GGPoker, WSOP çevrimiçi poker turnuvası serisini sunar

7 Ağustos’ta Man Adası’nın dünyaca ünlü poker oyunlarının önde gelen sağlayıcısı GGPoker, 33 gıpta ile bakılan altın bileziğe sahip ünlü bir çevrimiçi poker turnuvası serisi olan WSOP Online’ın yaklaşımını açıklamaktan heyecan duyuyor. para. Ayrıca turnuvalar GGPoker’da yapılacak ve 20 Ağustos 2023’ten 2 Ekim 2023’teki resmi kapanışa kadar sürecek ve GGpoker’in uzun süredir ortağı olan World Series of Poker (WSOP) ile işbirliği içinde düzenlenecek. .

Dünyanın her yerinden oyunculara benzersiz bir poker deneyimi sunmak:

Yaklaşan WSOP çevrimiçi GGPoker’in dünyanın her yerinden oyunculara benzersiz bir poker deneyimi sağlamaya olan bağlılığını gösteriyor ve şiddetli rekabet, olağanüstü beceri ve WSOP Online galibi olmanın nihai onurunun damgasını vurduğu zorlu ama ödüllendirici bir yolculuk sunuyor.

ONLAR en çok beklenen olaylar dizi şunlardır:

  • #28 WSOP Çevrimiçi Ana Etkinliği [Final Day] – 5.000$ giriş – 25 milyon $ GTD – 25 Eylül Pazartesi

  • #33 GGMillion$ Süper Yüksek Kumar [Final Day] – 10.300$ giriş – 10 milyon $ GTD – 2 Ekim Pazartesi

  • #2 Poker Açıcının 300 Dolarlık Gladyatörleri [Final Day] – 300 $ giriş – 2,5 milyon $ GTD – 21 Ağustos Pazartesi

  • #7 210 Dolarlık Gizemli Milyonlarca 1 Milyon Dolarlık En Büyük Ödül [Day 2] – 210 $ buy-in – 10 milyon $ GTD – 28 Ağustos Pazartesi

  • #12 500 Dolarlık Mini Ana Etkinlik NLH – 500 Dolar katılım hakkı – 2,5 Milyon Dolar GTD – 4 Eylül Pazartesi

  • #17 Cennette 1.500 Dolarlık Milyoner Yapıcı [Final 100] – 1.500 $ buy-in – 5 milyon $ GTD – 11 Eylül Pazartesi

Ayrıca, her oyuncu birinden sorumlu olacaktır. 4 kıtaAsya Pasifik, Akdeniz, Avrupa ve Amerika ve poker tutkunları arasındaki tutkulu rekabetler ve çiçek açan dostluklar, dizi boyunca lokasyondan bağımsız olarak ön plana çıkacak.

Birçok WSOP çevrimiçi etkinliğine erişmenin bir yolu olarak uydu turnuvaları:

Bu serilere katılmak için oyuncuların rekabet etmesi ve kazanması gerekir. uydu turnuvaları, birden çok WSOP Çevrimiçi etkinliğine biletiniz oldukları için. Bununla birlikte, bahsedilen dizi aynı zamanda birçoğunu da içermektedir. yan olaylar.

Ayrıca, deneyimi ne olursa olsun herhangi bir poker oyuncusu, Katılabilirler ve bildiklerini göster. Ama hepsi bu kadar değil; çünkü GGPoker, hevesli poker hayranlarını unutmadı ve bu yüzden onlara her şeyi sadece baştan takip etme şansı verdi. GGPoker.TV.

Kıta Freeroll Turnuvaları:

Ayrıca, poker oyunu sağlayıcısı bununla övünecek 2 milyon dolar İçinde Kıta Freeroll Turnuvaları. Her biri 33 Freerollher bilezik olayı için bir tane, en fazla 100.000 $ İçinde WSOP Cennet Paketleri VE $ ödüllerde. Ek olarak, bu bireysel freeroll’lara katılım, ilgili çevrimiçi bilezik etkinliğine katılmış olan ve nihai bilezik kazananıyla aynı kıtada bulunan oyunculara açık olacaktır. Bunun bir örneği: “Asya-Pasifik bölgesinden bir oyuncu WSOP Online Bileklik Etkinliği No. Ek olarak, aynı kıtadan seçilen oyunculara davetiyeler uzatılabilir.”

Ancak, freeroll’lara ek olarak, oyuncular aynı zamanda Kıta sıralamasıkazanan ilk 4 oyuncu ile 35.000$’lık WSOP Cennet paketi.

Yaklaşan turnuva için heyecanını kontrol edemeyen, Daniele Negreanu, GGPoker Global Elçisiyorum yaptı: “WSOP ile çığır açan ortaklığımızı devam ettirecek ve WSOP Online’ın heyecan verici bir yılını daha duyuracak olan GGPoker için heyecanlıyım. Bu seri, sadece efsanevi bir WSOP altın bileziği için rekabet etme fırsatı olmadığı, aynı zamanda becerilerini sergilemek için farklı bölgelerden oyuncuları bir araya getirdiği için, dünyanın her yerinden poker oyuncularını bir kez daha büyüleyecek. Bu, poker topluluğunun bir araya gelmesi, en prestijli turnuvalarda yer alması için eşsiz bir fırsattır. yarasa çevrimiçi seri ve gerçekten unutulmaz bir poker deneyimi yaratın!

Hoş geldin bonusu:

Yeni GGPoker oyuncuları, hoş geldin bonusu bir hesap açtıklarında poker odasında. Ama hepsi bu kadar değil; ile daha fazla ödül kazanabilecekleri için Balayı yeni gelen promosyonu ve katılabilir GGPoker’ın Balık Büfesi Sadakat Programı sürekli nakit ödüller sunuyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Malta’nın Red Tiger’ı Şeker Canavarı slotunun çıkışını sunuyor

Kızıl KaplanMalta merkezli, uluslararası tanınmış HTML5 casino oyunları geliştiricisi, oyuncuların şeker seven bir şeker canavarıyla tanıştığı ve maceralarında ona katıldığı şeker temalı bir slot olan Sugar Monster’ı resmi olarak başlattı. Olağanüstü görsel: Adına yakışır şekilde ana teması yuva yukarıda bahsedilen şeker canavarıdır. Makaraların arka planında oyuncular, şeker canavarlarının aktif olarak tatlı şeker aradığı yere dağılmış […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Tabcorp anlaşmanın ardından 83 milyon A$ aldı

Avustralya’nın en büyük kumar şirketi Tabcorp Holding Limited, yıllar içinde şirket tarafından alınan birçok lisans ve iznin gelir vergisi muamelesine ilişkin sorunlardan dolayı Avustralya Vergi Dairesi ile yaşadığı anlaşmazlığı çözdü. Avantajlı çözüm: İşlem bittiğinde, Tabcorp kendisinden talep edilen ihtilaflı tutarın tamamını ödemesi gerekiyordu vergi ve faizde Komiser’e. Şirket de anlaşmadan yararlandı Avustralya Vergi Dairesi ödemek […]

Daha fazla