IGT, AB Svenska Spel ile 3 yıllık ortaklık uzatma anlaşması imzaladı

1 Haziran’da, merkezi Londra, Birleşik Krallık’ta bulunan slot makineleri ve diğer kumar teknolojileri üreten çok uluslu bir kumar şirketi olan International Game Technology PLC (IGT) şunları açıkladı: genişletilmiş bir ortaklığa sahiptir AB Svenska Spel’e INTELLIGEN™ çekirdek sistemi, 4.000’den fazla Quasar™ video piyango terminali, yüksek performans içeren ltop video piyango teknolojisi ve hizmetleri sunmaya devam etmelerine izin verecek bir anlaşma imzalayarak İsveç’ten AB Svenska Spel ile 3 yıl daha , yenilikçi IGTPay™ nakitsiz teknoloji vb.

Ayrıca, bu yeni anlaşma Ocak 2027’ye kadar sürecek ve IGT, 1996’dan beri Svenska Spel’in VLT teknolojisi tedarikçisidir.

IGT, Svenska Spel’in sürekli büyümesinde ve modernizasyonunda çok önemli bir rol oynuyor:

Genişletilmiş ortaklık hakkında yorum yapan Casino Cosmopol & Vegas İş Alanı Yöneticisi Ola Enquist, Svenska Oyun ABdedi ki: “IGT’nin Svenska Spel’in sürekli büyümesi ve modernizasyonunda oynadığı önemli rol göz önüne alındığında, ortaklığımızı üç yıl daha güvence altına almaktan mutluluk duyuyoruz. IGT, Svenska Spel’in şirketimizi sorumlu bir şekilde büyütmesini ve konuklarımızı yeni nesil deneyimler ve geleceğe yönelik yeniliklerle meşgul etmesini sağlayan ideal içerik, teknoloji ve hizmetleri sağlıyor.”

IGT EMEA Gaming Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark MacCombie şunları ekledi: “IGT ve Svenska Spel, İsveç pazarına hizmet etme konusunda kanıtlanmış bir yaklaşıma sahip ve bu temel üzerine inşa etmeyi ve Svenska Spel’in üç yıl daha büyüme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz. Svenska Spel’in en iyi oyuncu deneyimlerine odaklanması ve yeni teknolojileri benimsemeye istekli olması, IGT’nin inovasyondaki liderliğini tamamlıyor. Bu, Svenska Spel’in IGTPay tabanlı nakitsiz çözümü gibi on yılı aşkın ortak başarı ve uygulamalarla kanıtlanmıştır.”

Connecticut Lottery Corporation ile Yeni Ortaklık:

İsveçli AB Svenska Spel ile ortaklığını 31 Mayıs’ta genişletmeden sadece bir gün önce IGT, özellikle de yan kuruluşu IGT Global Solutions Corporation, sekiz yıllık bir ittifaka girdi Connecticut Lottery Corporation (CLC) ile iLottery oyun sistemini (bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor) ve ilgili bileşenleri CLC’ye sunmak için. Ek olarak, söz konusu teknoloji, CLC’nin satış yapmasına izin verecektir. keno ve IGT tarafından oluşturulan en son web sitesi ve mobil uygulama aracılığıyla ilk kez çekilişe dayalı piyango oyunları. Ayrıca ortaklığın 2015 yılına kadar sürmesi bekleniyor. Mayıs 2031 ve dört yıllık potansiyel uzatma seçeneklerini içerir.

Anlaşmanın şartlarına göre CLC, IGT’nin piyango arka uç verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözüm paketinin yanı sıra doğal ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunan sınıfının en iyisi iLottery sistemini alacak.

IGT’nin iLottery sistemini tanımlarken, oyunculara yönelik tüm oyun özellikleri ve yetenekleri için eksiksiz bir dijital çözümü temsil eder ve oyuncuların erişebileceği seçenekleri geliştirmek için eksiksiz bir gelişmiş ve özelleştirilebilir sorumlu oyun araçları paketi içerir. Ancak sisteme ek olarak IGT, daha sonra CLC oyuncularının keno, çok durumlu jackpot oyunları ve Connecticut Lotto!, Cash5, Play3 with Wild Ball ve Play4 with Wild Ball gibi çizime dayalı piyango oyunları.

2021 boyunca CLC, IGT’ye olan güvenini, ana teknoloji sağlayıcısı olmaları ve IGT’nin yakın zamanda piyasaya sürülen güçlü Aurora™ merkezi piyango sistemini kurmaları için uzun vadeli bir sözleşme sunarak gösterdi. Ancak, IGT piyango pazarında uluslararası kabul görmüş bir lider ve dünyadaki 25 piyango için lider teknoloji sağlayıcısı olduğundan, bu yeni bir şey değil. BİZdünyadaki en büyük 10 piyangodan sekizi ve dünyadaki en iyi 25 piyangodan 16’sı.

Ortaklık hakkında yorum yapan, Gregory SmithConnecticut Lottery Corporation’ın Başkanı ve CEO’su, şunları söyledi: “CLC, günümüzün piyango oyuncularının favori oyunlarını oynamak için uygun, modern seçenekler aradığının farkındadır ve IGT’nin iLottery sistemi, oyuncularımıza perakende satışta aldıkları harika deneyimlerin aynısını sorumlu bir dijital formatta sunmamızı sağlayacaktır. Bu iLottery sistemini uygulamayı sabırsızlıkla bekliyoruz ve genişletilmiş oyun seçeneklerinin oyuncularımız arasında hoş bir katkı olacağına inanıyoruz.”

Srini NedunuriIGT Kıdemli Başkan Yardımcısı, Global iLottery şunları ekledi: “IGT, küresel piyango müşterilerimize büyümeyi sağlayan çözümler sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir ve CLC’deki oyunculara iLottery’yi tanıtarak bu ivmeyi geliştirmekten heyecan duyuyoruz. iLottery teknolojimiz, onlarca yıllık endüstri liderliği tarafından desteklenmektedir. Önümüzdeki sekiz yıl boyunca birinci sınıf bir iLottery programı geliştirmek ve eyalette iyi amaçlar için maksimum miktarda fon oluşturulmasına yardımcı olmak için CLC ile yakın bir şekilde çalışacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla