Henrik Tjärnström, Kindred Group’un CEO’luğundan istifa etti

Dünyanın önde gelen çevrimiçi kumar operatörlerinden biri olan Kindred Group, ilan edildi CEO’su Henrik Tjärnström’ün istifasını derhal geçerli olmak üzere Yönetim Kurulu’na sunduğu bugün. Şirketin web sayfasına göre Kurul, Nils Andén’i derhal geçerli olmak üzere geçici CEO olarak atamaya başladı.

Şirketin potansiyeline güvenen:

Nils Andén’in şunları söylediği bildirildi: “Kindred’ın hedeflerine ulaşmak için yönetim kurulumuz, üst yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımızla yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyorum. Kindred’da 2006 ile 2016 yılları arasında Unibet markası için Poker Başkanı, Yerleşik Pazarlar Başkanı ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan olarak görev yaptıktan sonra 2020’de Kindred’a Baş Ticaret Sorumlusu olarak yeniden katıldım. Organizasyonumuza ve bu şirketi bu kadar başarılı kılan iş modellerine yürekten inanıyorum ve Kindred’ın potansiyeline her zamankinden daha fazla güveniyorum”.

Eski CEO Henrik Tjärnström kısaca şu yorumu yaptı: “Yönetim Kurulu’nun Nils Andén’i geçici CEO olarak seçmesinden ve sorunsuz bir devir tesliminden çok memnunum. “

Değerli katkılar ve kilometre taşları:

Kindred yönetim kurulu başkanı Evert Carlsson’un teslimatla ilgili olarak şunları söylediği bildirildi: “Henrik, Kindred’ın önemli dönüm noktalarından birçoğunun başında yer aldı ve hiç şüphesiz hem şirketin tarihine hem de sektöre damgasını vurdu. Bu nedenle, Yönetim Kurulu ve tüm hissedarlar adına, Şirketi yönettiği yıllar boyunca Kindred’ın başarısına olan paha biçilmez katkılarından dolayı Henrik’e teşekkür ediyor ve gelecekteki çabalarında başarılar diliyorum.”

Carlsson ekledi: “Yönetim Kurulu, Nils Andén’i geçici CEO olarak atamaktan aynı derecede memnun ve heyecanlı. Kindred yönetici yönetim ekibinde Henrik ile çalışmış olan Nils, doğal olarak Kindred’ın operasyonları hakkında çok bilgilidir. Yönetim Kurulu, Nils’in Kindred için bu önemli zamanlarda bu rolü üstlenmek için ideal olduğuna inanıyor.”

Yeni patron:

Nils Aden şirketin geneline yayılmış operasyonlarını yönetecek Avrupa, BİZ VE Avustralya ve ötesinde hizmet 30 milyon müşteri. Andén’de çalıştı afin grubu 2006-2016 yılları arasında çeşitli görevlerde bulundu. UnibetDövizAdil, VE grubu eğlendirO döndü afin grubu 2020’de İskandinavya, Doğu ve Güney Avrupa ve Kuzey Amerika Ticaretten Sorumlu Başkan pozisyonunun sorumluluğunu yeniden üstlenecek.

Andén’in şirketteki bilgisi ve uzun yıllara dayanan deneyimi, onu hem kendi operasyonlarının hem de prestijli marka için çalışan 2.500 kişinin lideri yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla