İki Washington Kabilesi, Tri-Cities’in İlk Kabile Kumarhanesi İçin Koşuyor

İki Washington kabilesi – Colville Reservation’ın Konfederasyon Kabileleri ve Yakama Nation çeteleri – Tri-Cities’deki ilk kabile kumarhanesini açmak ve bölgeye 3,1 milyar dolarlık kabile oyun endüstrisini getirmek için yarışıyor. Konfederasyon Kabileleri bu amaçla 2019’da Pasco’da arazi satın alırken, Yakama Nation kabile oyun tesislerinin Tri-Cities bölgesinde daha eşit bir şekilde dağıtılmasını istiyor.

Açıklanan ilgi alanları:

Tri-City Herald’ın bildirdiği gibi, 2019’da arazi kullanımı için kesin sözler verilmedikten sonra, iki kabile kısa süre önce mülkle ilgili Colville planını yeniden gözden geçirdi. Colville İş Konseyi geliştirmeye ilgi göstermiş ancak bu konuda herhangi bir karar vermemiştir. Konfederasyon Kabileleri VE Yakama Ulusunun Grupları bildirildiğine göre, Tri-Cities’de bir kumarhane geliştirmek için ayrı niyetlerini açıkladılar.

Onaylanmış Yetkililer a üç şehir duyurun ki Konfederasyon kabileleri kumarhane yerleri var Kennewick, Pasco, VE Richland. Öyleyse Yakama Nation’ın başkanı Gerald Lewis, Kaynağa şunları söylediği bildirildi: “Colville’lerin üç kumarhanesi var. Sadece bir tane var. Yaşadığımız en büyük sorun bu” dedi.

Başvuru gönderildi:

Aynı zamanda, Colville Rezervasyonundaki Konfederasyon kabilelerinin dosyayı açtıklarını doğruladıkları bildirildi. arazi-in-güven Başvurusu Hindistan İşleri Bürosu ajansı Amerika Birleşik Devletleri İçişleri Bakanlığı 2019’da Pasco’nun King City Kamyon Durağı yakınında satın alınan 184 dönümlük arazi için. Tri-City Herald’a göre Lewis, rakip kabilenin hareketinden şu şekilde bahsetti: “üzücü”.

Saniye Rodney CawstonKabile başkanı Colville İş Konseyi, araziyi satın almanın bir başka nedeni de grup üyelerine yardım etmekti. Kabilesinin Palouse Bandı atalarının topraklarına geri dönün ve kültürel ve geleneksel mirası tanıtın. Araziyi federal bir tröste aktarma süreci, Kızılderili İşleri Bürosu tarafından yönetilen 16 adımı içerir ve Hint oyun komisyonu. Kabile kumarhane kuruluşları, Hint Oyun Düzenleme Yasası 1988.

Yarışma devam ediyor:

Kaynağa göre, 1988 kanun kuralları 29 eyalette 474 kabile kumarhanesi. ONLAR Washington Eyaleti tarafından işletilen 29 oyun kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır. 22 kabile çoğunlukla hangilerinde bulunur Batı Washington Ve çevresinde Konuşan ve eyaletin kuzey kesimlerinde.

İkisi de Colville Rezervasyonunun Konfederasyon kabileleri VE Yakama Ulusunun Grupları iddia etmek Pasto alanı kullanmak Palouse kabilesi toplumun ekonomik ve kültürel gelişimine yardımcı olacak bir kaynak olarak. Yakama Nation’ın, Palouse kabilesinin ABD hükümeti ile imzalanan 1855 anlaşmasına taraf olduğunu kaydettiği bildirildi. hakkını vermedi ihtilaflı bölgeye Colville kabilelerine. Kaynak, Palouse kabilesinin her iki kabile ile iyi ilişkileri olduğunu ve yarışmanın sonucunu beklediğini bildiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

İlgili şirketler 10 milyar dolarlık kumarhane gelişimini gözden geçirdi

Gayrimenkul geliştirme şirketi, İlişkili Şirketler, önerilen Hudson Yards kumarhane gelişimi için gözden geçirilmiş bir plan duyurdu. New York Post tarafından bildirildiği üzereŞirketin CEO’su Jeff Blau, önerilen 10 milyar dolarlık geliştirme projesinin, bölgenin yüksek konaklama gereksinimlerini karşılayacak bir oteli içerecek olan Wynn Resorts kulesinin inşasıyla başlayacağını söyledi. “New York City’deki en inanılmaz yüksek binalardan biri olacak,” […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

GiG CEO’su Richard Brown, yönetim kuruluyla birlikte istifayı kabul etti

Önde gelen bir iGaming teknoloji şirketi ve sektöre çözüm, ürün ve hizmet sağlayıcısı olan Gaming Innovation Group (GiG), şirketin liderliğindeki değişikliği duyurur. GiG’in resmi açıklamasına göre, Grup CEO’su Richard Brown, şirketin yönetim kurulu ile bunu yapmak için anlaştı. görevden istifa etmek 31 Aralık 2023’te. Stratejik gözden geçirme: Anlaşma aşağıdakileri takip eder: Gemide amacıyla Şubat ayında […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla