GGPoker, ikinci GGMasters Overlay Edition poker turnuvasını sunar

GG Poker, Man Adası dayalı popüler lider tedarikçisi poker oyunları bugün dünyanın her yerinde detayları ortaya çıkarmak 19 Şubat’ta başlayacak olan GGMasters Overlay Edition poker turnuvasının ikinci tekrarı.

Turnuva açıklaması:

Turnuvaya katılan oyuncular için giriş ücreti 150$’dır ancak garantili ödüllerde muhteşem ödül havuzu 10.000.000$’dır, bu da 2022 için önceki 5.000.000$’lık ödülün iki katıdır.

Ancak önceki turnuvalardan önemli bir fark var; çünkü bir sonraki turnuvada minimum 1 Milyon $ Garantili Yer Paylaşımı ödül havuzunun bir parçası olacak.

GGMasters Overlay Edition’ın resmi lansmanı, yukarıda bahsedildiği gibi 19 Şubat Pazar günü yapılacak. Ek olarak, 27 Şubat Pazartesi günü bir Overlay Edition tekrarı yapılacak.

Uydulara gelince, bu Overlay Edition’da çok sayıda uydu var ve her gün 2 $’a kadar düşen çok ucuz biletlerle yapılacak ve oyunculara turnuvada bir yer kapmak ve büyük ödüller için rekabet etmek için şanslarını deneme şansı verecek.

Turnuva hakkında yorum yapan GGPoker Global Elçisi Daniel Negreanu şunları söyledi: “Geçen yıl çok değerli olacağına söz verdim, ancak bu yıl 2022’yi mahvediyor: Garantiyi ikiye katlayarak 10 milyon dolara çıkarıyoruz!

“Bunun gözden kaçacağından o kadar eminim ki, eğer yanılıyorsam ve ödül havuzu 9.000.000$’ı aşarsa, son bindirmeyi 1.000.000$’a çıkarmak için kendi paramı kullanacağım. Doğru: DNegs, 1 milyon dolarlık bir yer paylaşımını garanti ediyor!

GGPoker CEO’su Sarne Lightman şunları ekledi: “GGPoker, balayı görevlerinden günlük liderlik tablolarına kadar her ay oyuncularımıza şimdiden 10 milyon dolar kazandırıyor.

“Bu 1.000.000 $ garantili kaplamayı gördüğüme çok sevindim ve bu, her poker oyuncusunun GGPoker’da oynaması için bir başka neden. Yalnızca 150$ katılım ücretiyle, bu yılki 10 milyon$’lık GGMasters Overlay Edition kesinlikle kaçırılmaz.

Hoş geldin bonusu:

Yeni GGPoker oyuncuları, bir hesap açtıklarında poker odasında hoşgeldin bonusu talep etme fırsatına sahiptir.

Ama hepsi bu kadar değil; ayrıca Yeni Gelenler için Balayı promosyonu ile daha fazla ödül kazanabilir ve GGPoker’ın sürekli nakit ödüller sunan Balık Büfesi sadakat programına katılabilirler!

İle ilgili:

GGPoker 2017’de kuruldu ve resmi olarak piyasaya sürüldü.

Sağlayıcı, özellikle en ünlü poker oyuncularından biri olan Daniel Negreanu’nun marka elçisi olduğu 2019’dan beri büyüme kaydetti.

GGPoker, ödemeleri sentten beş rakama kadar değişen birçok nakit oyun ve farklı türde turnuvalar sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla