Henrik Tjärnström, Kindred Group’un CEO’luğundan istifa etti

Dünyanın önde gelen çevrimiçi kumar operatörlerinden biri olan Kindred Group, ilan edildi CEO’su Henrik Tjärnström’ün istifasını derhal geçerli olmak üzere Yönetim Kurulu’na sunduğu bugün. Şirketin web sayfasına göre Kurul, Nils Andén’i derhal geçerli olmak üzere geçici CEO olarak atamaya başladı.

Şirketin potansiyeline güvenen:

Nils Andén’in şunları söylediği bildirildi: “Kindred’ın hedeflerine ulaşmak için yönetim kurulumuz, üst yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımızla yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyorum. Kindred’da 2006 ile 2016 yılları arasında Unibet markası için Poker Başkanı, Yerleşik Pazarlar Başkanı ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan olarak görev yaptıktan sonra 2020’de Kindred’a Baş Ticaret Sorumlusu olarak yeniden katıldım. Organizasyonumuza ve bu şirketi bu kadar başarılı kılan iş modellerine yürekten inanıyorum ve Kindred’ın potansiyeline her zamankinden daha fazla güveniyorum”.

Eski CEO Henrik Tjärnström kısaca şu yorumu yaptı: “Yönetim Kurulu’nun Nils Andén’i geçici CEO olarak seçmesinden ve sorunsuz bir devir tesliminden çok memnunum. “

Değerli katkılar ve kilometre taşları:

Kindred yönetim kurulu başkanı Evert Carlsson’un teslimatla ilgili olarak şunları söylediği bildirildi: “Henrik, Kindred’ın önemli dönüm noktalarından birçoğunun başında yer aldı ve hiç şüphesiz hem şirketin tarihine hem de sektöre damgasını vurdu. Bu nedenle, Yönetim Kurulu ve tüm hissedarlar adına, Şirketi yönettiği yıllar boyunca Kindred’ın başarısına olan paha biçilmez katkılarından dolayı Henrik’e teşekkür ediyor ve gelecekteki çabalarında başarılar diliyorum.”

Carlsson ekledi: “Yönetim Kurulu, Nils Andén’i geçici CEO olarak atamaktan aynı derecede memnun ve heyecanlı. Kindred yönetici yönetim ekibinde Henrik ile çalışmış olan Nils, doğal olarak Kindred’ın operasyonları hakkında çok bilgilidir. Yönetim Kurulu, Nils’in Kindred için bu önemli zamanlarda bu rolü üstlenmek için ideal olduğuna inanıyor.”

Yeni patron:

Nils Aden şirketin geneline yayılmış operasyonlarını yönetecek Avrupa, BİZ VE Avustralya ve ötesinde hizmet 30 milyon müşteri. Andén’de çalıştı afin grubu 2006-2016 yılları arasında çeşitli görevlerde bulundu. UnibetDövizAdil, VE grubu eğlendirO döndü afin grubu 2020’de İskandinavya, Doğu ve Güney Avrupa ve Kuzey Amerika Ticaretten Sorumlu Başkan pozisyonunun sorumluluğunu yeniden üstlenecek.

Andén’in şirketteki bilgisi ve uzun yıllara dayanan deneyimi, onu hem kendi operasyonlarının hem de prestijli marka için çalışan 2.500 kişinin lideri yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla