevrimiçi oyunlarından oluşan mükemmel bir koleksiyon, Avrupa’nın en iyi düzenlenmiş pazarlarından birinde dağıtım ortağı Bragg Gaming Group aracılığıyla oyuncuların erişimine açık olmaya devam ediyor. fantezi meyveRamses Kitabı, La Dolce Vita ve Crystall Ball.

Dinamik İsveç pazarı, GAMOMAT’ın stratejik büyüme hedeflerinde önemli bir rol oynadı ve oyunlara artık düzenleyici tarafından yeşil ışık yakıldığından, yani 1 Temmuz 2023’te yürürlüğe giren kurallara uygun oldukları anlamına geldiğinden, oynamaya devam edecek. Bu bağlamda, yeni lisans hakkında yorum yapan, GAMOMAT Distribution GmbH Genel Müdürü Andi Kaufmann şunları söyledi: “İsveç iGaming pazarı, Avrupa genelinde sağlam bir itibara sahiptir ve yeni B2B lisansımızı almış olmaktan gurur duyuyoruz. Düzenlenmiş pazarlar, büyüme planlarımızın merkezinde yer alıyor ve oyunlarımızı İsveçli oyunculara sunmaya devam edebildiğimiz için çok heyecanlıyız.”

İtibaren:

GAMOMAT bir Almanca Sektörde dünya çapında bir varlığı ve uzun deneyimi olan kumarhane yazılımı sağlayıcısı. Şirket, yüzlerce arasında gezinen toplam bir katalogla, slot üretimiyle yoğun bir şekilde ilgileniyor. Varlıkları sırasında, şirket birkaç yeniden markalaşma geçirdi.

Başlangıçta 2008’de kuruldular, başlangıçta yerel arazi pazarlarıyla ilgilendiler. Oradan, sonunda çevrimiçi kumarhane alanını da fethetmek için bir yolculuğa çıkmadan önce Avrupa’nın çoğunu kapsayacak şekilde genişlediler. En son yeniden markalaşma, çevrimiçi pazara daha da fazla odaklanılarak 2020’de gerçekleşti.

Şirket ayrıca adil ve sorumlu oyun oynamanın yanı sıra ekolojik sorunlar ve iklim değişikliği ile de ilgilenmektedir. Bu açıdan kesinlikle nadir bir manzara. Orijinal ana pazar alanı kara tabanlı kumarhane oyunları olan bir şirketin meyve oyunlarında usta olması muhtemelen büyük bir sürpriz değil. Oldukça geniş bir seçim bulacaksınız. Ancak, sundukları tek şey bu değil. Aslında şirket o zamandan beri çok yol kat etti ve oyun portföyünü çeşitlendirmek için çok çaba sarf etti.

Bobin kurulumuyla ilgili bile değil. İster 3×3 ister 5×5 veya başka bir şey olsun, önemli olan tema etrafında eğlenceyi yaratan grafiklerin kalitesi, ses efektleri ve benzeri diğer faktörlerdir. Ve GAMOMAT bunların hepsinde harika bir iş çıkarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla