Genting Malasyia, IR’leri yeniden eğitmek için 112 milyon dolarlık banknot topladı

8 Mayıs’ta, dünyanın önde gelen eğlence ve konaklama şirketlerinden biri ve Malezya’nın Resorts World Genting’deki kumarhane tekelinin sahibi olan Genting Malasyia Bhd, yükselen Genting Highlands’dekileri de içeren BT’lerini yenilemek ve geliştirmek için yaklaşık 112,6 milyon ABD Dolarına eşdeğer üç dilim halinde 500 milyon MYR.

Orta vadeli menkul kıymetler yoluyla kaynak yaratma:

“Fonlar, yıllık %5,07 oranında beş yıl süreyle tutulacak olan 250 milyon RM’lik ilk dilim ile orta vadeli senetlerle toplanacak.” şirketin Cuma günü Bursa Malezya’da yaptığı bir dosyalamada yaptığı açıklamaya göre.

İkinci dilim %5,35 faiz oranıyla yedi yıl için 150 milyon MYR ve %5,52 faizle 10 yıl için üçüncü dilim 100 milyon MYR’den oluşmaktadır.

Ayrıca senetler, Genting Malaysia’nın tamamına sahip olduğu bir birim olan Genting Malaysia Capital Bhd tarafından resmi olarak düzenlenir ve bu birim tarafından koşulsuz olarak garanti edilir.

bu üçüncü kez “Banknotlar, grubun 5,0 milyar MYR nominal değerli orta vadeli banknot programı kapsamında çıkarıldı.”

Ayrıca, konunun lider yöneticileri Am Investment Bank Bhd ve Hong Leong Investment Bank Bhd’dir.

Sermaye Artırma Çalışmaları:

Bir kumarhaneye yapılan bu yatırımın yanı sıra Tatil Dünyası Gentingşirket ayrıca kumarhaneler işletiyor BİZ bağlı kuruluşlar aracılığıyla ve Bahamalar, Birleşik Krallık ve Mısır.

Ayrıca, Genting Malaysia geçen hafta bunu söyledi “Miami, Florida, ABD’deki birkaç arazi parselinin satışından elde edilen gelirin 1,0 milyar ABD Doları, gelecekteki yatırımları ortaya çıktıkça finanse etmek için kullanılacaktır.”

Ocak ayında, New York Eyaleti Kumar Komisyonu, eyalet dışı üç oyun lisansı için Başvuru Talebi (RFA) sürecini resmi olarak sundu. New York ve şirket lisans için en nitelikli şirket seçildi.

İtibaren:

1980 yılında kurulan ve resmi olarak faaliyete geçen Genting Malaysia Berhad’ın merkezi Malezya’dadır. Resorts World Bhd’nin devralmasıyla sonuçlanan bir yenileme geçirdi. Genting Grubu şerefiye ve diğer büyük varlıklar dahil olmak üzere tüm oyun, otel ve tatil köyü operasyonları.

Artık First World Hotel & Resort Sdn Bhd’nin sahibi olduğu First World Hotel ve First World Plaza dışında Genting Highlands’deki her şeyi yönetiyor.

Tesis, toplam yedi farklı otelde 10.500 odadan, oyunlar, tema parkları ve eğlence mekanları, restoranlar ve perakende satış mağazaları ve kurumsal konferanslar için uluslararası eğlence ve eğlence dahil olmak üzere çok çeşitli eğlence ve eğlence tesislerinden oluşmaktadır.

Resorts World Genting Resorts World Genting, Pahang ve Selangor eyaletlerinin sınırındaki Titiwangsa Dağları’nın içinde yer almaktadır. Malezya Genting Highlands olarak bilinen bir bölgede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla