IGSA, Sorumlu Oyun Komitesi’nin oluşumunu onayladı

Teknik oyun standartlarının geliştirilmesi için en büyük kuruluş olan Uluslararası Oyun Standartları Birliği’nin (IGSA) yönetim kurulu, Sorumlu Oyun Komitesi (RGC) oluşturulmasını oybirliğiyle onayladı. PRNewswire’ın bildirdiği gibi. Tüm yönetim kurulu üyelerinin, UNLV Uluslararası Oyun Enstitüsü’nden sorumlu oyun ve oyuncu koruması konusunda geniş çapta tanınan bir uzman olan Alan Feldman’ın da yer alacağı komiteye katılımlarını onayladıkları bildirildi. Review Journal’a göre.

Kumar problemini tahmin etmek ve önlemek için sorumlu kumar modeli:

IGSA Sorumlu Oyun Komitesi adlı çerçeve aracılığıyla düzenleyicilere ve operatörlere kaynak ve destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sorumlu Oyun Olgunluk Modeli (RGMM). Modelin, düzenleyicilerin ve operatörlerin belirli durumu belirlemesine ve öngörülebilir sorumlu kumar modeli. PRNewswire’ın bildirdiği gibi, operatörler ve düzenleyiciler daha sonra doğru göstergeler oluşturmak ve nihayetinde sorunlu oyun durumlarını tahmin etmek, tespit etmek ve önlemek için modele güvenebilecekler.

Earle G.HallIGSA başkanı şunları beyan ederdi: “Tahmini sorumlu oyun için küresel bir standart, süreç ve yol oluşturmanın zamanı geldi. Düzenleyiciler, kendi bireysel yaklaşımlarını oluşturmak konusunda inanılmaz bir iş çıkardılar. Keşiften kantitatif yönetime uzanan bir yolculukta en iyi uygulamaları bir araya getirmenin zamanı geldi.

Hall ekledi: “Ayrıca, düzenleyiciler ve operatörler üzerindeki büyük yükü ortadan kaldırmak için paradigmayı veriye dayalı bir öngörülebilirlik modeline kaydırmanın zamanı geldi. Bu hareketin bir parçası olmak için üyelerimizden, bağlı şirketlerimizden ve ortaklarımızdan gelen yoğun tepki bizi heyecanlandırıyor.”

İGSA hakkında:

Uluslararası Oyun Standartları Birliği (IGSA) kendini küresel oyun endüstrisine fayda sağlayan standartlar ve protokoller oluşturmaya ve sürdürmeye adamıştır. IGS 20 ülkede üyeleri vardır ve 30’dan fazla ülkeden düzenleyiciler, operatörler ve tedarikçilerle birlikte çalışır. stratejik avantaj üyeleri için. IGS düzenleyici kurumlar ve oyun operatörleri arasında ayrı bir irtibat noktasıdır ve konumunu, üyelerine farklı sektörlere ve ticari kanallara erişim sağlamak için kullanır.

Uygulamaya öncülük edecek komite:

Uluslararası örgüt şimdi Sorumlu Oyun Komitesi düzenleyicilere ve operatörlere, sorumlu kumar verilerini ölçme ve sorunlu kumar oynamayı tahmin etmek ve önlemek için temel performans göstergeleri oluşturma yöntemi sunar. Sorumlu oyun uzmanının Alan Feldman dan Nevada Üniversitesi, Las Vegas komiteye katılmak, faaliyetlerine ağırlık katacak ve olası en iyi yaklaşımı sağlayacaktır. Sorumlu oyun olgunluk modeli süreç boyunca uygulanması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

City Of Emporia, yepyeni Rosie’s Gaming Emporium’a ev sahipliği yapacak

Kentucky merkezli önde gelen eğlence, oyun ve at yarışı şirketi Churchil Downs Incorporated (CDI), Virginia’nın bir şehri olan Emporia’da bulunan en son Rosie’s Gaming Emporium’un resmi açılışını duyurdu. Ek olarak yeni oyun tesisi, 25 Eylül’de resmi büyük açılışla Rosie’nin Virginia’daki yedinci oyun merkezi olma özelliğini taşıyor. Yeni oyun yapısının düzeni: Rosie’nin Mağazası Şirket yöneticilerine göre […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Macau’nun GGR’si Eylül ayının ilk 24 gününde 12 milyar MOP’a ulaştı

JP Morgan’ın vurguladığı gibi, bu yıl Eylül ayının ilk 24 günü boyunca, Macau’nun brüt oyun geliri (GGR), yaklaşık 12 milyar MOP veya yaklaşık 1,49 milyar $, 500 milyon MOP veya yaklaşık 62 milyar $, yani günde yaklaşık 0,1 milyon dolar olarak hesaplandı. New York merkezli bir yatırım bankası. Kumarhanelerin geçici olarak kapatılmasının nedeni olarak süper […]

Daha fazla