GGPoker, WSOP çevrimiçi poker turnuvası serisini sunar

7 Ağustos’ta Man Adası’nın dünyaca ünlü poker oyunlarının önde gelen sağlayıcısı GGPoker, 33 gıpta ile bakılan altın bileziğe sahip ünlü bir çevrimiçi poker turnuvası serisi olan WSOP Online’ın yaklaşımını açıklamaktan heyecan duyuyor. para. Ayrıca turnuvalar GGPoker’da yapılacak ve 20 Ağustos 2023’ten 2 Ekim 2023’teki resmi kapanışa kadar sürecek ve GGpoker’in uzun süredir ortağı olan World Series of Poker (WSOP) ile işbirliği içinde düzenlenecek. .

Dünyanın her yerinden oyunculara benzersiz bir poker deneyimi sunmak:

Yaklaşan WSOP çevrimiçi GGPoker’in dünyanın her yerinden oyunculara benzersiz bir poker deneyimi sağlamaya olan bağlılığını gösteriyor ve şiddetli rekabet, olağanüstü beceri ve WSOP Online galibi olmanın nihai onurunun damgasını vurduğu zorlu ama ödüllendirici bir yolculuk sunuyor.

ONLAR en çok beklenen olaylar dizi şunlardır:

  • #28 WSOP Çevrimiçi Ana Etkinliği [Final Day] – 5.000$ giriş – 25 milyon $ GTD – 25 Eylül Pazartesi

  • #33 GGMillion$ Süper Yüksek Kumar [Final Day] – 10.300$ giriş – 10 milyon $ GTD – 2 Ekim Pazartesi

  • #2 Poker Açıcının 300 Dolarlık Gladyatörleri [Final Day] – 300 $ giriş – 2,5 milyon $ GTD – 21 Ağustos Pazartesi

  • #7 210 Dolarlık Gizemli Milyonlarca 1 Milyon Dolarlık En Büyük Ödül [Day 2] – 210 $ buy-in – 10 milyon $ GTD – 28 Ağustos Pazartesi

  • #12 500 Dolarlık Mini Ana Etkinlik NLH – 500 Dolar katılım hakkı – 2,5 Milyon Dolar GTD – 4 Eylül Pazartesi

  • #17 Cennette 1.500 Dolarlık Milyoner Yapıcı [Final 100] – 1.500 $ buy-in – 5 milyon $ GTD – 11 Eylül Pazartesi

Ayrıca, her oyuncu birinden sorumlu olacaktır. 4 kıtaAsya Pasifik, Akdeniz, Avrupa ve Amerika ve poker tutkunları arasındaki tutkulu rekabetler ve çiçek açan dostluklar, dizi boyunca lokasyondan bağımsız olarak ön plana çıkacak.

Birçok WSOP çevrimiçi etkinliğine erişmenin bir yolu olarak uydu turnuvaları:

Bu serilere katılmak için oyuncuların rekabet etmesi ve kazanması gerekir. uydu turnuvaları, birden çok WSOP Çevrimiçi etkinliğine biletiniz oldukları için. Bununla birlikte, bahsedilen dizi aynı zamanda birçoğunu da içermektedir. yan olaylar.

Ayrıca, deneyimi ne olursa olsun herhangi bir poker oyuncusu, Katılabilirler ve bildiklerini göster. Ama hepsi bu kadar değil; çünkü GGPoker, hevesli poker hayranlarını unutmadı ve bu yüzden onlara her şeyi sadece baştan takip etme şansı verdi. GGPoker.TV.

Kıta Freeroll Turnuvaları:

Ayrıca, poker oyunu sağlayıcısı bununla övünecek 2 milyon dolar İçinde Kıta Freeroll Turnuvaları. Her biri 33 Freerollher bilezik olayı için bir tane, en fazla 100.000 $ İçinde WSOP Cennet Paketleri VE $ ödüllerde. Ek olarak, bu bireysel freeroll’lara katılım, ilgili çevrimiçi bilezik etkinliğine katılmış olan ve nihai bilezik kazananıyla aynı kıtada bulunan oyunculara açık olacaktır. Bunun bir örneği: “Asya-Pasifik bölgesinden bir oyuncu WSOP Online Bileklik Etkinliği No. Ek olarak, aynı kıtadan seçilen oyunculara davetiyeler uzatılabilir.”

Ancak, freeroll’lara ek olarak, oyuncular aynı zamanda Kıta sıralamasıkazanan ilk 4 oyuncu ile 35.000$’lık WSOP Cennet paketi.

Yaklaşan turnuva için heyecanını kontrol edemeyen, Daniele Negreanu, GGPoker Global Elçisiyorum yaptı: “WSOP ile çığır açan ortaklığımızı devam ettirecek ve WSOP Online’ın heyecan verici bir yılını daha duyuracak olan GGPoker için heyecanlıyım. Bu seri, sadece efsanevi bir WSOP altın bileziği için rekabet etme fırsatı olmadığı, aynı zamanda becerilerini sergilemek için farklı bölgelerden oyuncuları bir araya getirdiği için, dünyanın her yerinden poker oyuncularını bir kez daha büyüleyecek. Bu, poker topluluğunun bir araya gelmesi, en prestijli turnuvalarda yer alması için eşsiz bir fırsattır. yarasa çevrimiçi seri ve gerçekten unutulmaz bir poker deneyimi yaratın!

Hoş geldin bonusu:

Yeni GGPoker oyuncuları, hoş geldin bonusu bir hesap açtıklarında poker odasında. Ama hepsi bu kadar değil; ile daha fazla ödül kazanabilecekleri için Balayı yeni gelen promosyonu ve katılabilir GGPoker’ın Balık Büfesi Sadakat Programı sürekli nakit ödüller sunuyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla