Hükümet, Osaka’nın ilk IR’sine ilişkin revize edilmiş planları onayladı

Tarafından bildirildiği gibi Asya Oyunlarının İçinde VE GGRAsiaMGM Resorts ve Osaka Eyaleti konsorsiyumu tarafından oluşturulan, Osaka’nın ilk entegre tatil köyünün (IR) inşasına yönelik idari sözleşme, Japonya’nın merkezi hükümeti tarafından resmi olarak onaylandı. Ayrıca bu sözleşme, bu ayın sonlarında resmi olarak imzalanacak resmi bir sözleşmenin de önünü açıyor.

Onay:

Resmi doğrulama 22 Eylül’de açıklandı. Tetsuo SaitoMadde uyarınca Bölge, Altyapı, Ulaştırma ve Turizm Bakanı görevini yürüten. değiştirilmiş sözleşmenin teslimi 8 Eylül’de ulusal hükümete yapılan bir konuşma. Bu sözleşme, başlangıçta planlanan açılış tarihini bir yıl geriye itiyor; bu, IR’nin 2029 yerine 2030’da büyük bir açılış yapacağı ve orijinal planlanan yatırımı şu kadar artıracağı anlamına geliyor: neredeyse 1,3 milyar dolar İLE 1,27 trilyon JPYBu, inşaat malzemelerinin artan maliyetleri nedeniyle yaklaşık 8,60 milyar dolara tekabül ediyor.

İle doğrulama artık onların elindeOsaka ve yerel şirket Orix Corp tarafından yönetilen bir konsorsiyum olan seçilmiş Yİ müttefikinin, MGM Tatil Köyleriyapabilirdim resmen bir uygulama sözleşmesi imzaladı daha önce de belirtildiği gibi bu ay. Konsorsiyum imzalanır imzalanmaz proje üzerinde çalışmaya başlayacak zemin sıvılaşmasına karşı önlem Bu sonbaharda, ana tesisin inşaatının 2025 baharı civarında başlaması bekleniyor. Japonya Turizm AcentasıUlusal düzeyde IR doğrulama sürecinin koordinatörlerinden biri olan Dr., şunları söyledi: “Sahibiz uygulama planı onaylandı Osaka yetkilileri ile metropoldeki kumarhane tesisini geliştirecek özel sektör şirketleri arasında imzalanacak. Yerel olarak uygulama paktı olarak bilinen uygulama planını iki taraf imzaladıktan sonra, anlaşmanın bir özeti Japonya’nın Yİ kanunlarının gerektirdiği şekilde Osaka Eyaleti tarafından kamuya açıklanacak.”

Ayrıca 8 Eylül’de Japonya Turizm Ajansı’nın Osaka Uluslararası İlişkiler Bölge Kalkınma Planı değerlendirme asistanı, uzman grububeyan: “Revize edilen planda merkezi otoritelerin istediği kriterleri karşılamayan bir değişiklik olmadı. Komisyonun planın değerlendirme kriterlerini karşılayıp karşılamadığını yeniden incelemesini gerektirecek kadar büyük bir değişiklik olmadı.” Ayrıca yukarıda bahsedilen Osaka Uluslararası İlişkiler Bölgesi Kalkınma Planı doğrulandı “prensipte” tarafından bu yılın nisan ayında Japonca yetki.

Önerilen IR’nin düzeni:

Bu entegre kumarhane tesisini inşa etmenin temel amacı, yerli ve yabancı turist çekmek.

Ayrıca, bu büyük kumarhane tesisi şu bölgede yer alacaktır: YumeshimaExpo 2025’e ev sahipliği yapacak olan Osaka Körfezi’ndeki ıslah edilmiş bir ada, kongre merkezi, otel, müze, alışveriş merkezi ve feribot terminalinden oluşacak. Buna ek olarak, yüksek bahisli oyuncuların bitişikteki helikopter pistine erişimi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla