GAMMOMAT, B2B lisansını İsveç düzenleyicisinden aldı

Bugün, 19 Temmuz, Almanya’nın Berlin merkezli lider bağımsız slot yazılım geliştiricisi GAMOMAT, dağıtım kolu aracılığıyla İsveç düzenleyici kurumu Spelinspektionen’den en son B2B lisansını aldı.

Yeni B2B lisansı:

İle bu lisansiçerideki oyuncular İsveç GAMOMAT tarafından sunulan harika oyunları oynamaya devam edebilirsiniz. GAMOMAT’ın en popüler çevrimiçi oyunlarından oluşan mükemmel bir koleksiyon, Avrupa’nın en iyi düzenlenmiş pazarlarından birinde dağıtım ortağı Bragg Gaming Group aracılığıyla oyuncuların erişimine açık olmaya devam ediyor. fantezi meyveRamses Kitabı, La Dolce Vita ve Crystall Ball.

Dinamik İsveç pazarı, GAMOMAT’ın stratejik büyüme hedeflerinde önemli bir rol oynadı ve oyunlara artık düzenleyici tarafından yeşil ışık yakıldığından, yani 1 Temmuz 2023’te yürürlüğe giren kurallara uygun oldukları anlamına geldiğinden, oynamaya devam edecek. Bu bağlamda, yeni lisans hakkında yorum yapan, GAMOMAT Distribution GmbH Genel Müdürü Andi Kaufmann şunları söyledi: “İsveç iGaming pazarı, Avrupa genelinde sağlam bir itibara sahiptir ve yeni B2B lisansımızı almış olmaktan gurur duyuyoruz. Düzenlenmiş pazarlar, büyüme planlarımızın merkezinde yer alıyor ve oyunlarımızı İsveçli oyunculara sunmaya devam edebildiğimiz için çok heyecanlıyız.”

İtibaren:

GAMOMAT bir Almanca Sektörde dünya çapında bir varlığı ve uzun deneyimi olan kumarhane yazılımı sağlayıcısı. Şirket, yüzlerce arasında gezinen toplam bir katalogla, slot üretimiyle yoğun bir şekilde ilgileniyor. Varlıkları sırasında, şirket birkaç yeniden markalaşma geçirdi.

Başlangıçta 2008’de kuruldular, başlangıçta yerel arazi pazarlarıyla ilgilendiler. Oradan, sonunda çevrimiçi kumarhane alanını da fethetmek için bir yolculuğa çıkmadan önce Avrupa’nın çoğunu kapsayacak şekilde genişlediler. En son yeniden markalaşma, çevrimiçi pazara daha da fazla odaklanılarak 2020’de gerçekleşti.

Şirket ayrıca adil ve sorumlu oyun oynamanın yanı sıra ekolojik sorunlar ve iklim değişikliği ile de ilgilenmektedir. Bu açıdan kesinlikle nadir bir manzara. Orijinal ana pazar alanı kara tabanlı kumarhane oyunları olan bir şirketin meyve oyunlarında usta olması muhtemelen büyük bir sürpriz değil. Oldukça geniş bir seçim bulacaksınız. Ancak, sundukları tek şey bu değil. Aslında şirket o zamandan beri çok yol kat etti ve oyun portföyünü çeşitlendirmek için çok çaba sarf etti.

Bobin kurulumuyla ilgili bile değil. İster 3×3 ister 5×5 veya başka bir şey olsun, önemli olan tema etrafında eğlenceyi yaratan grafiklerin kalitesi, ses efektleri ve benzeri diğer faktörlerdir. Ve GAMOMAT bunların hepsinde harika bir iş çıkarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla