Groove, markayı yeni teknolojiler ve GrooveStudio ile yeniden tanıtıyor

12 Haziran’da ritim oyunumerkezi Curacao’da bulunan dünyanın en hızlı büyüyen içerik toplayıcısı, ilan edildi kurumsal logosunu, renk şemasını ve web sitesini yeni web alan adı www.groovetech.com ile güncelleyen ve yeni operatör araçları oluşturan. Ek olarak, Groove Tech yeni oyun stüdyosu GrooveStudio’yu ve anahtar teslimi GrooveOn’u ve yeniden markalaşmayı tanıttı.

Operatörlere yardımcı olacak yeni araçlar:

Bu yeni güncellemeler ve kullanımı kolay araçlar, operatörlerin başarılarını daha fazla belirlemelerine yardımcı olmak için şirket tarafından geliştirildi ve operatörlerin oyunculara istedikleri içeriği sunabilmeleri için operatörlere oyuncu eğilimleri ve içeriği hakkında değerli bilgiler sağlayan akıllı veri özelliklerini içeriyor. Ayrıca, akıllı veri özellikli bir arka ofis aracılığıyla, operatörler artık birçok girişimin sonuçlarıyla ilgili verileri tek bir ekranda daha verimli bir şekilde toplama fırsatına sahipken, şu anda yeni bir AI lobisi oluşturuluyor ve daha sonra başlatılması bekleniyor. bu yıl. Ayrıca, aracın kullanımı nispeten kolaydır ve yeni içerik bulmak için pek çok fırsat vardır.

Buna ek olarak, şirketin arka ofisi, kumarhane markaları için piyasa davranışını etkilemek ve sürdürülebilir oyun süresine dönüştürdükleri kumarhane markaları çevresinde heyecan uyandırmak için hızla uygulanabilen turnuvalar ve bedava çevirmeler gibi diğer önemli farklılaştırıcı unsurlara kesintisiz erişime sahiptir. kar akışları.

Marka platformunun yeniden düzenlenmesi:

Groove Tech ayrıca marka platformunu yeniden düzenleyerek GroovePlay toplaması ve yeni GrooveOn anahtar teslimi hizmetiyle Groove’u tam ticari markası haline getirdi. Bununla birlikte, bu yeni amiral gemisi marka, esasen şirketin şu anda sunduğu yeni nesil teknoloji ve hizmetleri sergilemek için yenilenmiş bir renk paletine sahiptir. Şirketin ekibi, hizmetlerinin vizyonunu ve misyonunu iyileştirmeye çalışmaktan vazgeçmedi ve her biri için en iyi oyunları belirleyebilen veri odaklı yapay zeka uygulaması aracılığıyla kumarhane yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan kullanımı kolay bir teknolojiyi piyasaya sürmek için çalışıyor. pazar ve bireysel kumarhane markaları.

Güncellenen teknoloji yığını, marka gençleştirmenin önemli bir parçasıdır ve GreenFeather, Topia ve Super Sonic gibi operatörler şimdiden kumarhanelerini güncellenmiş platforma taşımaya başladılar.

Groove Stüdyosu:

Geçtiğimiz yedi yılda Groove, 100’den fazla içerik ortağıyla ittifaklar kurdu ve bu ortaklıklar, şirketin önemli bir kumarhane marka grubunu destekleyen güvenilir ve rekabetçi bir platform olduğunu kanıtlamasına yardımcı oldu. Ayrıca Groove, zaman içinde kendini kanıtlamış klasiklerden modern oyunlara ve tombalaya kadar her ay 100’den fazla yeni oyun ekleyerek oyun kitaplığını genişletmeye devam ediyor. spor bahislerikumarhane oyunları ve piyango sağlayıcılarıyla uyumlu içerik.

Groove markasının arkasındaki en son kurumsal stratejinin bir parçası olan şirket, 32 kişilik bir portföye sahip kendi özel oyun stüdyosu GrooveStudio’yu tanıttı. yuvalaryapım aşamasında olan 10 yeni oyunla tahta ve çarpışma oyunları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Inspired, iki heyecan verici slot sürümüyle kullanıma sunuldu

Inspired Entertainment, Inc., hayranlarına yalnızca bir değil iki heyecan verici yeni slot oyunu sunmaya karar verdi: Külçe altın altın koleksiyoncusu VE Büyük kumbara. Külçe Barları Altın Koleksiyoncusunda büyük kazançlar elde edin: İlk oyun, Külçe altın altın koleksiyoncusugetiriyor Onlar. Aslında çok fazla. Bu altın oyun öne yerleştirildi 5×3 makaralar on ödeme hattı ile ve yol açabilir […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

GIG, geçici grup CEO’su rolü için dahili terfiyi tamamladı

Richard Brown’ın Gaming Innovation Group (GIG) CEO’su görevinden ayrılacağının açıklanmasının ardından, şirketin Yönetim Kurulu, 22 Eylül’den itibaren geçici grup CEO’su görevini Jonas Warrer’ın devralmasına karar verdi. PR Haber Teli. Belirli bir süre için CEO: Şu anda, Jonas Warr Şirketin medya bölümünün CEO’su olarak görev yapıyor ve teklif edilene kadar ikili bir rolde görev yapacak ayırma […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Krolicki, MGM ve Caesars’tan siber saldırının ayrıntılarını istedi

MGM International ve Caesars Entertainment Inc.’e yönelik son siber saldırıların ve etkilenen şirketler tarafından sağlanan birkaç ayrıntının ardından Nevada Kumar Komiseri Brian Krolicki’nin, iki oyun hizmeti sağlayıcısının karşılaştığı hack’ler ve üst düzey eğlence hakkında ayrıntılı bilgi istediği bildirildi. Ortaya çıkan sorular: Talep bundan sonra gelir spekülasyonlar ağustos ayının sonundaki siber saldırının sona ermesiyle Sezar ödeme […]

Daha fazla