Greentube, Pennsylvania için oyun lisansını aldı

Yeşil tüp uluslararası oyun devinin yazılım geliştirme sektörüdür NOVOMATİK ama aynı zamanda ebeveyni 14 şube Avrupa ve Kuzey Amerika boyunca. Onun Etkileşimli oyunların lisanslı üreticisi İçinde Pensilvanya Greentube içeriğini, geçen ay oluşturduğu Keystone durumundaki operatörler ve ortaklar için kullanılabilir hale getirecek iGaming’in üçüncü en büyük geliri İçinde BİZ.

En son ABD genişlemesi 2022’de düzenlenmiş pazara girişi takip eder ConnecticutNew Jersey ve Michigan. ONLAR Pensilvanya pazarına giriş Ocak 2023’te duyurulmuştu ve bu gönderi şimdi kontrol edildi. Keystone’un durum genişletmesi, programa ve kapsama alanına göre uygulanan geliştirici stratejisine tanıklık eder. sürekli genişleme yakında çoğu ABD yargı bölgesini kapsayacak.

Heyecan verici oyun malzemeleri:

Kesinlikle sorgulamamalı kalite Greentube tarafından yeni genişletme için seçilen ürün portföyünün tamamı. Şirket, oyuncunun favori mücevherleri sevdiğini onayladı. Elmas Nakit™ VE Thunder Cash™ seri zaten yeniden piyasaya sürülmek üzere belirlenmiş ve talep görenler de dahil olmak üzere yepyeni başlıklar eşlik ediyor Para yapıcı yuva. Heyecan verici yeni pazarın çevrimiçi oyun alanında piyasaya sürülecek olan kitaplığa bakıldığında, yerel oyuncular topluluğu artık benzersiz bir oyun deneyimi yaşama fırsatına sahip olacak.

Bir diğer önemli kilometre taşı:

Pensilvanya Amerika Birleşik Devletleri’nin dördüncü eyaletidir. onaylamak için Ocak 2022’den beri Greentube’a oyun lisansı ve şirketin Ocak 2023’te açıklanan genişleme planlarını takip ediyor. DelawareMassachusetts, Nevada ve Batı Virjinya geliştirici aynı genişleme hızını sürdürürse yakında beklenebilir.

Satıcının genişleme stratejisine olan titiz ve tutarlı bağlılığına dayanarak, bu beklenebilir gibi görünüyor. Lisansları güvence altına almak için Greentube tüm ABD yetki alanları için hala 2023’te. Genişletme stratejisinin itici gücü, sağlayıcının sürekli olarak sürdürülen içerik geliştirme yetenekleriyle destekleniyor. yüksek seviyeler. Aslında, Greentube ile bir ortak girişim kurdu. Flamingokatz stüdyosu ve ABD geliştirme stüdyosunu satın aldı Yaratıcı Hediye içeriği müşteri tercihlerine göre uyarlamak ve güncellemek.

Michael BauerGreentube CFO/CGO’su şunları söyledi: “Pazar lideri içeriğimizi Pensilvanya’da sunmak için bir lisans almak, Kuzey Amerika’daki varlığını genişletmeye devam eden Greentube için bir başka önemli kilometre taşıdır. Oyunculara benzersiz eğlence içeriği markamızla hizmet vermek için eyalet içindeki operatörlerle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Inspired, iki heyecan verici slot sürümüyle kullanıma sunuldu

Inspired Entertainment, Inc., hayranlarına yalnızca bir değil iki heyecan verici yeni slot oyunu sunmaya karar verdi: Külçe altın altın koleksiyoncusu VE Büyük kumbara. Külçe Barları Altın Koleksiyoncusunda büyük kazançlar elde edin: İlk oyun, Külçe altın altın koleksiyoncusugetiriyor Onlar. Aslında çok fazla. Bu altın oyun öne yerleştirildi 5×3 makaralar on ödeme hattı ile ve yol açabilir […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

GIG, geçici grup CEO’su rolü için dahili terfiyi tamamladı

Richard Brown’ın Gaming Innovation Group (GIG) CEO’su görevinden ayrılacağının açıklanmasının ardından, şirketin Yönetim Kurulu, 22 Eylül’den itibaren geçici grup CEO’su görevini Jonas Warrer’ın devralmasına karar verdi. PR Haber Teli. Belirli bir süre için CEO: Şu anda, Jonas Warr Şirketin medya bölümünün CEO’su olarak görev yapıyor ve teklif edilene kadar ikili bir rolde görev yapacak ayırma […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Krolicki, MGM ve Caesars’tan siber saldırının ayrıntılarını istedi

MGM International ve Caesars Entertainment Inc.’e yönelik son siber saldırıların ve etkilenen şirketler tarafından sağlanan birkaç ayrıntının ardından Nevada Kumar Komiseri Brian Krolicki’nin, iki oyun hizmeti sağlayıcısının karşılaştığı hack’ler ve üst düzey eğlence hakkında ayrıntılı bilgi istediği bildirildi. Ortaya çıkan sorular: Talep bundan sonra gelir spekülasyonlar ağustos ayının sonundaki siber saldırının sona ermesiyle Sezar ödeme […]

Daha fazla